Sneijder, Yasin Krizini Tatlıya Bağlayacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Yasin Krizini Tatlıya Bağlayacak!

Araya girmiş olacağım ama kaptanlar takımı ilgilendiren her türlü şeyle ilgili fikrini beyan edebilir bence bu otoriteye sahip olmalılar. Bak karar versinler demiyorum fikirlerini düşüncelerini kast ediyorum.

Kaptan gidip antrenöre bu tür konular ile ilgili fikrini veya düşüncesini iletebilir. Tabi mesela Terim gibi aşırı otoriter bir adam buni ayrı karşılayabilir Riek hoca gibi bir adam ayrı karşılayabilir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

iste haberin yalan oldugunun yaninda anlatmaya calistigim bu

Futbolcu kaptan dedigin adamla herseyi konusabilmeli

Sonucta kaptan karari veren kisi degil

Kararlari sneijder veriyor olsa arkadasin cikisini anlayacagim

bende calistigim sirkette bir derim varsa hemen departman sefine gitmiyorum ekip sefime iletiyorum o departman sefime aktariyor

Hocam araya girmek için forumdayız zaten herturlu fikrini beyan edebilirsin

Ben diğer mesajta dediğim gibi eğer Sneijder gidip Riekerinke soylemişse fikrini amenna ama diğer yöneticilerden birine söylemişse işte ozaman problem olur yoksa Sneijder gidip hocaya fikirini beyan ederse hiçbir problem yoktur bana gore

Zaten Fatih hocanın kızdığı şey Arda gidip başkan vekiline soylemişti problemini yoksa Fatih hocaya soylese direk problem olmazdı

Bende sahsen sunu yanlis bulurum eger sneijder riekerinki sallamayip gidip bir yönetici ile konusmus olsa bu yanlis

ama ben degil bir yönetici ile konustugunu riekerink ile konustugunu bile düsünmüyorum cünkü haberin yazilis sekli zaten yalan haber diye bagiriyor

Senin aciklamalarina gore cok alt amator gruplarda oynamissin ki ben profesyonellige yakin u(semi-prof) seviyede oynamisligim var, o senin dedigin gibi olmuyor hic.

Hocam amator gruplarında oynadım ama semiprofda da olayın değişik olacağını hiç sanmam televizyondan ve oynadıgım zamanlardakı gordugum kaptanlık gorevleri hep aynıydı kaptannlığın asıl amacı saha içidir teknik direktör sahaya giremediği için

ilk yazdigin bölüm ile ikinci bölüm bir birine zit olmus

iste önüme gelen yeri tekmeleyim nasil olsa birsey olmuyor düsüncesi olusmasin diye en azindan su anda bir ceza verildi

bu sefer hic ceza verilmeden konusulup affedilse önlerine gelen herseyi tekmelerler nasil olsa hic bisey olmuyor düsüncesi ile

bu cezanin süresi henüz belirsiz ortada olan tek sey önümüzdeki mactan sonra tekrar konusucaz

ben burda senin yazdigin gibi hic bir capsizlik görmüyorum aksine gayet orantili bir uygulama

Bunu tutup Epl'de naçizane West Ham United-Evorton gibi ingilizdir avrupaidir bir ligde uygulasan olur renktaş ama Türkiyede benim tahmin ettiğim kadarıyla işler çok ters işler ne diyim en son Mancini beyefendi demişlerdi Selçuk sahada adama artislik yaptı formayı yere atıp kaçmaya çalıştı Mancini harcandı Hamzaoğlu efendi dendi harcandı bunların gidişine klüp içindeki futbolcu çeteleri sebep oldu inşallah JoR'in sonu öyle olmaz beyefendiliğinden yüz bulmazlar bunlara Ft gibi bağıracan çağıracan ki yüz bulmasınlar zaten heeriflerin ilk amacı futbol oynayıp çok iyi yerlere gelmek değil herkes kendi borusunu öttürmek peşinde maalesef reis

Bunu tutup Epl'de naçizane West Ham United-Evorton gibi ingilizdir avrupaidir bir ligde uygulasan olur renktaş ama Türkiyede benim tahmin ettiğim kadarıyla işler çok ters işler ne diyim en son Mancini beyefendi demişlerdi Selçuk sahada adama artislik yaptı formayı yere atıp kaçmaya çalıştı Mancini harcandı Hamzaoğlu efendi dendi harcandı bunların gidişine klüp içindeki futbolcu çeteleri sebep oldu inşallah JoR'in sonu öyle olmaz beyefendiliğinden yüz bulmazlar bunlara Ft gibi bağıracan çağıracan ki yüz bulmasınlar zaten heeriflerin ilk amacı futbol oynayıp çok iyi yerlere gelmek değil herkes kendi borusunu öttürmek peşinde maalesef reis

futbolcuya dayali sistem konusunda haklisin ama anlasilan riekerink oyuncusuna yinede kapiyi acik birakiyor

o yüzden yazdim ya avrupalilarin mentalitesi bu olayin üzerinden zaman gecmesini beklerler daha sakin bir kafa ile konusmak icin

Son düzenleme:
Hocam amator gruplarında oynadım ama semiprofda da olayın değişik olacağını hiç sanmam televizyondan ve oynadıgım zamanlardakı gordugum kaptanlık gorevleri hep aynıydı kaptannlığın asıl amacı saha içidir teknik direktör sahaya giremediği için

Kardes, burada senin ne sandigin onemli degil ben sana gercek futbol dunyasinin nasil yurudugunu anlatiyoum, yada tam olarak benim ne dedigimi anlamiyorsun, teleziyondan sen kaptanlik hakkinda ne ogrenebilirsin veya neleri gorebilirsin. Burada tecrube konusuyor, bir kaptan takim daki sorunlar hakkinda her zaman her seyi hocasina iletebilir. Bak burada hocasi ile diyorum, burada yonetim den bahsetmiyorum. Hocasi isterse o kaptani ipler veya iplemez, isterse yonetimle konusur isterse yuru git sen karisma der. Kaptanlik dedigin sadece antrenmanlarda veya maclarda ortaya cikmaz, kim sana bunu dediyse futbolun F sini bilmiyor zaten. Ben 6 yasimdan 24 yasima kadar top oynadim ona gore yasadiklarimi, gorduklerimi anlatiyorum.

futbolcuya dayali sistem konusunda haklisin ama anlasilan riekerink oyuncusuna yinede kapiyi acik birakiyor

o yüzden yazdim ya avrupalilarin mentalitesi bu olayin üzerinden zaman gecmesini beklerler daha sakin bir kafa ile konusmak icin

Bilmiyorum renktaş zaman gösterecek bunu ama benim JoR2e sene başında olan güvenimin yarısı bile kalmadı maalesef sadece bu konu hakkında değildi yani o söylediklerim

Kardes, burada senin ne sandigin onemli degil ben sana gercek futbol dunyasinin nasil yurudugunu anlatiyoum, yada tam olarak benim ne dedigimi anlamiyorsun, teleziyondan sen kaptanlik hakkinda ne ogrenebilirsin veya neleri gorebilirsin. Burada tecrube konusuyor, bir kaptan takim daki sorunlar hakkinda her zaman her seyi hocasina iletebilir. Bak burada hocasi ile diyorum, burada yonetim den bahsetmiyorum. Hocasi isterse o kaptani ipler veya iplemez, isterse yonetimle konusur isterse yuru git sen karisma der. Kaptanlik dedigin sadece antrenmanlarda veya maclarda ortaya cikmaz, kim sana bunu dediyse futbolun F sini bilmiyor zaten. Ben 6 yasimdan 24 yasima kadar top oynadim ona gore yasadiklarimi, gorduklerimi anlatiyorum.
kaptanlık hakkında hem televizyon ve hem tecrubelerimle gordum eğer kaptan saha dışı olaylara çok karışıyorsa o adam gider ben örnek veriyorum United'da Keane Antalyada affedilmese Eto sen diyorsunki kaptan saha dışı olaylarda da çok fazla görev üstlenir eğer sen bu cumleyı soyluyorsan zaten futbolun fsi u su kalmaz ya sneijderi savunmak için mantıksız konusuyorsundur yada futbol hakkında çok fazla şeyi bildiğini sanıp birşey bilmiyorsundur

tecrübe konusuyor diyorsun da hiçde tecrübeli birisine benzemiyorsun hocam valla kusura bakma

Bilmiyorum renktaş zaman gösterecek bunu ama benim JoR2e sene başında olan güvenimin yarısı bile kalmadı maalesef sadece bu konu hakkında değildi yani o söylediklerim
Anladim

Sahsen ben hala hocaya güveniyorum her ne kadar hafta sonu de jong tolga degisikligi ile güvenim sarsilmis olsa bile

adamin simdiye kadar yaptigi dogrular yanlislardan fazla

Herseyi dogru yapamaz ama umarim dogrulari yanlislardan fazla olmaya devam eder

Anladim

Sahsen ben hala hocaya güveniyorum her ne kadar hafta sonu de jong tolga degisikligi ile güvenim sarsilmis olsa bile

adamin simdiye kadar yaptigi dogrular yanlislardan fazla

Herseyi dogru yapamaz ama umarim dogrulari yanlislardan fazla olmaya devam eder
Bir nevi IBB maçını düşünerek Selçuk- De Jong yapmış olabilir diye düşündüm ben o an bu ikiliyi görmek için. Tolga kart yedi cezalı duruma düştü ya.

Tabi bu bir ihtimal sadece.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt