STBL 15/16 YF M:4 | Galatasaray Odeabank 75-82 Fenerbahçe | M.S | 31 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 YF M:4 | Galatasaray Odeabank 75-82 Fenerbahçe | M.S | 31 Mayıs

Maç uzarsa özellikle göksenin bunlara orada orta parmaktan tut her şeyi yapmaları lazım ki bakalım onlara ceza verecekler mi. Spikerler yorum mu yapmayacaklarmış çok da schilb'imizde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunlar böyle şerefsiz bi camia ...

O kupayı alın münasip bi tarafınıza s..kun..

Milyon euroluk eşşekler sığır taraftar sürüsü ya..

Aziz babanızı kızdırmayın 10 sene daha başınızda kalır

Uzun zamandır forumu takip etmeme rağmen yazmıyordum. Federasyonun yaptığı bu çifte standarta hiç şaşırmadım. 2 sene öncede aynı şeyler yaşanmıştı. Biz cezayı hak ettik ama sorun karşının ceza almaması. Amatör branşları takip etmeyen yönetimler olduktan sonra daha çok hakkımız yenir. Maça gelecek olursak kesinlikle çıkmamız gerekiyor maça. 2 yıl önce maçtan çekilmemize rağmen ligden çekilmediğimize göre mecbur çıkmak zorundayız zaten. Bütün bunlara rağmen yine de kazanacağımızdan eminim.

Ama artık kesinlikle Ergin Ataman'ı bu takımın koçu olarak görmek istemiyorum. Dün attığı tweetle federasyona açık açık gelin bize ceza verin dedi. Senin koçun bunu yaparsa federasyon güle oynaya cezayı verir. Zaten kendisi 1. öncelik olarak milli takımı görüyor bizi değil. Sezon içerisinde boş durmamak adına bizimle devam ettiğini düşünüyorum. Milli takımdan önce yaptığı açıklama ve tavırlarla milli takım koçu olduktan sonra yaptığı açıklamalar arasında 180 derece fark var.

Cju7RP8WYAATltN.jpg

Hakikaten içeriye ekran falan koyup ses görüntü veremiyorlar mı? Stadın etrafında taraftar doldursa tezahürat yapsa? Veya Arena'yı doldursa taraftar(biletler de 10-15 TL Ucuz bir şey olsa) ve dev ekrandan izleyip sesi de Abdi İpekçi'ye iletseler çok mu zor bu iletişim devrinde?

Şerefsiz 1 tane 2 tane değilki, alayı şikecilerin köpeği olmuş.

Galatasaray Odebank ile Fenerbahçe arasında oynanan derbide yaşanan şiddet olaylarının ardından yayıncı kuruluşlar NTV Spor ve Lig TV tarihi bir protestoya hazırlanıyor.

Yarı final serisinin Ülker Arena’da oynanan ilk iki maçında taraflı anlatım yapmakla itham edilen duayen spiker Murat Murathanoğlu, Abdi İpekçi’de oynanan serinin üçüncü maçında yoğun tepkilere ve fiziki şiddete de maruz kalmıştı.

Murat Murathanoğlu’nun devre arasında tekme ve yumrukla darp edilmesinin ardından harekete geçen NTV Spor ve Lig TV yönetimi, yine Abdi İpekçi Arena’da oynanacak olan serinin dördüncü maçını ortaklaşa protesto etme kararı aldı.

Lig TV ve NTV Spor’un 31 Mayıs Salı günü (yarın) saat 20:00’dan itibaren ortak yayınlayacağı maçta görev alacak spikerler, müsabakayı herhangi bir yorum katmadan yalnızca basit kelimelerle anlatacaklar. Yarınki müsabakayı canlı anlatacak olan spiker-yorumcu ikilisinin yalnızca, “2 sayı, 3 sayı, faul, mola, serbest atış, hatalı yürüme, oyuncu değişikliği” gibi temel terimleri kullanacağı öğrenildi.

SALDIRIYI POLİS ÖNLEDİ

Maç sırasında yaşanan tribün olayları sebebiyle anlatımı sık sık stüdyoya bırakmak isteyen Murat Murathanoğlu, devre arasında tuvalete gittiği esnada da saldırı tehlikesi atlatmıştı.

Murat Murathanoğlu’na saldıran taraftarlar, güvenlik güçlerinin araya girmesi ile olay yerinden uzaklaştırılmışlardı. (Sporcope)

maçı alırız onda sorun yok
deplasmandaki maç önemli,ilk maçta hakem katliamı olmasa o maçı kazanıyorduk
bu sefer kazanacağımızı düşünüyorum ,tabi hakemler izin verecek mi o da önemli
hep söyledim fenerbahçe kadrosu balon bir kadro,f4'teki rakiplere bak laboral falan.
bir tane doğru dürüst takım vardı cska ki onlar da en iyi döneminde değil,onlar bile ilk yarıda 20ye yatırdı feneri.
2.yarı cıvıtınca fark kapandı

Spikerler bizi protesto edecekmiş. Canlarım benim. Maçı kazandıktan sonra bizde röportaja Ömer Yalçınkaya'yı gönderip şey dedirtmeliyiz. fener maçlarında MT antrenörü ve oyuncusuna edilen küfürleri kınamayan ayıplamaya hatta duymamazlıktan gelen spikerlere sahip bu iki kuruma kimse röportaj vermeyecektir dedirtmeliyiz sadece.

Son düzenleme:
Üst Alt