STSL 11/12 H:7 | Antalyaspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:7 | Antalyaspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:7 | Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 21 Ekim | Maç Sonucu

bende sana diyorum ki diego bu takımı tek başına kurtaramaz çürük elmalar var önce çürükleri ayıklayacaksın yeni kurulmuş bir takımsın. bak kanatlara işlemiyor kanatların olmadan diego ne yapsın sana. önce takımı belli bir düzeye oturt sonra diego veya tarzında birini alırsın.

Ne Diegoymuş arkadaş yav .Ne yapıyor bu adam Atletico da ? Her maç 20 asist 30 golmü atıyor ? Juveden kovuldu Wolfsburgdan kovuldu adam gibi oynadı dediğimiz tek takım Wrder Bremen ordayken bile bence Mesuttu yıldız oyuuncu Diego değil .Atleticonun en iyi oyuncusu Arda ,Diego değil.Atleticodan da kovulur bu gidişle ki oyun stiline en uygun lig İspanya ligi.Biz halen Diego diyoruz.

dev arasında öyle büyük transferler beklemeyin derim. en büyük eksikliği nerede hissediyorsan bir veya en fazla iki tane adam alırsın. bizimde hücum gücü kuvvetli bir sol beke ve rieranın bu performansı devam ettiği sürece sol kanada hızlı topu ileriye taşıyabilen bir elemana ihtiyacımız var.

sağ taraf iyi. orta alan bu sene ligi götürür. forvetlerde yeter. defans göbeğide bu sene güzel. ihtiyaçlı bölgemiz sol tarafımız.

Ne Diegoymuş arkadaş yav .Ne yapıyor bu adam Atletico da ? Her maç 20 asist 30 golmü atıyor ? Juveden kovuldu Wolfsburgdan kovuldu adam gibi oynadı dediğimiz tek takım Wrder Bremen ordayken bile bence Mesuttu yıldız oyuuncu Diego değil .Atleticonun en iyi oyuncusu Arda ,Diego değil.Atleticodan da kovulur bu gidişle ki oyun stiline en uygun lig İspanya ligi.Biz halen Diego diyoruz.

diego demiyoruz be abi, diego tarzında diyoruz. asist yapan forvete servis yapan. biz ceza sahasına yaklaşamıyoruz. herkes sorunun forvette olduğunu düşünüyo. ama baytar topu servis ettiğinde elmander, sercan servis ettiğinde de baros affetmedi. PL'de oynamıyosunuz TSL'de oynuyosunuz elmander ve baros yeterde artar bile. bi drogba torres messi gerekmez. alsak bile onlarda bocalar gol atamaz. sorun forvete servis yapmakta. bunu yapacak oyuncuda playmakerdir.

almak için iyi bi takım olman lazım. kanat yok diyosun kendi ağzınla kazımı oynatan da ben değilim. tamam FT yi seviyoruz ama yaptığı hatalar tartışılamaz körün körüne angutların azizeye ve alexe bağlandığı gibi de bağlanamam kusura bakmayın. herşeyden önce Galatasaray gelir. Kanat yok diyosun diego yok diyosun. her türlüde FT'yi haksız çıkarıyorum. kazımın yerine eboueyi almayarak bi kanat oyuncusu alabilirdi. yine diyorum eboue'yi aldıysan bek oynatıcaksın. oynatmıyosan eğer ona yer bulamıyosan yanlış transfer yapmışsın demektir.

seni bilmem ama ben kazımdan memnunum. ebouyi izledin mi bilmiyorum ama sağ bektede sağ açıktada takım oyuncusu gibi taş gibi oynuyor. ebouyi alarak fatih terim sağ tarafı iyi bir sınıfa ulaştırdı.

aynı durum dev arasında sol taraf içinde geçerli olacak. fatih hoca muhakkak sol tarafı canlandıracak bir veya iki isim alacaktır. sonra sonrası ise zaten kanatları dengeli ortasahada selçuk-melo-engin üçlüsüyle bir takım hürriyetine kavuşmuş olacağız. sonra kimi istiyorsanız onu aldırın.

yıllardır bekleri alternatifsiz ya da dengeli olmayan orta sahası dengeli olmayan kalecisi dengeli olmayan bir takım kurduk.

yeter artık bıktık alınan hücumculardan. takımın iskeletini önce bi kuralım sonra eksik nereyse direk nokta atışıyla dengeli alternatifli bir kadro oluşturalım.

seni bilmem ama ben kazımdan memnunum. ebouyi izledin mi bilmiyorum ama sağ bektede sağ açıktada takım oyuncusu gibi taş gibi oynuyor. ebouyi alarak fatih terim sağ tarafı iyi bir sınıfa ulaştırdı.

aynı durum dev arasında sol taraf içinde geçerli olacak. fatih hoca muhakkak sol tarafı canlandıracak bir veya iki isim alacaktır. sonra sonrası ise zaten kanatları dengeli ortasahada selçuk-melo-engin üçlüsüyle bir takım hürriyetine kavuşmuş olacağız. sonra kimi istiyorsanız onu aldırın.

yıllardır bekleri alternatifsiz ya da dengeli olmayan orta sahası dengeli olmayan kalecisi dengeli olmayan bir takım kurduk.

yeter artık bıktık alınan hücumculardan. takımın iskeletini önce bi kuralım sonra eksik nereyse direk nokta atışıyla dengeli alternatifli bir kadro oluşturalım.

henüz tartıştığımız adamın ismini bile yazamıyosun

ikincisi eboue ortada iyi oynadı diyosun da

tamam bende madem ortaalanda eksiğimiz vardı neden sağbekten ortasaha oyuncusu yapıyoruz diyorum. bi sağ tarafa eboue'yi koy birde keitayı. safkan kanat oyuncusu lazım bize diyorum. bugünde iyi oynadı diyosun ama adam ortasahada resmen bocaladı aynı maçımı izledik bilmiyorum. sağbekte çok iyi oyuncu ama artık bırakın bi adamı başka mevkide oynatmayı. madem ortasahamız eksikti neden sağbekte oynatmayacağımız bi sağbek aldık diyorum, safkan bi ortasaha almak varken?

şikebahçe açacak arayı yine. bu tür puan kayıpları çok kötü.

diego misal onun gibi biri hesabında yani

Sinir oldum bu akşam oynanan futbola da hakeme de bizim futbolculara da rakibe de. Bu kadar yavaş, bu kadar pas hatalı, bu kadar isteksiz 22 futbolcuyu bir daha görmeyiz sahada umarım.

henüz tartıştığımız adamın ismini bile yazamıyosun

ikincisi eboue ortada iyi oynadı diyosun da

tamam bende madem ortaalanda eksiğimiz vardı neden sağbekten ortasaha oyuncusu yapıyoruz diyorum. bi sağ tarafa eboue'yi koy birde keitayı. safkan kanat oyuncusu lazım bize diyorum. bugünde iyi oynadı diyosun ama adam ortasahada resmen bocaladı aynı maçımı izledik bilmiyorum. sağbekte çok iyi oyuncu ama artık bırakın bi adamı başka mevkide oynatmayı. madem ortasahamız eksikti neden sağbekte oynatmayacağımız bi sağbek aldık diyorum, safkan bi ortasaha almak varken?

o zaman ebouyi yazabilecek biriyle konuş hadi yavru hadi.

Culio olmadığına göre Antep maçında mecbur riera ile başlarız. Ama Rieranın yerine orada Engini oynatmayı Tercih ederim. Enginden boşalan yer için Yektayı düşünüyorum. Sağda Kazım dönse bile takımı 10 kişi oynattığından Sercanla zaman zaman Elmanderle yer değiştirebilir. Elmander IPL açık oynamış adam, duruma göre Barosla Duruma göre Sercan ve Kazımla kayarak oynayabilir. Sabrinin ve Gökhanın bu takımda misyonunu tamamladığını Sabriyi Eboue Gökhanı Semihle değiştirmenin doğru olacağını düşünüyorum. Ne yazıkki Ne yaparsak yapalım sol bekte baltasal bir durumumuz var çağlar derseniz daha çok renktaşımız ağlar.

Yekta'yı onun yerine falan düşünmek yersiz. Bariz Selçuk İnan yedeğidir. E.Çolak olur ama Yekta olmaz. Engin yedeği olmayan tek adam.

Kanattan top getiremiyoruz malesef. Sağ kanatta Sabri tek başına birşeyler yapmaya çalıştı, sol tarafı ise hiç kullanamadık. Rakip savunmayı göbekten delmeye çalışıyoruz, olmayınca iş duran topa kalıyor. Devre arası iyi kanat oyuncuları almamız lazım.

Selcuk bugün cok vasatti,zaten kreatif oyunculari olmayan bir takimiz,bunun üzerine E.Baytarin ve Kazimin olmayisi ve Selcugun böyle vasat kalmasi,üstüne üstük seref yoksunu hakemlerin takimimiz üzerinde kurmak istedikleri anlamakda güclük cektigim üstünlük egosu ve kaybedilen 2 puan,bütün metrisi bosaltip su ligdeki hakemlerin hepsini icine atacaksin ve her maci yabanci hakemlere yönettireceksin,ondan sonra gelen her hataya eyvallah diyeceksin.Ben bu hakemlerin bu kadar temiz olduguna özellikle su 2-3 sezondur ihtimal vermiyorum,insallah su iddaanamenin icinde su hakemlerinde adi gecerde toplu hakem katliami görürüz.

Bu arada bu antalya ,daha dogrusu bu cüce mehmet birtek bize korkak tavuk gibi oynatiyor takimini,bizden haric herkese yenmek icin acik oynatan memo birtek bizde 11 kisi ile defans yapiyor.Adamlarin tek pozisyonu 90 da duran topdan gelisine vurulan top,geri kalan 89 dakika rakibi bozmaya,oyun oynatmamaya yönelik mücadele.Gecen hafta acik oynadilar delik desik oldular,bu sefer oynatmamaya ciktilar adamlar sahaya,hakeminde yardimiyla böyle bir ortamda 2 puan kaybettik.

tabi soruma cevap veremedin FT'nin hatalarını söylüyoruz sana

Soruna cevap verirdim okumadım. Senin düşüncen belli zaten önce FATİH TERİM ol ondan sonra Fatih Terim in hatalarını söylersin.

şuraya bak ya adamlar futbol profosörü ya Fatih Terim in hatalarını söylüyormuş.

Bizim böyle taraftar olduğu sürece daha çok kafamıza vuracağız çok. adamlar maçta bir iki çalım atıp ayak dışıyla orta yapabilecek oyuncu aldırmadı diye Fatih Terime sallayacaklar.

sizin yüzünüzden lincoln misimoviç takımın omurgası olmadığı için yanlış zamanalrda getirildiği için harcandılar.

Soruna cevap verirdim okumadım. Senin düşüncen belli zaten önce FATİH TERİM ol ondan sonra Fatih Terim in hatalarını söylersin.

şuraya bak ya adamlar futbol profosörü ya Fatih Terim in hatalarını söylüyormuş.

Bizim böyle taraftar olduğu sürece daha çok kafamıza vuracağız çok. adamlar maçta bir iki çalım atıp ayak dışıyla orta yapabilecen oyuncu aldırmadı diye Fatih Terime sallayacaklar.

sizin yüzünüzden lincoln misimimoviç takımın omurgası olmadığı için yanlış zamanalrda getirildiği için harcandılar.

hala soruya cevap verebilmiş değilsin. FT olmama gerek yok hatalarını görebilmem için FT haşa ama bi tanrı değildir senin gibi tapayım. hataları varki elbetteki söylüyoruz. aydının işi yoktu bi kere

ikinciside ortasaha almak yerine sağbekte oynatmayacağı bi sağbek oyuncusunu, sağbek olarak almasıydı. buna hala cevap verebilen 1 üye yok. çünkü eboue hatalı transfer. ha eğerki sağbekte oynatacaksan doğru. ama sabriyi kesmen lazım. ama ft sabriyi kendi keşfettiği için kazım ile sabriyi kesemiyo. madem ortasahada eboue gibi bi sağbek oynayacaktı bu kadar bariz oyun kurucu ve kanat oyuncu eksikliğimizi giderseydik daha iyi olmaz mıydı? bunu görmek için FT olmaya gerek yok. profesör olmayada gerek yok. defans oyuncusuyla kanat yapıyoruz dünyanın hangi takımında var?

üçüncüsüde taraftarlılığıma laf söyletmem. GS'ye hiç söyletmem. Galatasaray için bırak FT'yi kendimi bile feda ederim.

Selcuk bugün cok vasatti,zaten kreatif oyunculari olmayan bir takimiz,bunun üzerine E.Baytarin ve Kazimin olmayisi ve Selcugun böyle vasat kalmasi,üstüne üstük seref yoksunu hakemlerin takimimiz üzerinde kurmak istedikleri anlamakda güclük cektigim üstünlük egosu ve kaybedilen 2 puan,bütün metrisi bosaltip su ligdeki hakemlerin hepsini icine atacaksin ve her maci yabanci hakemlere yönettireceksin,ondan sonra gelen her hataya eyvallah diyeceksin.Ben bu hakemlerin bu kadar temiz olduguna özellikle su 2-3 sezondur ihtimal vermiyorum,insallah su iddaanamenin icinde su hakemlerinde adi gecerde toplu hakem katliami görürüz.

Bu arada bu antalya ,daha dogrusu bu cüce mehmet birtek bize korkak tavuk gibi oynatiyor takimini,bizden haric herkese yenmek icin acik oynatan memo birtek bizde 11 kisi ile defans yapiyor.Adamlarin tek pozisyonu 90 da duran topdan gelisine vurulan top,geri kalan 89 dakika rakibi bozmaya,oyun oynatmamaya yönelik mücadele.Gecen hafta acik oynadilar delik desik oldular,bu sefer oynatmamaya ciktilar adamlar sahaya,hakeminde yardimiyla böyle bir ortamda 2 puan kaybettik.

Güzel bir yorum :005:

Takımda sağ bek/kanat, sol bek/kanat Sabri,Hakan,Aydın oynuyor.

Gerçekten anadolu kulübü düzeyinde.

Çalım desen çalım yok,orta desen orta yok, şut desen şut yok.

Ben hiç bu kadar sinir olmamıştım bu maça kadar.

hala soruya cevap verebilmiş değilsin. FT olmama gerek yok hatalarını görebilmem için FT haşa ama bi tanrı değildir senin gibi tapayım. hataları varki elbetteki söylüyoruz. aydının işi yoktu bi kere

ikinciside ortasaha almak yerine sağbekte oynatmayacağı sağbek olarak almasıydı. buna hala cevap verebilen 1 üye yok. çünkü eboue hatalı transfer. ha eğerki sağbekte oynatacaksan doğru. ama sabriyi kesmen lazım. ama ft sabriyi kendi keşfettiği için kazım ile sabriyi kesemiyo. madem sağda eboue gibi bi sağbek oynayacaktı bu kadar bariz oyun kurucu ve kanat oyuncu eksikliğimizi giderseydik daha iyi olmaz mıydı? bunu görmek için FT olmaya gerek yok. profesör olmayada gerek yok. defans oyuncusuyla kanat yapıyoruz dünyanın hangi takımında var?

üçüncüsüde taraftarlılığıma laf söyletmem. GS'ye hiç söyletmem. Galatasaray için bırak FT'yi kendimi bile feda ederim.

sana anlatmaya çalışıyorum anlamıyorsun ne yapayım. bugün sağ tarafımızda alternatifli bir üçlü var. eboue-kazım-sabri

orta alanda melo-selçuk-engin-yekta-ceyhun var. iyi bir alternatife sahip.

sol kanadımız felç yok gibi. bunda beklenen performansı veremeyen rieranın etkisi büyük. şimdi diyorum ki bende. bu eksiklik görülmüştür. sol beke ve sol kanada iki tane taş gibi oyuncu aldık mı alternatifleri riera ve hakan balta oluyor.

kalecimiz iyi ve stoperlerimiz bu sene için yeter. oldu mu sana taş gibi kadro. sağ tarafıda sol tarafıda alternatifli stoperler orta alan alternatifli kalecisi iyi.

geriye ne eksik kalıyor? işte senin kendini yırttığın ebouenin yerine alınmasını istediğin pileymekır. yani enginle dönüşümlü biri.

peki pileymekır daha bu oturmamış düzene mi gelse daha iyi olur yoksa baskette olduğu gibi oturmuş düzene misal lakoviç gibi gelse ne olur? hangisi daha faydalı olur?

sen fatih terimi anlamak istemiyorsun. Fatih Terim gireniyle çıkanıyla bir olacak bir takım istiyor. her bölgemiz yavaş yavaş düzeltilecek. takım gelecek sene yavaş yavaş gerçek rayına oturacak.

Gelelim eboue mevzusuna. takımışsın eboue eboue. eboue bilip bilmediğini bilmiyorum bir hafta sakat kaldı. ondan sonra sabrinin milli takımda yükselen performansı sabri formayı geri aldı. sabrinin hakkını yemenyin çünkü iki hafta çok iyi oynadı. geçen hafta kazımın ve enginin iki sakatlığı nedeniyle bügün hoca ondan enginin görevini verdi sağ tarafa kazımın yerine elmanderi çekti solada rieranın yerine aydını.

işte yine dediğim olaya geliyor. eğer sol taraf kendi kendine yetebilseydi enginin olmaması bir eksiklik olmasa idi eboue sağ tarafta oynayacaktı.

bu da zamanla olacak. eksiklikler giderilecek.

şimdi sakın bana bir daha deme ee o zaman sağ tarafa almasaydık eboueyi sol tarafa alsaydık bi adam bu sefer tersi durum sağ taraf için yaşaancaktı. sağ taraf sadece kazım ve sabriden oluşup alternatifli olmayacaktı.

yani herşeyin oturamsı için ihtiyacımız olan zaman ve yeşillikler.

Arkadasla iddaa ya girecektim,ben diyorum Aydin ilk yari oynuyordu,o diyor yok Aydin ikinci yari oyuna girdi,iste Aydin icin bu mac icin yazilabilecek güzel bir ikili konusma :)

beyler takıma zaman verin. devre arasında bir veya iki adam daha katılacak bu takıma. çürük elmalar ayıklanacak daha.

hepsi aynı anda olmuyor işte. para lazım zaman lazım disiplin lazım arkadaşlık aile lazım. bunu yapabilecek biri varsa Terimden başka söyleyin önünüzden çekileyim.

Ne hocalar geliyor gidiyor lincolnler mismoviçler giolar harcanıp gidiyor. takım içinde çürükler devam ediyor. bunları aşabilecek tek güç var o da terim.

terim bilmiyormu servetin yerine serdar azizi almayı terim bilmiyormu ayhanın yerine hamiti almayı terim bilmiyormu sol tarafa şimşek hızında adamlar almayı aydına yol vermeyi.

hepsini biliyor merak etmeyin. floryada Terim Hasan Şaş Ümit Tugay varken neden bu kadar acele ediyorsunuz.

vakit ve nakit lazım bize.

Üst Alt