STSL 11/12 H:7 | Antalyaspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:7 | Antalyaspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:7 | Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 21 Ekim | Maç Sonucu

Arkadaşlar, gerçekçi olmak gerekiyor; Antalya ya karşı oynadığımız maçlarından hangisi zevkli (bol pozisyonlu) geçti?

bu serhat uluieren gibi dandik adam yok.aydindan lafa girdi ve bir arda daha cikaramadik ve ardada zaten fazla bisey olmadi ya dedi.ulan serefsiz gargamel arda daha ne olacakti

bu serhat uluieren gibi dandik adam yok.aydindan lafa girdi ve bir arda daha cikaramadik ve ardada zaten fazla bisey olmadi ya dedi.ulan serefsiz gargamel arda daha ne olacakti

İstanbul'da yatacağına Madrid'de yatıyor Arda..

Şaka bi yana, Türkiye'den şu dönemde çıkabilecek en iyi oyuncu Arda. "fazla bişey olmadı" derken, bir Nuri, bir Özil değil gibisinden bişeyler demek istemiş olabilir.

Olur böyle sonuçlar. En azından yenilmemeyi başarıyoruz artık. Zaman lazım deplasman maçları için.

fatih terimde eskik olan bölgeleri biliyor ve bunu gecen hafta dolaylida olsa belirtti.reira bence hataydi.podolski ve drogba alinirsa süper olur devre arasi.ve bize birde ofansif orta saha lazim.

Yanarım da takımım Deniz barış ve Ali turan'dan oluşan defansa gol atamamıştır ona yanarım.

bu takıma Sol açık lazım .hemde baya bi açık olacak.:). istediği an içeri girebilen, çalım atabilen ve şut atabilen(podo... gibi)

Sercandan ümidimi kestim.(son 2 maç rezil ötesiydi) . Elmander ve Baroş nereye kadar götürürse.

Rierayı hep savundum taki bugun ki maça kadar.Al gülüm ver gülümle olmuyor.düzelir ümidiyle savunuyordum ama stili öyle sanırım.

Eboue ya yerinde oynasın yada neden aldık.

Aydın hala bu formayı nasıl giyer.

Emre Çolaktan yıldız bekle.

Selçuk'a da değineceğim.bugun hic begenmedim. belki engin ve kazım selcuk u rahatlatıyor ,pas trafigini ezbere yapıyorlardı ama be adam bugun Ujfalusi defansta 10 numara oynadı ayriyeten senden çok atak yönetti. bi aynaya bak.

Bu kadar çok eleştirdim ama saavunmayı çok güzel yapıyoruz. + ları da söyleyeyim.Belki bu sene en az gol yiyen takım olabiliriz.

Eleştirilerim hep ofansif anlamda yanlış anlaşılmasın

Daha önce de dedim,eğer 4-1-4-1 oynayacaksak ortada Melo-Selcuk-Engin dısında bir üçlü olmaz.

Yekta veya Emre Colak denebilir ama Eboue ve Sabri olmaz,olamaz.

Bugün takım defansif açıdan iyiydi,ofansif açıdan çok kötüydü.Engin'in eksikliği hisettik.İnşallah en kısa zamanda geri döner.Maç için fazla konuşulacak bir şey yok ileride çoğalamadık ve golü atamadık.Devre arasında hücum bölgesine takviye şart.

bize bir hagi lazım ne yapıp edip yeni hagi bulunmalı. takımı oynatacak adamımız yok olmadığı gibi bir kanat bile çalışmıyor böyle oluncada kaçınılmaz sonuç.

Bu takıma bir sol açık,bir defan bir de forvet lazım.Dünkü maçta birkez daha anlaşıldı ki forvetimiz yok.Forvete top taşıyacak kenar adamı da yok.Ama üstteki arkadaşa katılıyorum.En azından yenilmiyoruz.Ama Galatasaray için galibiyet dışında her sonuç kötüdür.

anlaşıldı ki bu sene tüm deplasman maçlarımız bizim için eziyet olacak. yazık onca harcanan paralara bu takım yine arena takımı olacak gibi bi his var içimde

anlaşıldı ki bu sene tüm deplasman maçlarımız bizim için eziyet olacak. yazık onca harcanan paralara bu takım yine arena takımı olacak gibi bi his var içimde

geçen sene arenada da yeniliyorduk sürekli. kanatları olmayan bir takımız ligin ilk yarısını böyle idare edeceğiz artık

Maç yerine film baksam daha iyiymiş.Bir tek ebouenin ceza yayı üzerinde çektiği direği sıyıran topa heyecanlandım.

Muslera

Sabri - Neill - Ujfalusi - Balta

Engin - Selçuk - Melo

Kazim --- Elmander --- Pino

Boyle bir 11 ile çiksaydik, antalyasporu ezip geçerdik

Üst Alt