STSL 13/14 H:2 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 25 Ağustos - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:2 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 25 Ağustos

ayrica gecen hafta rezilce bir roportaj veren a.albayraki gorunca u.aysala sevgim bir kat daha artti.adam sampiyon oldugumuz macin ardindan tv ye canli baglanip saglik sorunlarim var yoruldum birkacam diyor sonra yonetime alinmayinca u.aysal bize cok yanlis yapti bunu hak etmedik gibi salakca rezilce bir konusma yapiyor hemde hic utanmadan

Elin capsiz orta sinif Avrupa takimlari geliyor, bu hiyarlara 3-4 atip dönüyor, koca Galatasaray 10 senedir böyle deplasman kazanamiyor.

15 senedir Kadiköy´de kazanamiyorsun, 7 senedir Bursa´da kazanamiyorsun, Playoff´u gecsen, bi 10 sene Inönü´de kazanamiyorsun.

Ne lan bu? Sizin psikolojinize tükürürüm ben. Klasik mantik. Öndeysen, cikar iyi oyuncularini, sözde kosan capsiz oyunculari sok. Durum ortada

Sorun FATİH TERİM'in kulübede olmaması.. Gerisini geçiniz.. Bursada bi konya gibi vasat takım değil.. Ona buna sallamayı bırakın yarın öbürgün söylediğiniz lafları burda yedirirler adama..

Sorun FATİH TERİM'in kulübede olmaması.. Gerisini geçiniz.. Bursada bi konya gibi vasat takım değil.. Ona buna sallamayı bırakın yarın öbürgün söylediğiniz lafları burda yedirirler adama..

Sonucta burada daha iyi bir Galatasaray izlemek için yorumlarımızı,eleştirilerimizi yapıyoruz.

Bizim için önemli olan daha iyi bir Galatasaray eleştirilerin birçoğu da dogru.

Kadro muhendisligi diyorlar ya, iste onda ciddi sorunumuz var.

Ustelik 2 yildir var.

Ayni turden cok adamimiz var ama bazi turden numunelik bile yok.

Zaten cok hassas bir kadromuz vardi, bir de yabanci kuraliyla her mac en az bir bolgesi ciddi eksik bir kadro haline geldi.

Ama yonetim hicbirsey yapmadi bu konu icin.

2 senedir solbek lazim deniliyor, 2 senedir hizli calim atabilen kanat oyuncusu lazim deniliyor.

Kendileri bile soyluyor ama kimseyi alamiyorlar ya da almiyorlar.

Hoca da bugun bunu gostermek istemis olabilir, bakin boyle bu kadar oluyor iste diye.

Sonucta burada daha iyi bir Galatasaray izlemek için yorumlarımızı,eleştirilerimizi yapıyoruz.

Bizim için önemli olan daha iyi bir Galatasaray eleştirilerin birçoğu da dogru.

Drogbaya.. Selçuğa.. Sneijdere sallayanlar var.. Skor taraftarlığını bırakıp geniş açıdan bakmak lazım olaya.. Oyuncu değişikliklerini eleştirebilirsiniz mesela.. Veya oyuncu tercihlerinde ki Hamitin oynamasını..

f.terim kulubedeykende hamit oyundan cikmiyordu e.colak ôyuna giriyodu cokta bir degisiklik yok.burda namus davasi tartisilmiyor burasi bir forum küfür hakaret olmadigi surece herkes herkese elestirisini yapar kim kime lafini yediriyomus mafya filmi cekmiyoruz burda

Neyse sakinledikçe olaya sogukkanlı bakabiliyorum ve kazanamasak bile en azından beraberlikte iyi bir sonuç. Yanılmıyorsam geçen sene kaybetmiştik deplasmanda. 2 yıldır büyük maçlarda kazanamasakta kaybetmiyoruz. Zaten sampiyonlugumuzuda iç sahadaki başarımız belirler.

Varsın takım iyi oynamasın evdeki 17 maçta 14 galibiyet alsak, deplasmanlardada geçen seneki gibi 7-8 galibiyet alsak benim için şampiyon olsak yeter.

Ama en önemlisi sezon sonunda hoca problemi bizi bekliyor gibi görünüyor. Mayıs ayına gelmeden sözleşme uzatırız inş.

f.terim kulubedeykende hamit oyundan cikmiyordu e.colak ôyuna giriyodu cokta bir degisiklik yok.burda namus davasi tartisilmiyor burasi bir forum küfür hakaret olmadigi surece herkes herkese elestirisini yapar kim kime lafini yediriyomus mafya filmi cekmiyoruz burda

Bugün Sneijderi eleştirenler yarın öbürgün orasını burasını öpecek onun.. :) Yaşandı bunlar.. CAPS'ı alırlar yüzüne şılak diye vururlar..

Neden böyle bir matem havası var anlamadım. Olaya sadece bizim açımızdan bakmamak gerek. Bursa bugün inanılmaz motive olmuş. Ciddi söylüyorum şu maçın premier ligden farkı yoktu. Bence bu maç bizim için iyi oldu. Lakaytlığı üzerimizden atarız.

Ayrıca fikstür içinde birşeyler söylemek lazım. Ïlk yarı fikstürümüz çok zor. Eğer bu fikstür bilerek ayarlanmıyorsa bende bir şey bilmiyorum.

Drogbaya.. Selçuğa.. Sneijdere sallayanlar var.. Skor taraftarlığını bırakıp geniş açıdan bakmak lazım olaya.. Oyuncu değişikliklerini eleştirebilirsiniz mesela.. Veya oyuncu tercihlerinde ki Hamitin oynamasını..

Selçuk'a sallayanlara katılıyorum

Burak'la beraber oynayınca tek yaptığı savunma arkasına pas atmak

onun dışında sahada geziniyor

2011 deki Selçuk'un yarısı bile değil

Amrabat´i begenmiyoruz ama, yemin ediyorum cogunu top diye oynar cocuk ya.

Emre´ymis, Erman´mis, Umut´mus. Peh peh.

50 kere dedik, bu tip deplasmanlarda daha farkli oynayin, daha dengeli oynayin, pas yapin pas.

Cift forvet, arkalarinda Sneijder, güya duvar deliyoruz. Bu tip deplasmanlarda Süper kupadaki gibi oynayacaksin.

Tamam bugün Semih sakatti ama, gerekirse bir yerden fedakarlik yapip Amrabat´i oynatacaksin. Tek forvet oynayacaksin.

Defansi da ofansi da takim halinde yapacaksin. Amrabat Aslan gibi yapiyordu o isi. Bari deplasmanda kullan

Üst Alt