STSL 15/16 H:28 | Beşiktaş 3-2 Bursaspor | M.S | 11 Nisan - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:28 | Beşiktaş 3-2 Bursaspor | M.S | 11 Nisan

fenevbahçeye gerekeni yapmamız lazım Sarı Kırmızı forma olmasa gram umutlanmycamda.
Aslan armaya güveniyorum yenin fenevi 2 sene sonra onlarda iflaslarını ilan etsinler.

Fikret Orman: "Çok motive olan, çok asılan bir Bursaspor vardı. Enteresan yani Hamza hoca da çok istekliydi. Kazandık, mutluyuz."

Karsisinda böyle cesur hoca beklemiyordu tabii.

Yeni stada gittikleri belli olmuş tiner sıkıntısı yok maç sonu açıklamasına göre.
Fikoda fazla kaçırmış tineri belli.

Kendilerinin hakemlerle kazandiklari puanlar mübah ne de olsa.

12 Numara .org-@12numaraorg
HAKEMLER İLE ALDIĞINIZ BU HARAM PUANLAR ACI ACI ÇIKACAK. @Besiktas

Biri fenevlileve desinki sizin kadar hakemden fenerasyondan yardım gören başka bi camia varmı?
Ulan gevşekler şike yaptınız playoff oynandı bu ülkede hadi onu geçtik.Zamanında fazla fazla yabancı oynattınız hükmen mağlup oldunuz.Onuda geçtik.
Her sezon karıköyde bizi ofsaytır elle atılan goldur gol atarız sayılmaz yenersiniz sevnirsiniz.Beter olun mk sizi 1-0 yenmek lazım attığımız golda ofsayt olursa tadından yenmez.

Bu salak fenevliler ne çabuk unuttular tinercileri yendikleri maçta olmayan faulle gol attıklarını beyin bedava taşıyıp hamallık yapıyor bunlar.

Yalnız bu Hosagai denen adamı Fenerbahçe direkt transfer etmeli. Çok yakışır Fenerbahçe'ye. O ışığı verdi bu akşam.

Beyler hepinize soruyorum; Şimdi diyorlar ki inanılmaz bir ses varmış sahada. Zaten özel dizayn etmişlermiş bu atmosfer oluşsun diye. Benim televizyonda ya da digi'de mi sorun var anlamadım. Ben adam gibi ses duymadım. Öyle ahım şahım bir ses duyan var mı ?

Türkiye'de hakem hatası sadece Fenerbahçemize yapılmalıdır. Aksi asla ve kata kabul edilemez. Yüzsüzlükte sınır tanımıyor adamlar cidden :D

Bizim macta hakem hatasi oldu mu biz bunu konusuyoruz ediyoruz abi ama ben bunlarda daha hic görmedim böyle birsey.

Lehlerine olan hatalar diye birsey yok, hersey dogru karar ama alehlerine bir hata oldu mu of of of tüm ülke Feneri durdurmaya calisiyor Galatasaray lobisi isbasinda vs vs.

Bir de isin tuhaf tarafi neredeyse hepsi bunlarin böyle :D

Beyler hepinize soruyorum; Şimdi diyorlar ki inanılmaz bir ses varmış sahada. Zaten özel dizayn etmişlermiş bu atmosfer oluşsun diye. Benim televizyonda ya da digi'de mi sorun var anlamadım. Ben adam gibi ses duymadım. Öyle ahım şahım bir ses duyan var mı ?

Spikerin sesinden başka ses duymadım şahsen

Sene 96 şampiyon fener ertesi sene BİZ sene 2001 fener ertesi sene BİZ 2004 2005 iki sene üst üste oldular sonra yine BİZ 2007 fener ertesi sene BİZ 2011 fener ertesi sene BİZ 2014 fener yine ertesi sene BİZ şampiyon olmuşuz. Tesadüf mü?

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sene 96 şampiyon fener ertesi sene BİZ sene 2001 fener ertesi sene BİZ 2004 2005 iki sene üst üste oldular sonra yine BİZ 2007 fener ertesi sene BİZ 2011 fener ertesi sene BİZ 2014 fener yine ertesi sene BİZ şampiyon olmuşuz. Tesadüf mü?

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FB'ye şampiyonluk yolunda başarılar dilesek mi renktaş

Üst Alt