STSL 15/16 H:28 | Beşiktaş 3-2 Bursaspor | M.S | 11 Nisan - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:28 | Beşiktaş 3-2 Bursaspor | M.S | 11 Nisan

Bu seneden sonra sağlam çökecekler. Şampiyonluk tek çıkışları. Basın sürekli bizimle uğraşıyor ama adamların durumu bizden bitik. Bunu sezon sonunda şampiyonluk kaçıp, şampiyonlar ligine katılamadıkları zaman göreceğiz.

Ama onlarda pamuk eller cebe olayı var kurtulurlar bi şekilde.
Ama uefa bize yaptığı gibi hayırlı işler derse o ayrı şahsen ben umutluyum yani batabilirler ama zenginleri devreye girer.

Juventus,Manchester United,Real Madrid, Derbi maçları ya da şampiyonluğa oynadığımız tribünlerin dolu olduğu herhangi bir anadolu maçını TT Arena'da izlemediyseniz Vodafone Arena'nın atmosferini övebilirsiniz.

Son düzenleme:
TT Arena : 8.2m kale arkaları
Vodafone: 7.95 m kale arkaları

Google'da buldum

Aynen az bir şey bizimki genişmiş renktaş.

pzay8n.png

Saha abarttıkları kadar yok, teknoloji durumunu bilemem ama görünüş olarak Anadolu'da yapılan yeni stadlardan bir farkı yok. Oraya görünüş olarak daha güzel bir stad beklerdim.

Geçende Vodafone arenanın yanından geçtim TT arenaya göre gerçekten çok ama çok küçük bir stad tek avantajı Üsküdar sahilde otururken stadın tam karşında olması ve taraftarın seslerini duyman başka bir numarası yok.

Aynen az bir şey bizimki genişmiş renktaş.

pzay8n.png

Koltuk düzenlemesi yüzünden Vodafone arena'nın kale arkaları sanki kale dibindeymiş gibi bir hava veriyor. Bizi kale arkası tribünlerde demir tel gibi birşey var. Oraya pankart asıyorlar buda daha uzak görünmesine neden oluyor. Koltuk düzenlemesi , dış cephe ve çevre düzenlemesi yapılsa cidden bizim stat candır candır. Dolu olduğu zaman o kırmızı görüntüsü bile yeter

Üst Alt