STSL 15/16 H:28 | Beşiktaş 3-2 Bursaspor | M.S | 11 Nisan - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:28 | Beşiktaş 3-2 Bursaspor | M.S | 11 Nisan

Sene 96 şampiyon fener ertesi sene BİZ sene 2001 fener ertesi sene BİZ 2004 2005 iki sene üst üste oldular sonra yine BİZ 2007 fener ertesi sene BİZ 2011 fener ertesi sene BİZ 2014 fener yine ertesi sene BİZ şampiyon olmuşuz. Tesadüf mü?

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değil.3. yıldızdan sonra Bjk şampiyondu,yine öyle olacak,bu da tesadüf değil.

Bizim macta hakem hatasi oldu mu biz bunu konusuyoruz ediyoruz abi ama ben bunlarda daha hic görmedim böyle birsey.

Lehlerine olan hatalar diye birsey yok, hersey dogru karar ama alehlerine bir hata oldu mu of of of tüm ülke Feneri durdurmaya calisiyor Galatasaray lobisi isbasinda vs vs.

Bir de isin tuhaf tarafi neredeyse hepsi bunlarin böyle :D

Yahu biz burada konuşurken bile atıyorum Kasımpaşa maçıydı sanırım. Adamların buz gibi golünü yediler diyoruz. Şampiyonluğa oynarken bile lehimize yapılan hataları söylüyoruz. Bu camiaların kendisine olan güveni ile alakalı bir durum. Adamlar hakemsiz ve desteksiz yarışta olamayacaklarını bildikleri için kendilerine yapılan tüm hataları mubah görüyorlar. Ama rakip lehine tek bir hata yapıldığında ortalığı yıkıyorlar. Senelerdir bu adamların Türk futbolunu kirletmesini izleyip duruyoruz. 5-10 sene ortalıkta gözükmeseler. Aradan Konya falan şampiyonluk falan yakalasa Türk futbolu inan kendine gelecek. Belki bunlarda kendine gelir.

Şikeciler sosyal platformlarda ağlamaya başlamış :D Ekşi'de bir şikebahçeli sekiztaşlıya demiş; "Şerefinizi kaybettiniz maçı kazandınız tebrikler" :D :D Yiyin birbirinizi ete para vermeyin .....................................

Bjk şampiyon olursa medya Fb'ye yüklenmeye başlar.2. planda kalırız.Dursun'a yaramasa bari.Seneye de onla girersek 1 halt yapamayız.

Yahu biz burada konuşurken bile atıyorum Kasımpaşa maçıydı sanırım. Adamların buz gibi golünü yediler diyoruz. Şampiyonluğa oynarken bile lehimize yapılan hataları söylüyoruz. Bu camiaların kendisine olan güveni ile alakalı bir durum. Adamlar hakemsiz ve desteksiz yarışta olamayacaklarını bildikleri için kendilerine yapılan tüm hataları mubah görüyorlar. Ama rakip lehine tek bir hata yapıldığında ortalığı yıkıyorlar. Senelerdir bu adamların Türk futbolunu kirletmesini izleyip duruyoruz. 5-10 sene ortalıkta gözükmeseler. Aradan Konya falan şampiyonluk falan yakalasa Türk futbolu inan kendine gelecek. Belki bunlarda kendine gelir.

2003-2004'ten beri adamlar daima ilk 2'de,sadece 2008-2009 hariç.Fener her sene şampiyonluğa oynuyor,bu yok olursa ancak olabilir.

Şikeciler sosyal platformlarda ağlamaya başlamış :D Ekşi'de bir şikebahçeli sekiztaşlıya demiş; "Şerefinizi kaybettiniz maçı kazandınız tebrikler" :D :D Yiyin birbirinizi ete para vermeyin .....................................

Şu hayattaki en keyifli şeylerden bir tanesi; Bostan korkuluklarının ağlama merasimini izlemektir. Bir camia sürekli mi ağlar yahu ? Aziz Yıldırım kendisi gibi tüm camiayı şizofren etti sanırım. Sürekli sanrılar görüyorlar :D

Beyler hepinize soruyorum; Şimdi diyorlar ki inanılmaz bir ses varmış sahada. Zaten özel dizayn etmişlermiş bu atmosfer oluşsun diye. Benim televizyonda ya da digi'de mi sorun var anlamadım. Ben adam gibi ses duymadım. Öyle ahım şahım bir ses duyan var mı ?

Bu yeni teknoloji, saha içerisine doğru dağılıyor orada inanılmaz bir baskı oluşturuyor ama yukarılardan duyulmuyor, bu yüzden tvlere ses gelmiyormuş

2003-2004'ten beri adamlar daima ilk 2'de,sadece 2008-2009 hariç.Fener her sene şampiyonluğa oynuyor,bu yok olursa ancak olabilir.

Bu seneden sonra sağlam çökecekler. Şampiyonluk tek çıkışları. Basın sürekli bizimle uğraşıyor ama adamların durumu bizden bitik. Bunu sezon sonunda şampiyonluk kaçıp, şampiyonlar ligine katılamadıkları zaman göreceğiz.

Arada söyliyim tinercilerin bile üst üste 3 şampiyonluğu var fenevin yok :D

Aziz Gitmesin hep kalsın ligde iddamız olmasada antuya giriyorum keyfim yerine geliyor

Bu yeni teknoloji, saha içerisine doğru dağılıyor orada inanılmaz bir baskı oluşturuyor ama yukarılardan duyulmuyor, bu yüzden tvlere ses gelmiyormuş

Hımmm. Ben çok anlamıyorum bu işlerden. Ses mühendisleri falan mı söylüyor bunu Güray ? Çünkü neredeyse adam gibi ses duymadım ben ve ne biçim atmosfer bu dedim.

Şu hayattaki en keyifli şeylerden bir tanesi; Bostan korkuluklarının ağlama merasimini izlemektir. Bir camia sürekli mi ağlar yahu ? Aziz Yıldırım kendisi gibi tüm camiayı şizofren etti sanırım. Sürekli sanrılar görüyorlar :D
Bu şikebahçeliler zaten ruh hastasına yakın bir şeydiler her zaman lakin aziz'den sonra iyice ruh hastası oldular :D :D Bir araştırma yapılsa şikebahçeli taraftarlar arasında şizo olanların oranı hiçte az çıkmaz diye düşünüyorum :D

Üst Alt