STSL 18/19 H:4 | Trabzonspor 4-0 Galatasaray | MS | 1 Eylül - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bazı arkadaşlar hala anlamamis tane tane yazalım insanları karamsarlığa düşüren yenilgi değil yönetimde değil
Hocanın maç sonu felaket açıklamaları inatla ısrarla Alanya maçında iyi oynayan takım iyi bir oyun vardı bu takımı bozmamak diyor
Alanya maçında r zalet oynayan bir takım vardı 6 gol hoca gibi tecrübeli birini bile yanılmış
Yani korkumuz su hoca bu inatlarina devam ederse olan takıma olacak

Ama oyle ya da boyle 6 gol atmis takimin oyuncusu , ne bileyim mesela sinan , kesilse ve yerine soso oynasa

Ve mac da ts nin 2-1 galibiyetiyle bitse

Ertesi gun antrenmanda sinan gelip hocaya "ne ayak kestin beni , al maglupsun..." dese ne diyebilir hoca

Hoca her zaman haklidir ama mac oyle biterse de kesilen oyuncu bunun hesabini sorar ben miyim zayif halka diye

Iste burada gizli kazanan takimin degismemesi

umarım bu oyunun tüm suçu belhanda'ya çıkıp bazı şeyleri gözden kaçırmazlar zira belhanda kırmızı görene kadar eziliyorduk zaten...

Alper fb ye 4 puan kaybettirdiler gecen sene

Bjk ve basaksehire de istanbulda yenilmediler

Algiyi yikmak cok zor oluyor

Ya Sinan ne algısından bahsediyorsun?

Şu istatistikle

83U4dK.png

Bunlar bir mi?Basbayağı bize karşı daha hırslı oynuyorlar.

7J44RB.png

zTHCT3.png

U7UaRb.png

Ben gecen sene bize kaybettirdikleri puandan fazlasini fb ye , 1 er eksigini de bjk ile basaksehire kaybettirdiler dedim

Istanbulda bize yenilirken fb , bjk ve basaksehire yenilmediler dedim

Ve eger bahsedildigi gibi fb ye "surekli yatiyor" olsalardi , fb alacagi +4 puanla ligi onumuzde bitirirdi dedim

Soylediklerimde de hatali bir bilgi verdigimi dusunmuyorum

Ben gecen sene bize kaybettirdikleri puandan fazlasini fb ye , 1 er eksigini de bjk ile basaksehire kaybettirdiler dedim

Istanbulda bize yenilirken fb , bjk ve basaksehire yenilmediler dedim

Ve eger bahsedildigi gibi fb ye "surekli yatiyor" olsalardi , fb alacagi +4 puanla ligi onumuzde bitirirdi dedim

Soylediklerimde de hatali bir bilgi verdigimi dusunmuyorum

Geçen sene için kabul edilebilir ama genel olarak dediğin doğru değil.Alper de genel olarak bahsetmiş.

Keşke CL kurası çekilmeden bu maçı oynamış olabilseydik. Bu takımın ne kadar balon olduğunu görmemiz açısından müthiş bir deneyim oldu.

Bütün yaz Akbaba ve Ndiaye gibi üst düzey olmayan 2 spor toto star için uğraşıp, zaten az olan bütçenin tamamını ikisine yatıran ve sırf satmış olabilmek için forvetini satan, yerine de koca dünya liglerinden 1 tane bile forveti kiralayamayan bir kulüp her türlü hezimeti hak ediyor demektir.

Kıçı kırık trabzonun bile ABD'den İsrail'den İran'dan Championship ligden oyuncu tarayıp sudan ucuza getirebildiği ve bizi paspas ettiği şu ortamda, bir kamyon para dökülen scout ekibimiz bu takıma bir tane santrafor, stoper ve 8 numara bulamamış mı? Dahası bu kulüp, eğer aksilik çıkmamış olsa elindeki tek stoperi de kiralık olarak araplara gönderecekti. İnanılır gibi değil, sadece 2.5 milyon euro için yapacaklardı bunu. Şaka değil gerçek.

Daha da Feghouli'yi satma düşünceleri vardı. Sinan Gümüş, Onyekuru, Akbaba, Ndiaye gibi adamlarla fark yaratabileceğini zanneden bir zihniyet... Üstelik artık forveti de yok! Türkiye Kupası'nda bile ne verebileceği şüpheli bu takım CL'de boy gösterecek. Gene Allah yüzümüze baktı ve tarihin en ballı kurasını bize bahşetti. Abartmıyorum bir tane bile üst düzey takım gelse muhtemelen deplasmanda bjk'nin 8'lik rekorunu kırıp geçecek bir durum ortaya çıkacaktı.

Bu takım öyle zannedildiği gibi bir tek santrafor ile her kulvarda başarıya oynayacak bir takım asla değil. Bu takımın stoperi yetersiz, orta sahası yetersiz, 10 numarası yetersiz. Hatta en çok güvenilen oyuncuları bile yetersiz. Ama en azından belli bir karakter ortaya koymak adına net olarak 3 bölgeye ciddi transfer şart oğlu şart idi. Ancak 1 tanesi bile yapılmadı. Ndiaye'yi transfer olarak gösterenlere sadece güler geçerim. Bu adam 4 ay Stoke City'de zaman geçirdi diye Pogba olmadı sonuçta. Ki bu adam bizde oynarken bile bizim o bölgeye 8 numara ihtiyacımız vardı.

Sonuç olarak gerek hazırlık maçlarında berbat oynayan gerekse de ligde nispeten kolay rakiplere karşı balon galibiyetler alan takımın hali ortada. Belhanda kırmızıyı görmese de bu maç 4'e giderdi öyle ya da böyle. Ama o kırmızı kart umuyorum ki tüm problemleri halı altına süpürüp, ihalenin tamamını ona yıkmaz.

Lig için tek şansımız rakiplerin de anormal puan kayıpları yapmaya devam etmeleri olur. En azından devre arasına kafa kafaya girmeyi başarırsak, belki şansa bala bir forvet transferi ve bir ihtimal Terim faktörü ile şampiyonluğa oynarız. Yoksa bu maç felaketin ayak seslerini açık açık gösterdi bize.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt