STSL 18/19 H:4 | Trabzonspor 4-0 Galatasaray | MS | 1 Eylül - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir de o pankarttaki riyakarlik ... oradaki amaci herkes anlar , ts taraftari bile !!

Ts ile bursa , akhisar ile kasimpasa arasinda sampiyonluk gidip gelse acacak miydik ayni pankarti

Veya daha guzel ornek , burada ua dan biri var , ona soralim, sikeyi ts yapip ustune sampiyon olsa , fb icin acarlar miydi ayni pankarti sari lacivert

Sen orada trabzonu fb ile dalga gecmeye meze yaparsan allah da boyle 6 maglubiyetle seni sinar

Ayni baroninin aglama isareti , bilicanin kazi yapmasindan sonra 20 gol kacirip sampiyonlugu kaybetmeleri gibi

Ayni simariklikla 3 macta 13 gol attiklari denizliyi sampiyonluk macinda yenememeleri gibi

Ayni sekilde 10 macta 10 yaptiklari ic saha galibiyet serisini en onemli macta devam ettiremeyip sahalarinda bizi sampiyon yaptiklari gibi

Boyle mevzularda cok akilli sanip milletle alay etmeyeceksin , yoksa seneler boyu laneti pesinden gelir

Sinan bey merhabalar,

Hiç daha önceki mesajlariniza bakıp "yaw amma da saçmalamisim, dün gece içkiyi çok kacirmisim" dediğiniz oldu mu?

Sezarın hakkı sezara, Trabzon baştan sona muhteşem bir futbol oynayarak kazanmayı sonuna kadar hak etti. Lig uzun bir maraton, 34 maçın hepsini kazanamazsın. Bir yerlerde kaybedeceksin illaki. Yalnız dünkü maçın hezimetle sonuçlanması, hele bir de hafta arası beklenen ama gerçekleşmeyen forvet transferi fiyaskosunun üstüne bunun gelmesi taraftarda balyoz yemiş etkisi yarattı. Ben dünkü sonucu takımın fazla havaya girmesine bağlıyorum zira kötü oyunla gelen arka arkaya ve farklı galibiyetler, biz zaten ligin en iyisiyiz yürüye yürüye de şampiyon oluruz rahatlığına sokmuş bütün takımı. Böyle zamanlarda şok etkisi yaratacak bir tokat yenmesi futbolcuların ayağının yere basması ve kendilerine gelmeleri açısından iyi bile olabilir.

Fatih Hoca'ya eleştirim, Serdar Aziz sakat değilse neden oynamaz? Ahmet Çalık'ı Göztepe maçında oynattı, dedik çocuğu kazanmaya çalışıyor şans verdi. Alanya maçında gene oynattı, dedik rakip zayıf biraz daha oynasın formaya yabancılaşmasın istiyor ama en sonunda Trabzon gibi bir deplasmana da kağnı gibi olan bu oyuncuyu koyarsan savunmaya o Trabzon'un hızlı ve dinamik hücumcuları şov yaparlar.

Son olarak forvet konusunda birkaç kelam etmek istiyorum. Öncelikle bu maç forvetsizlik yüzünden kaybedilmedi bu çok açık. Ben Galatasaray'ın forvet transferi yapmamasına çok kızmadım çünkü vasat bir forvet oyuncusu olan Eren pekala yeterli olur. Beşiktaş ve Fenerbahçe tamamen kenar ortalarına dayalı bir futbol oynuyorlar. Beşiktaş'ta Caner ortalayacak, Gökhan ortalayacak, Quaresma ortalayacakta birşeyler olacak. Fenerbahçe de aynı ama onların durumu daha vahim çünkü orta yapması beklenen adamlar Hasan Ali ile Şener. Galatasaray ise hızlı ve dikine oynayan oyuncularıyla oyunu 3.bölgeye her yönden (sağ,sol, orta) yığabilecek, ofansif kapasitesi çok yüksek bir takım. Onyekuru gibi, Garry gibi, NDiaye gibi, Emre Akbaba gibi oyuncular en uçta oynayan adama fazlaca gol attırabilirler. Dolayısıyla kısıtlı yeteneklere sahip Eren bile bu oyuncu grubuyla birlikte oynadığında sezon içinde 15 golün üzerine çıkacaktır ki bu saydığım adamların da ciddi skor katkısı yapacaklarını düşünüyorum.

şu yusuf kadar basan,isteyen bi topçumuz yoktu. devre arasına kadar biz daha çok söver sayarız burda. umarım çok kayıp yaşamayız.

alıntıdır

galatasaraylı kardeşim, bunu sen oku diye yazıyorum.

biz kitle takımıyız, boşuna galatasaray türkiyedir demiyoruz. o yüzden de türkiye nin en dinamik taraftarını oluşturuyoruz.

bunun için artık yine kenetlenme vakti. biz kenetlebimce neler olduğunu çok degil birkaç ay önce 21. şampiyonlukla kanitladik.

evet yazık ki, galatasaray da iyi bir yönetim sorunu hep oldu.

galatasaray başarısının çeyreği başarıyı başkaları yakalasaydı, inanın şimdi başka şeyleri konuşuyorduk.

yönetim problemi, edilmeyen transferler, şunlar ve bunlar.

yeter konuştuk, tartıştık. en azından ocak ayına kadar artık susma ve destek vakti.

hala en iyi kadro bizde, sadece çok önemli eksiklerimiz var ve ne yazık ki, bir-çok şampiyonluğunumuz da böyle, tirnaklarimizla kazıyarak geldi. hocasız şampiyonluklar gördük...

öyle şeyler yasattin ki...

öyle şeyler yaşadık ki, galatasaray'in olduğu yerden umut.kesilmez dedik hep... lideriz, hoca takımın, basinda, biz arkalarındayız...

kenetlenme ve destek vakti!

Hocayı yalnız bıraktılar Trabzon’da.

Abdürrahim ve Cengiz. Korkak, ahlaksız, karaktersiz iğrenç herifler.

6-0 kazanırken oyuncuları öpüyordun kameralar önünde. Nerdeydin lan dün? Neden çıkıpta ‘hocamız bizi affetsin, yapamadık, beceremedik’ demedin?

Çünkü iğrenç, karaktersizsiniz.

Hoca çıktı konuştu, tüm yükü aldı üzerine.

Yatacak yeriniz yok. Galatasaray taraftarı bunu asla ve asla unutmayacaktır.

Bencede bazı seyleri görmek için hayırlı maglubiyet oldu devre arasına kadar artık forvetsiz çözüm bulcaz yapacak bişey yok ocaktada posetten baskanla yancısı apoya her ne kadar güvenmesemde artık forvet alırlar heralde

bu kenetlenme lafınada acayip uyuz oluyorum bu lafları söyleyen tipler genelde her boku destekleyen polyannalar

hocanında yanlısları var arkadas elestirmezsek hem hocaya hem takıma zarar veririz

hoca ya yanlıslarında inadına devam ederse düsünün neler olur sadece düsünün

Hayirli maglubiyet diye bir sey yoktur , maglubiyet 3 puan kaybi , zirvedeki rakiplere moral , kaybedilen 2,6 milyon gibi tonla hayirsizlik icerir

Zugurt tesellisi bir soylem .. kirma maciydi , kazansak fb ile 4 haftada 9 puan farki yakalayacaktik

Biz Fb ye yenildiğimiz bazende fark yediğimiz maçlarda hep bu oyun formasyonuyla oynadık. Rakibimiz geri yaslanıyor hatlar arasını koparıyor topu kapıncada zembereğinden fırlamış apaçi gibi saldırıyorlar, orta sahamız bu saldırılara karşı zayıf kalıyor savunma oyuncularımız birkaç sezon hariç kalitesiz ayaklardan oluştuğundan bazen fark yiyoruz Fb ye bakın 20-25 senedir hiç fark yemediler. Dünkü oyun kurgumuz yanĺıştı geride beklesek Trabzon un oyun planını bozardık.

bu kenetlenme lafınada acayip uyuz oluyorum bu lafları söyleyen tipler genelde her boku destekleyen polyannalar

hocanında yanlısları var arkadas elestirmezsek hem hocaya hem takıma zarar veririz

hoca ya yanlıslarında inadına devam ederse düsünün neler olur sadece düsünün

Bravo işte dogruları konusan bir renkdaş..

Burada az sayıda da olsa gercekleri görenlerin olması guzel.

Yahu bu maçtaki yenilgiyi tamamen yönetime baglayan , FT ye toz kondurmayan insanlar var bu forumda..

Geçen seneki başak ve bjk maçlarından sonra bile bu kadar umutsuzluğa kapılmamıştınız bir durun be daha ligin başı hemen ağıtlar yakılmaya başlanmış

Üst Alt