STSL 18/19 H:4 | Trabzonspor 4-0 Galatasaray | MS | 1 Eylül - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu trabzon denen kulüp enteresandır gelir arena'da 3-0 yener kendi sahasında 4-0 yener. En kötü olduklarında 1-0 yenildik. Bu kulübün vizyonu Galatasaray'ı yenip tüm sezon yatmakmıdır?
Sampiyon olsalar gram üzülmeyeceğim. Her sene fenere besiktasa domalır bize celme takarlar. Mac sonları fenere özenip mor monekse calarlar. Yani gram önemsemem yenmisler etmisler ama her sene bunların karsısında ruhsuz futbol canımı sıkıyo

Alper fb ye 4 puan kaybettirdiler gecen sene

Bjk ve basaksehire de istanbulda yenilmediler

Algiyi yikmak cok zor oluyor
Bize ayrı motivasyonla cıkıyolar hissediyosun.
Hic bir macta bu kadar efor sarf etmediler. Fener maclarını da izledim bjk maclarınıda basaksehir maclarınıda. En son basak macını izledim kosmaya halleri yoktu ve hic bir reaksiyon göstermeden yenildiler.

Sanki kupayı biz ellerinden almısız gibi degisik hallere bürünüyolar.

Bjk 2
Basaksehir 2
Biz 3
Fb 4

Bu puanlari kaybettirmisler son sampiyonlugumuzda .. bize ayri motivasyon gostermesi camianin dogrudur , fb nin 2000 ler civarinda fisekledigi alginin sonucu

Ama bunda da en buyuk suc bizde

Malum pankarttan sonra 6 maglubiyet aldik .. ister inanin ister inanmayin etkisi vardir

O pankart ile totolarını kaldırdığımız doğrudur. Kimin aklına geldiyse o is hala onun acısını cekiyoruz. Bu hayatta 4 s kuralını futbol da bile uygulayacaksın yoksa seni öperler böyle.

Fener gibi muhattap almayıp yoluna devam etseydin ve rakibin gibi davransaydın her mac psikolojik üstünlügü ele alırdın. Simdi adamların gözünde bursa gibisin. Gerektiğinde yeniyoruz diyolar gerektiginde yeniliyoruz diyolar. Sen fener dısında ki rakiplere dost muamelesi yapıp sadece fenere bilenirsen besiktasta seni ezer trabzonda ezer.

Bırakalım nefret edilen kulüp olalım aysal zamanı gibi. Dost olma kardesim sen hic biriyle. Ezeli rakibin fenere davrandıgın gibi davran. Yeter bu ayakcılık. Önce kafalarda algılar değissin sonra kulüp degisir.

Kendime anca gelebildim bişeyler karalamak istiyorum, Maça çıkan kadroyu görünce çok canım sıkılmıştı çünkü bu kadronun 2 maçtır iyi oynadığını düşünmüyordum Göztepe maçını zaten zor kazandık , Alanya ilk yarısıda kötüydü sonra şansla 2. golü atınca dağıldı adamlar çok göz boyadı bu maç maalesef forvet bile almadılar bu maça güvenerek. Serdar - Garry - Ndiaye - Feghouli bence 4 üde oynamalıydı bu maçta bunu yapmalıydık , Sahada çok uyumsuz bir şekilde duruyorduk rakip önde basınca yine çuvalladık. Maça çok dağınık başladık ve 20 dakikada 2-0 geriye düştük sonra maça sinirden bakmadım bile Belhanda saçma bir kırmızı görmüş takım iyice düşmüş tabi bundan sonra , 2. yarı Ndiaye girdikten sonra bir kısımı izledim ve bayağı orta sahayı topladığını gördüm bir nebze içim rahatladı bizim için çok kıymetli bir oyuncu Badou en iyi transferimiz o olacaktır. Her mağlubiyetten alacak dersler vardır bundan da alınacak çok ders var kadro inadını illaki bir yenilgi ile bırakacaktı hoca, Oyuncularda işin ciddiyetini hatırlayacaktır bu mağlubiyetle yolumuz açık olsun. Fatih hocanın hataları oldu ama canı sağolsun onun kıymetinden hiçbir şey götürmez bu maç ona sonuna kadar inanmaya devam edeceğiz.

Son düzenleme:
Bir de o pankarttaki riyakarlik ... oradaki amaci herkes anlar , ts taraftari bile !!

Ts ile bursa , akhisar ile kasimpasa arasinda sampiyonluk gidip gelse acacak miydik ayni pankarti

Veya daha guzel ornek , burada ua dan biri var , ona soralim, sikeyi ts yapip ustune sampiyon olsa , fb icin acarlar miydi ayni pankarti sari lacivert

Sen orada trabzonu fb ile dalga gecmeye meze yaparsan allah da boyle 6 maglubiyetle seni sinar

Ayni baroninin aglama isareti , bilicanin kazi yapmasindan sonra 20 gol kacirip sampiyonlugu kaybetmeleri gibi

Ayni simariklikla 3 macta 13 gol attiklari denizliyi sampiyonluk macinda yenememeleri gibi

Ayni sekilde 10 macta 10 yaptiklari ic saha galibiyet serisini en onemli macta devam ettiremeyip sahalarinda bizi sampiyon yaptiklari gibi

Boyle mevzularda cok akilli sanip milletle alay etmeyeceksin , yoksa seneler boyu laneti pesinden gelir

karşılama çok güzel olmuş
imparatorun ilk göreve geldiği sezon da evimizde fenere 4-0 yenilmiştik aklıma o geldi
destege devam yolun sonu sampiyonluk insallah

Bir de o pankarttaki riyakarlik ... oradaki amaci herkes anlar , ts taraftari bile !!

Ts ile bursa , akhisar ile kasimpasa arasinda sampiyonluk gidip gelse acacak miydik ayni pankarti

Veya daha guzel ornek , burada ua dan biri var , ona soralim, sikeyi ts yapip ustune sampiyon olsa , fb icin acarlar miydi ayni pankarti sari lacivert

Sen orada trabzonu fb ile dalga gecmeye meze yaparsan allah da boyle 6 maglubiyetle seni sinar

Ayni baroninin aglama isareti , bilicanin kazi yapmasindan sonra 20 gol kacirip sampiyonlugu kaybetmeleri gibi

Ayni simariklikla 3 macta 13 gol attiklari denizliyi sampiyonluk macinda yenememeleri gibi

Ayni sekilde 10 macta 10 yaptiklari ic saha galibiyet serisini en onemli macta devam ettiremeyip sahalarinda bizi sampiyon yaptiklari gibi

Boyle mevzularda cok akilli sanip milletle alay etmeyeceksin , yoksa seneler boyu laneti pesinden gelir
Bu herkesin kafasında ki trabzon bjk rakibimiz değil dost kulüp onlar algısı deģismeli önce. Bizi onun ici her defasında kolay yeniyolar zaten.

Hayat sosyal medya'dan ibaret değil. Faal hayatta kime sorsam ben trabzonu severim ben bjk yi severim ikinci takım diyolar. Bu kafayla seni her yerde tokatlarlar. Fenere duyduğun öfkeyi diğer rakiplerine göstermezsen sen ortaya meze olursun. Ayakcılık yapıp ona yaranıcam buna yaranıcam dersen sen asla tek büyük olamazsın istersen dünya sampiyonlugun olsun.

Fenerden hepsi nefret eder ama hepsi korkarlar. Onları yenmek icin herseyi yaparlar ve bu onlara ters tepki yapar. Fener onun icin gecmiste tek pozizyona girip gol atıp kazanırdı macları. Sen şu an bjk ve trabzonun gözünde yancı bi kulüpsün,ayakcısın. Istediğimiz kadar sampiyon olalım kafalar degismezse biz derbi fakiri olarak her zaman yolumuza devam edecegiz.

Burada niyet de onemli . Demin de dedim

Temiz futbol , sike karsitligi icin ise , mert gibi "ts de fb den sampiyonluk calsa , buna inansak , telekom stadini sari laciverte boyar pankart yapariz" desin o gun o karari alanlar , saygiyla susarim

Sen orada aslinda fb ye vurmak icin baska bir takimi kullaniyorsun

Tum ulkeye ,bak bunlar tek yumurta ikizi hissi veriyorsun , fbjk ye de "bak alin gorun..." dedirtiyor , koz veriyorsun

Onlarin fisnekleriyle de adamlar sana karsi ayri bir sekilde cikiyor , sonra o gun yalakalik yaptigin trabzona 2 sene sonra kumeye diye tempo tutuyorsun 7 kisi kalmisken

Mustehak mi bize degil mi , siz karar verin

Hepsi müstehak bize hepsi.

2.takımım trabzon 2.takımım bjk diyen milyon vardır bu ülkede. Hepsinin kafasına sıcıyım ben. Bu potansiyelle ülkenin en büyük kulübü olucağına ayakcılık uğruna dalga konusu oluyoruz böyle maclarda.

Sezon başında boyle bir maglubiyet iyi oldu..

Takke düştü, kel göründü..

CL maçları öncesi hataları, aksayan yerleri net gördük..

Akhisar ile oynanan kupa maçı dahil bu sene oynanan maçların hiçbirinde iyi degildik. (Alanya maçının 2. yarısı hariç)

Yönetime kız, isyan et ama FT de bu oyunun hesabını verecek.. Bu agır yenilgiden ders cıkaracak..Cıkarmaz ise sonumuz hiç iyi olmaz.

Sezon başında boyle bir maglubiyet iyi oldu..

Takke düştü, kel göründü..

CL maçları öncesi hataları, aksayan yerleri net gördük..

Akhisar ile oynanan kupa maçı dahil bu sene oynanan maçların hiçbirinde iyi degildik. (Alanya maçının 2. yarısı hariç)

Yönetime kız, isyan et ama FT de bu oyunun hesabını verecek.. Bu agır yenilgiden ders cıkaracak..Cıkarmaz ise sonumuz hiç iyi olmaz.
Hoca dün zaten bir yerde takılacaktık dedi yani bu ne demek sezon basından beri böyle iğrenc oyuna biri bizi patlatacaktı demek.
Sadece bu mac değil sezon basından beri iyi değiliz biz. Hocadan kritik hamleler bekliyorum

Üst Alt