STSL 18/19 H:4 | Trabzonspor 4-0 Galatasaray | MS | 1 Eylül - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1. Fatih terim anahtari aldi, transferleride ben yaparim demedim mi?
2. Gecen sene transfeleri yapan ekibi kovdurmadimi?
3. Yonetim ne yapsin, elindeki copleri kim alir? En azindan Carole ve cavands satildi. Asil plan Rodriguesi 13e satip transfer yapmakti.
4. Yonetim diye birsey yok, suan takimi hem icerde disarda terim yonetiyor

Bugun de takimi sabote etti, yalan mi? Bilerek verdi maci!

Birde oyuncular iyi hazirlanmamis nedeni ise terim trip yapmis

S.g kuş

Hepsinin amina koyum, bir haftada ancak bukadar sikilir bir camia.

Albayrak senin amina koyum,. Terim senin egounu sikim, kimsenin hakki yok boyle takimi sabote etmeyi

Sinan seninde amina koyum

Araplarinda amina koyum,

Aminizii sikimmmm
Terbiyesizleşme fterim e küfür edemezsin Galatasaray camiası için sikilmiş diyemezsin

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maicon sezona çok iyi başlamıştı. Ama iş bilmez yönetim ve müthiş ego terim efendi sanki yerine daha iyisini getirebilecekmiş gibi adamı ite kaka afedersin köpek gibi göndermek istedi.Yallah arabistana dediler ama onuda beceremediler. Maicon alanya maçında gollere sevinmedi. Bu adamdan hayır gelmez artık serdar donk tandemine dönüp Allah'a dua etmekten başka çaremiz yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Afedersiniz ama böyle Mallık olmaz.

Lan geçen sezon Maicon yetersiz kaldığı için Denayer oynamadı mı ?
Ne oldu da Maicon yine ilk11 de kendini buldu ?!

Bu takım alanyaya türk telekomda ilk 45 dk baskı kuramadı beyler böyle olacağı belliydi takım iyi hazırlanamamış kilidi es kaza açamazsa hep böyle olacak hoca da takım da hazır değil. Yanlış kadro tercihi ve değişiklikler de cabası.
katılıyorum. alanya çöpüne bile ilk 45dk hiçbirşey yapamadık. böyle olacağı belliydi zaten şaşırmadım. takım iyiye gitmiyor

Baskan ve Apo sizin ellerinden opeyim. Baska birsey demiyor

Ahmet Kaya - Agladikca dinliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
olur böyle kazalar inşallah hayırlı bir mağlubiyet olmuştur milli maç arasından sonra toparlarız inşallah takım konsantrasyon sorunu yaşadı transfer fiyaskosundan sonra psikolojilerini düzeltmek lazım. trabzona senelerdir deplasmanda yeniliyoruz ters geliyor. inşallah tez zamanda toparlarız.

Üst Alt