Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Sinan' ın ligde ilk 11 başlayıp da iyi oynadığı ve katkı verdiği belki iki maç vardır, üç olmadığına eminim. Sonradan girdiğinde daha faydalı oldu hep. Yetersiz kondisyonuyla 90 dakikayı çıkaramıyor işte. Bunca kanat oyuncusu varken, böyle kritik bir maçta ilk 11 de olmasını yadırgadım. Arkasındaki ''Hımbıl'' Mariano' yu da tümüyle öldürdü bugün...

Hüseyin Civelek

Aslan Üye

Adnan Korkut

Taçsız Kral
sneijder,melo,drogba,elmander gibi ortaya karakter koyan ayağına top almaktan korkmayan en az bi oyuncu almadıkça bu sıkıntı sürecek gibi.

Attila Arslan

10 Numara!
hocasiz kalitesiz bir takima 3-0 yenilip moralimizin icine ettiniz, tebrikler

haftaya akhisar gider, malatya göztepe gibi takımdan 5 yer

Mert Koru

Kırmızı Üye
Kaliteli oyun kaliteli oyuncularla oynanır sneijder gibi ortasahamız olsa bu kekolara carptıra captıra gol attırırdı

Mustafa Kalpakoğlu

10 Numara!
Bu orta saha başlasaydı keşke:

—Fernando—Donk——
———-Badou————
Akbaba———-Garry
——-Onyekuru——

Faruk Özkul

10 Numara!
--------muslera--------
linnes--ozan--serdar--naga
-------donk---ndiaye--------
feg/on-----emre/bel--rod
-----------eren-------------

fernando biraz bi dinlensin bence, mariano zaten.

Serdar Ünsal

Baba Gündüz
Ona yüzde yüz katılıyorum.Rakiplerin puan durumundaki yerine bakıp yorum yapmamalı diyorum ben.Akhisar çok rahat içeride 2 maçını da alabilirdi.Maç kazanamamaları tamamen beceriksizliklerinden kaynaklı
Dogrudur puan durumuna baktim. Rakibin en iyi oyuncunun olmayisindan ve de persembe oynayisindan bu mactan emindim acikcasi. Bize karsi oynayan takimlar, özellikle deplasmanda birden ronaldo messi kesiliyor. Artik deplasmanda kötu olusumuzdanmi kaynaklaniyor yoksa cokmu bileniyorlar bilemedim.. artik hocanin sinani kesmesi lazim topsuz oyunda hic yok, oraya feghouliyimi monte eder onyekuruyumu koyar ama yapmasi lazim. Bide linnes sakatlanmadigi surece form'da yakalamisken oynamasi lazim

SM-G950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Vasfi Vural

ɯҽ Ⴆҽʅιҽʋҽ ιɳ ɠαʅαƚαʂαɾαყ
GalataSarayı Efendileri
Ulan ilk defa sinirlenmeyip Akhisar goygoyu yapıyorum, çünkü o duyguyu benden aldınız.

Sinan Bilgin

Cezalı
Belhandayi ovmuyorum ama bazen neden israrla oynatildigini anliyorum

Evet savruk , evet takima 1 faydasi varsa 3 zarari var

Ama kaptirdigi toplar hep bir seyler denerken oluyor . Denemelerinin cogu basarisiz oluyor , seviyesi yetersiz ama toptan kacmiyor , en cok top alan ve dagitan (cogunlukla kaptiran) adam

Onyekuru ile sinan bu macta o rezil dedigimiz belhandanin katkisini vermemistir cunku adamlar top al veri bile yapamiyorlar

Bir tutturamadilar mi , o mac anliyorsun ki degil 90 , 190 dakika oynansa sinandan bir sey olmaz

Bu takimda yapilmasi gereken belhandayi feghouliyi yok etmek kaybetmek degil , takima zararli taraflarini ne yapip edip azaltmak ve takima monte etmek

Hüseyin Civelek

Aslan Üye
Dogrudur puan durumuna baktim. Rakibin en iyi oyuncunun olmayisindan ve de persembe oynayisindan bu mactan emindim acikcasi. Bize karsi oynayan takimlar, özellikle deplasmanda birden ronaldo messi kesiliyor. Artik deplasmanda kötu olusumuzdanmi kaynaklaniyor yoksa cokmu bileniyorlar bilemedim.. artik hocanin sinani kesmesi lazim topsuz oyunda hic yok, oraya feghouliyimi monte eder onyekuruyumu koyar ama yapmasi lazim. Bide linnes sakatlanmadigi surece form'da yakalamisken oynamasi lazim

SM-G950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Deplasmanda kötü giderken ağırlık koyacak adamımız yok malesef kadroda.Ben şu oynamalı bu oynamalı demiyorum ama takımda zerre hırs yok.Maçları izlemiyorum çok kötü oynuyoruz diye.İkinci yarının başını az izleyeyim dedim 2 dakika boyunca rakip sahaya geçemedik ben de gittim başka odaya izlemedim de daha.Yani oyuncu oyuncu bakmak yerine toptan bakmak lazım.Şu son 2 deplasmanda 2 kuruşluk oynayan tek bir adamımız dahi yok.Hırs yok.Hocaya oyuncu bazında laf etmem.Hergün beraber adamlarla ama bu hırssızlık konusunda eleştirebilirim.Takım resmen ölü gibi sahada.Asla kabul edilemez bu durum

Sergen Zeren

Transfer Aşığı
GSC Efsanesi
ilkyarı 2-0 olsa farklı şeyler konusacaktık.futbol böyle bişey.hoca inat edip hatalarında devam etti ve kabak musleraya patladı ne yazıkki.aynı hatalara devam edersen sonucları agır olur,olan iyiye olur,o da bu düzene katılır.hocanın yanlıs kadro tercihi,mariano,serdar,fernandonun deplasmandaki konsantre eksikliği,forvetteki yetersizlik,rodriguesteki laubalilik,musleranın şansızlıgı bu gecenin sonucu oldu.bunlar kolay düzecelek şeyler yine de.zor değil.dogru kadro ve iyi konsantre olmak mesele sadece.o yüzden yenilgi üzmedi,yine en hayırlısı oldu.

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Birkaç maç kazanıldı diye ezbere ''Rakibi küçümseme'' vurguları yapılır ya, ifrit olurum...Bu sezon takımın oynadığı (6-0 lık Alanya maçı dahil) futbolla ligdeki hiçbir takımı küçümsemeye hakkımız yok. İç saha maçlarından da o kadar emin olmayın derim, en önemli üç oyuncusundan mahrum olmasa Göztepe, bize de TS a yaptığı tarifeyi uygulayabilirdi pekala...

Sergen Zeren

Transfer Aşığı
GSC Efsanesi
Fatih Terim: "3-0'a rağmen sahanın en iyisi Ozan Kabak'tı. 18 yaşında bir çocuk. Çocuk diyorum. İtiraz edeceksin, kabullenmeyeceksin, en büyük sıkıntı bizim için budur."

Üst Alt