Süper Lig 17/18 H:32 | Başakşehir 1-1 Sivasspor | MS | 4 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fb ye bu bile yetmiyor cunku basaksehir berabere fb galip biz maglup olursak olusan 3 takimin puan esitliginde basaksehir yine lider kaliyor

Kalan 2 macta ya Gs nin puan kaybedip devreden cikmasi lazim , o zaman ikili averajda fb basaksehiri geciyor

Ya da basaksehirin bir kez daha puan kaybetmesi ve bizim ya puan kaybetmemiz ya da genel averajda fb ye gecilmemiz lazim

Ben sivas dan cok antalyadan ümitliyim insallah bu hafta kaybederler iyice düsme yarisina girerler ozaman puan kayibi yasayabilir basaksehir

Sivasta olsaydi basak yuzde yuz yenilirdi.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Doğru değil. Başakşehir kötü bir takım değil çünkü. Ayrıca rakip takımlar yenmek için çok ekstra motivasyon ile de oynamayıp büyük olmadığı için.

Adebayor ve Mahmut olmayacak hafta sonu. Buna rağmen avantajlılar.

Visca, Elia ve Mossoro iyi oynuyor. Arda da ne kadar bitik de olsa seviyesi belli bir oyuncu.

Umarım şanssız bir günlerinde olurlar ve son derbi galibiyetimiz psikolojik olarak onları etkilemiştir. Artı Sivas da şanslı bir gününde olur tabi.

Doğru değil. Başakşehir kötü bir takım değil çünkü. Ayrıca rakip takımlar yenmek için çok ekstra motivasyon ile de oynamayıp büyük olmadığı için.

Visca, Elia ve Mossoro iyi oynuyor. Arda da ne kadar bitik de olsa seviyesi belli bir oyuncu.

Umarım şanssız bir günlerinde olurlar ve son derbi galibiyetimiz psikolojik olarak onları etkilemiştir. Artı Sivas da şanslı bir gününde olur tabi.
Mossoro da olmasaydı puan kaybı olurdu.Aynı anda Emre-Arda kaldıramıyorlar

Mossoro da olmasaydı puan kaybı olurdu.Aynı anda Emre-Arda kaldıramıyorlar

Yine olabilir olmaz diye bir şey yok.

Şampiyonluk beklentisini doruk noktada yaşayan bir takım olmadıkları için psikolojik olarak çökmüyorlar rakipler kazansa da. Sürpriz kovalıyor zaten adamlar.

Fener de mesela ipleri rakiplere verince rahat oynayıp kazanmaya başladı. Onların da hedefi 2. Lik aslında. İkincilik de rahat konumda olsalar bu kadar averaj yapamazlardı.

Bu hafta çok kritik olacak. Başakşehir puan kaybeder ve biz kazanabilirsek iş formaliteye kalır.

Ama şu var her türlü 34. Haftaya kalacak matematiksel olarak. Zira Fener puan kaybı yaşamaz Bursa ve Karabük önünde. Hatta averajı da alır çok rahat.

Yine olabilir olmaz diye bir şey yok.

Şampiyonluk beklentisini doruk noktada yaşayan bir takım olmadıkları için psikolojik olarak çökmüyorlar rakipler kazansa da. Sürpriz kovalıyor zaten adamlar.

Fener de mesela ipleri rakiplere verince rahat oynayıp kazanmaya başladı. Onların da hedefi 2. Lik aslında. İkincilik de rahat konumda olsalar bu kadar averaj yapamazlardı.

Bu hafta çok kritik olacak. Başakşehir puan kaybeder ve biz kazanabilirsek iş formaliteye kalır.

Ama şu var her türlü 34. Haftaya kalacak matematiksel olarak. Zira Fener puan kaybı yaşamaz Bursa ve Karabük önünde. Hatta averajı da alır çok rahat.
Evet şu durumda son haftadan önce mümkün görünmüyor zaten.Fenerle averaj farkı kapanmazsa ki bizim içeride Malatyaya gol yağdırmamız lazım,o durumda başak puan kaybederse son maçta garantiye yakın olabilir.Başka türlü son maça şampiyon çıkamayız

Evet şu durumda son haftadan önce mümkün görünmüyor zaten.Fenerle averaj farkı kapanmazsa ki bizim içeride Malatyaya gol yağdırmamız lazım,o durumda başak puan kaybederse son maçta garantiye yakın olabilir.Başka türlü son maça şampiyon çıkamayız

Yeni Malatya maçının Akhisar’dan zor geçeceğini düşünüyorum. Fark falan zor.

Disiplini yüksek ve ters bir takım. Teknik adamları da bizim maça ekstra hazırlanacak biri. 3 maçı da bir şekilde alalım da hiç hesap kitap yapmaya gerek kalmasın. Kolay olmayacak ama başaracağız inşallah.

Yeni Malatya maçının Akhisar’dan zor geçeceğini düşünüyorum. Fark falan zor.

Disiplini yüksek ve ters bir takım. Teknik adamları da bizim maça ekstra hazırlanacak biri. 3 maçı da bir şekilde alalım da hiç hesap kitap yapmaya gerek kalmasın. Kolay olmayacak ama başaracağız inşallah.
Yok yav Malatya erken gol yedi mi dağılıp gidiyor.Tam averaj kasmalık maç.Erken 1-2 gol geldi mi 5-6 ya kadar gidebilir o maç.Başak puan kaybederse şayet bu maçta bizimkilerin o maça abanacağını düşünüyorum

Basaksehir beraberlik alsa bile ikili averaj sebebiyle fb devre disi kalsa dahi ilan edemeyiz

Yani basaksehir sivasa yenilmeli , berabere bile kalsa bize yetmiyor

Anca beraberlik kredimiz olur

Sivasta olsaydi basak yuzde yuz yenilirdi.

Sivas avrupa kovaliyor bence evinde oynasa taraftarıyla bütünleşip kazanabilirdi basagin eksikleride var dediğin gibi. Ben istanbuldada beraberlik ihtimalinin olduğunu düşünüyorum hatta

Dostlar beraberlik de pek iyi olmaz sanki , hele de biz kazanirsak ...

Ya yenilsinler 2 maca ciksin fark ya da kazansinlar

Fb nin ikili averajla CL sirasina girmesini istemiyorum hic

Üst Alt