GSC Haber - Tanju Çolak: "Icardi hiç idman yapmıyor. Gücü, kuvveti yok. Futbola uzak gözüküyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Tanju Çolak: "Icardi hiç idman yapmıyor. Gücü, kuvveti yok. Futbola uzak gözüküyor"

1695115293497.png

Tanju Çolak: "Icardi, tamam değişik goller de atıyor ama çıksın benim gibi bir röveşata ya da vole atsın da görelim"

Tanju Çolak: "Icardi'yi tebrik ediyorum, 'bravo' diyorum. Rekorlar da zaten kırılmak içindir. Ancak bana göre Icardi hiç idman yapmıyor. Gücü, kuvveti yok. Futbola uzak gözüküyor. Samsunspor maçını ben de izledim. Sahada çok hareketsizdi. 90 dakika ne yaptı?"

İlk cümle zaten falso, ondan sonrasını okumaya bile gerek yok. Kendini yüceltmek için başkasını aşağı çekmene gerek olmayacak kadar güzel şeyler yapmıştın ama hepsi mazide kaldı. Yeterince kirlettiğin mazide.

tamam değişik goller de atıyor ama çıksın benim gibi bir röveşata ya da vole atsın da görelim

niye röveşata atmak zorunda mı, kaldı ki Molde maçındakini dünyada atacak forvet azdır gelmiş geçmiş olarak.

Prim yapmaya çalışıyor Icardi üstünden.

TANJU ÇOLAK HEDEFTE
Samsunspor'un transfer politikasını eleştiren ve küme düşeceğini savunan, Kırmızı Beyazlılar'ın eski ünlü golcüsü ve Samsunlu olan Tanju Çolak'a ise sert dille bir göndermede bulunan Başkan Yüksel Yıldırım, eski milli futbolculardan Çolak'a cevap vermekte gecikmedi: "Dışardasın diye böyle konuşma. Yakıştıramıyorum. Senin yaptıklarını Türkiye biliyor. Bu takım küme düşmeyecek" diye konuştu.

Kral çoşmuş bu aralar Güldür Güldürdeki Bilal gibi tanınmama sendromu yaşıyor galiba

[

tanjucum seni severim iyisin hoşsun , altın ayakkabı da aldın gol rekorları da kırdın be abim.

ama sivok 9 saniye havada asılı kalıyor dedikten sonra bi daha böyle yorumlara girmen saçma be koçum.
yapma etme

Üst Alt