Torrent: "Karar verdik, ekibimle birlikte 3 sene daha Galatasaray'da kalmak istiyoruz" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent: "Karar verdik, ekibimle birlikte 3 sene daha Galatasaray'da kalmak istiyoruz"

1 sene daha sabır edilmeli sabır edilmeyecek kadar kötüyse hemen gönderilmeli yeni kim gelecekse hemen gelmeli transferi yeni adam yapmalı artık bu kadro benim değil naralarını dinlemek istemiyorum

Derbileri ve ligin iyi takımları ile içeride oynadığın devreyi 3 takviyeye rağmen 17 maçta 24 puan alarak kapatmamışsın boş laf yapıyorsun gelmiş.

İçeride Kasımpaşa,Sivas gibi hedefsiz takımlara yenil, Kayseri maçını kazanama Avrupa’dan uzak bırak takımı sonra hede hödö

O laf soktuğun Terim en kötü 3. yapmıştı ikinci yarı.

Geçsin bu ağızları

Dingillikte çığır açıyorsun King. En kötü bir de ha

La burak elmasmısın taş kömrümüsün ne cehennemsen nerden buldunuz kimin aklına uydunuz bu nasıl bir numunelik yav

Terim bir takım çalıştırmadıkça ne biz ne de milli takım tdleri rahat edemez, takım yönetemez. Burak Elmas doğru yaptı aslında, kökten temizlemek istedi floryayı, ama saha sonuçları yardımcı olmadı hiç.

Torrent'i deateklemediğim tek konu altyapıdan kimseyi denememesi, belki de m kaldıracak durumda değiller bilmiyorum, ama yerli medya yerli ts hegemonyasından kurtulmalıyız.

Bugün batan futbolda en büyük pay bu yerlilerin.
Torrent de Terim gibi ayda bir kere basın mensuplarıyla yemek yese ondan kralı olmazdı.

Derbileri ve ligin iyi takımları ile içeride oynadığın devreyi 3 takviyeye rağmen 17 maçta 24 puan alarak kapatmamışsın boş laf yapıyorsun gelmiş.

İçeride Kasımpaşa,Sivas gibi hedefsiz takımlara yenil, Kayseri maçını kazanama Avrupa’dan uzak bırak takımı sonra hede hödö

O laf soktuğun Terim en kötü 3. yapmıştı ikinci yarı.

Geçsin bu ağızları
Ne 3.lüğü yahu o kaos ve TFF ile küme düşerdik muhtemelen. Hemen de unutuluyor her şey.

Fenerle 5 puan farkla teslim aldığı takımı küme düşürmediği için şükür ediyoruz. Şu an fenerin kaçıncı olduğu ortada. Pozisyonumuz budur. Kadro kalitesi vs diyecekler ligin ilk devresinde hakem müdahalesiyle kaybettiğimiz maçı açın bir izleyin adamların ceza alanından çıkmadık 60'tan sonra.

Bence kalsın bizim vizyonerler dersini almamış. Rijkaard tarifesi lazım bunlara 3 sezonluk, Dome hocamın söylediği gibi. İstediği transferleri yapsınlar, istediği kadroyu kursun. Sonra görelim. FT diye zırlamak yok ama bunlara rağmen başarılı olamazsa.

Şimdi cümlelerini tekrar okudum ama bu nasıl bir küstahlıktır hala anlam veremiyorum. Bu takımın sahibi benim diye laf çakmaya çalıştığı adam kendisi ile çalışmak istenmediği söylendiği anda pılını pırtını toplayıp gitmiş hatta basının karşısında böylesine küstahca açıklama yapmaktan kaçınmaya çalışmış bir adam.
Böyle emir cümleleri ile konuşarak camiaya hakaret etmekten başka bir şey yapmış olmuyor. Böyle yaptığı sürece de kendi kurduğu bir takımı yönetemez ne burada ne de başka bir yerde.

Fenerle 5 puan farkla teslim aldığı takımı küme düşürmediği için şükür ediyoruz. Şu an fenerin kaçıncı olduğu ortada. Pozisyonumuz budur. Kadro kalitesi vs diyecekler ligin ilk devresinde hakem müdahalesiyle kaybettiğimiz maçı açın bir izleyin adamların ceza alanından çıkmadık 60'tan sonra.

Bence kalsın bizim vizyonerler dersini almamış. Rijkaard tarifesi lazım bunlara 3 sezonluk, Dome hocamın söylediği gibi. İstediği transferleri yapsınlar, istediği kadroyu kursun. Sonra görelim. FT diye zırlamak yok ama bunlara rağmen başarılı olamazsa.
Olumlu veya olumsuz ft zirvalarinin bitmesi lzm artık. Ftnin de arka planda aktif olmaktan vazgecip iyi bi emeklilik dönemi gecirmesi kendi yararına olur ahb.

Bizde önümüze bakalım.

Sen zırlıyon sanki renktaş FT diye

Sen zırlıyon sanki renktaş FT diye
Konuyu bir oku istersen baştan kardeş. Ufak bir araştırmayla gerçek sonuçlara ulaşacağını ve fantezilerden uzaklaşacağını tahmin ediyorum. Fantezi kurabilirsin bu arada sadece benim üzerimden yapmana gerek yok.

Olumlu veya olumsuz ft zirvalarinin bitmesi lzm artık. Ftnin de arka planda aktif olmaktan vazgecip iyi bi emeklilik dönemi gecirmesi kendi yararına olur ahb.

Bizde önümüze bakalım.
%100.

Unutulan şey şu ki bu iş başarılı olmakla alakalı Torrent başarılı olsa İsmail kartelli gibi bir pozisyona soksaydı bizi kimse FT'nin adını anmazdı Belmas da gitmezdi. Ama öyle olmadı ve doğal olarak kimse süreçten memnun değil transferler, kurulan kadrolar alınan sonuçlar ve hepsine ek olarak gedson rezaleti sebebiyle. Sanki her şey mükemmel gidiyormuş da FT ve ftciler ortamı bozuyormuş gibi davranılıyor. Böyle değil. Ortam bozuk olduğu için onlar ortada konuşuyor.

Terim düşmanlığını kenara koyunca bir şey kalmıyor geriye tabi sende haklısın :(
Ulan king Ne zmn baksam biseyler yumurtluyosun. Tff icimizden gecti diyorsunuz, sonra en kötü 3. Olurdu kalsaydi diyosunuz nasil olacak o iş yaw. en kötü iht 3. Olacaz. Ustelik tff icimizden gecerken.

Iyice ayarsız oldun artık bi ayarın olsun.

Bu arada konunun ft ile alakası yok bence. Bu saatten sonra kimsenin ft nin gelmesini isteyeceğini de düşünmüyorum. Ortaya bir akıl koyabilecek insanların yönetime ve teknik yönetime gelmesi şart. Çalışmaya hevesli, hedefli, hırslı, azimli kişiler olmadan bu takımın Bir yerlere gelmesi artık imkansız.

Üst Alt