Transfer Nöbeti #13 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 423 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #13 | 2023 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farkettiniz mi bilmiyorum ama ilk defa bir sezonu bu kadar gergin başlarken görüyorum. Sezonun ortalarini geçtikten sonra ülkede vahim durumlar çıkabilir gibi. Bunun baş sorumlusunu uzakta aramaya gerek yok ne yaptiklarini veya neler yapacaklarini az çok tahmin ediyorsunuzdur. Bu sene pislik rekorlarini egale edeceklerini düşünüyor hatta hakem odasi basma vb olaylar dahi bekliyorum
Tüm tuşlara ve daha fazlasına basacaklar bu sezon. Geçen sezon yaptılar başaramadılar bu sene daha da azıtacaklar.

Rakip futbolculara teşvik bile verir bunlar İcardiyi, Zahayı, Teteyi sakatlasınlar diye.

chelsea logonun ucuz kopyasi gibi
all%20new%20aston%20villa%20logo%20%282%29.png

chelsea logonun ucuz kopyasi gibi
all%20new%20aston%20villa%20logo%20%282%29.png
yalniz aston villa chelse dan daha eski bir klup :) aralarinda 30 sene fark var

Fenerin ana hedefinin paredes olduğunu düşünüyorum, çünkü aradıkları adam tam da o, bizim o hiyarla 2 aydır neden uğraştığımizi da anlamıyorum,kariyeri düşüşte,bizi istemiyor, bu hikayenin iyi bitme ihtimali yok

Her seferinde ana kadroyu düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum ideal kadroda +3 kuralına takılmadan tam kadro kurulmuyor hep böyle bir şeyler eksik gibi hissettiriyor. Nelsson ve Zaniolo gidecek gibi duruyor Zaniolo yerine Tete + Rashica olur Nelsson yerine de Ramos + ?(Faes diyorlar) bu seferde Dubois taca çıkıyor Kaan Ayhan bek rotasyonuna girmiş oluyor.

Parades gelirse 1 tane %90 ihtimal 10 numaraya seviye atlayacak bir sürpriz transfer girişimi olması da muhtemel olur. Griezmann, Felix, Talisca eğer bu tarz sansasyonel bir hamle daha yapılacaksa Oliveira'dan da çıkmak zorunda kalıyoruz. Tabi Parades yerine De Paul ya da Gravenberch gibi üst seviye bir adam çekersek bu sefer daha rahatlıyoruz.

Bana Merih hamlesi aşırı mantıklı geliyor buraları ister mi bilmiyorum yabancı kuralı da olmasa istemem ama fenerinde Cengiz'i aldığı ortamda Merih alınabilir buluyorum. Merih + Abdül + Kerem direk 3 yerliyi ligde rahatlıkla sağlayabiliriz.

Muslera(1)
Günay

Boey(2) - S.Ramos(3) - Abdülkerim - Angelino(4)
Kaan A - Faes(5) - Emin B - Kazımcan
/
Boey(2) - Merih D(3) - Abdülkerim - Angelino(4)
Dubois(4) - S.Ramos(5) - Emin B - Kazımcan

Torreira(6) - Parades/De Paul/??(7)
Berkan - Kerem Demirbay
+Oliveira(8)

Tete(9) - Kerem - Zaha(10)
Rashica(11) - Mertens(12)- Barış

Icardi(13)
Bakambu(14)
Halil

Fener transfer yapınca sözlük zırlamaya başlamış yine bizden üstün oldukları tek bir pozisyon bile yok ki futbolda öyle oynanmıyor zaten tek tek adam karşılaştırıp bu bundan iyi diye genel çıkarım yapılmaz.

oyuncu satışı konusunda gerekirse biraz paraya kıyarak işin uzmanlarından yardım almamız lazım cünkü yıllardır cok kötüyüz ve yönetimden kimsede bunu sorgulamıyor gibi
Aslında oyuncu alırken menajerlerle de ortak hareket ediyoruz satarken de pay verilebilir ama illa ki bir plan yapıyoruzdur alışta bu kadar başarılı bir yönetimin satışta da başarılı olmasını beklerim. Birazda geçmişte sattığımız oyuncularda başarılı olamadıkça sanki CV'ye yapışıyorlar gibi geliyor. Marcao gitti 1 sezon oynamadı Ndiaye gitti 6 ay sonra döndü Bruma da iyi başladı sonra çakıldı. Bence bunu kırmamız lazım sattığımız adamların Avrupa'da da başarılı olması lazım.

Marcao geçen sene çok başarılı bir sene geçirseydi tahminim bu sene Nelsson'u kapış kapış almaya çalışan kulüpler olabilirdi diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt