Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #1 - Sayfa 472 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevgili arkadaşlar,

Siz 2 senedir o sabuncubaşının haberlerini taşırken, algı yönetimi yaptığını, Koç'un paralı elemanı olduğunu ve yalan söylediğini size çokça yazdım ki herife medyada yer edindirdiler önce şimdi de o kitlesiyle dijital ortama geçti, algıya devam ediyor.

Gustavo geldiğinde maaşı az yazmak lazımdı çünkü patronu öyle istedi, şimdi de gitsin diye algı oluşturmak gerekiyor o yüzden de böyle yazacak.

1 hafta önce de bu herif forumda yasaklandı lakin hala paylaşanlar görüyorum, bir kez daha yasak olduğunu hatırlatayım, devam ederseniz niye ceza yedim demeyin.

Gedson Fernandes gündemimizde yok. Olmayacağı anlamına da gelmez. Şu anda bir alternatif değil."

Ahmet Nur Çebi

🔗 @ajansspor

turk olarak alacagin 3 adam var

hakan, kaan, mert
Hakan zor iş.

mert(buda zor ama bir ihtimal),kaan,bünyamin,gökdeniz,çağtay,enis destan Bonservisleri bunlara verelim.Artı cengiz kiralık.

Diğer bölgelere yabancıları bonservisi elinde veya zorunlu satın olmayan kiralık şeklinde yapalım.
seneye şampiyon olursak yerli sıkıntı olmaz. Başarılı olan yani tutan yabancılar kalır diğer yerlerede nokta transferler yaparak kadroyu oluştururuz.

Ismail Cokcalis sakatlanmasaydi dusuk bir bonservis karsiliginda alinabilirdi 1 yil sozlesmesi kaldi. Omar’in durumu belirsiz, bir tek Yedlin var. Oraya bir oyuncu daha lazim. Ismail’den baska begendigim bir yerli sag bek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt