Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #1 - Sayfa 473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerede paylaşacağımı bilemedim. Bizi de ilgilendiren bir konu.

Ali Koç: "Bankalarla yeniden yapılanma yapıldı. 3 senedir ara açılıyor diyorum Pandemi hepimizi etkiledi. Türkiye'deki bütün takımlar sıkıntılı durumda. Büyük kulüpler arasındaki en sıkıntılı kulübün de Fenerbahçe olduğunu söyleyebilirim."

Ali Koç: "Kulüplerin yarattığı ekonomi şu anda faiz giderlerini bile karşılayamayacak duruma geldi. Bizim şu anda 76 milyon Euro civarında faiz ödememiz var."

Edit:
Ek olarak
Ali Koç: " 2+7'de, ana paranın %45'i hala ödenmemiş olacak. 6 ay geçti, biz eylülde bunu yapabilseydik, şimdi %18-20'lik faizleri konuşuyoruz."

Son düzenleme:
Nerede paylaşacağımı bilemedim. Bizi de ilgilendiren bir konu.

Ali Koç: "Bankalarla yeniden yapılanma yapıldı. 3 senedir ara açılıyor diyorum Pandemi hepimizi etkiledi. Türkiye'deki bütün takımlar sıkıntılı durumda. Büyük kulüpler arasındaki en sıkıntılı kulübün de Fenerbahçe olduğunu söyleyebilirim."

Ali Koç: "Kulüplerin yarattığı ekonomi şu anda faiz giderlerini bile karşılayamayacak duruma geldi. Bizim şu anda 76 milyon Euro civarında faiz ödememiz var."
Vay anasını senelik sadece 750 milyon lira faiz

Başta bunlar sonra biz hapı yutmuşuz.

%20 meselesini Koç'ta söylemiş. 40-45 milyon Euro ile Türk takımları mücadeleci olamaz diyen bırakıp gitsin.
Ali Koç: "Biz göreve geldiğimizde, 88.5 milyon avro olan futbolcu ve teknik kadro maliyetini, 55.8'e indirmişiz. Bizden beklenen, avro bazında 40-45 milyona bir şekilde inmemiz. Bu hem kolay hem de zor. 40-45 milyon avroyla, Türk takımları Avrupa'da mücadele edebilir mi?"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt