Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2022 Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezon başındaki aynı transfer mantığı ile hareket ettikleri için olabilir.Takimda orta saha yokken bütün bölgelere bol keseden transfer yapıldı hoca öyle istiyor denerek,sonra orta sahaya para kalmadı denilip Asuncao geldi.Şimdi de para yok, kontenjanı açamıyoruz diyerekten önce yabancı kaleci alınır ve orta sahaya 2 transfer yapilamaz ise Bayern'den Neure'i getir yine tepki olur.
Ben ne diyorum sen ne diyorsun ya ? Niye kaleci alıyoruz diyenlerle ilgili bir yorum yok yazdığımda. Bürki'nin kaleciliği özelinde yorum yapanlara yönelik yazdım mesajı. Ha niye kaleci alınıyor diyorsanız kale boş, geleni gideni alıyorlar içeri. Hem 6 numarayı hem kaleciyi bir şekilde halledecekler, iki transfer de şart oğlu şart.

Seneye adam akıllı bir yönetim ile

Okan

Boey Nelsson Marcao potansiyelli sol bek

Gedson-Florentino-Cica/Morutan

Yunus Kerem

Gol atmasını bilen santrafor

Nasip olur mu acaba

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burki'yi anlıyorum alınmasını da , biz hem Muslera'yı hem Burki'yi lig için kaydedebiliyor muyuz ?

1 yabancı kaleci sınırı yok mu ?

Yok ara ara kamil usturupoglu ve harun remzi isimleriyle yaziyordum . Ya adminim kac sene oldu ben foruma kaydolali cok goz önünde bir üye degildim zaten normal yani unutman
Verdiğin infolar eşliğinde seni Nevizade'ye aldıysam ki öyle demişsin seni unutma ihtimalim yok.

Harun Remzi yabancı gelmedi ama bu işte bir bokluk var gibi; illaki çıkar kokusu

Fener Nico Schulzu istiyormus. Maasi 6 milyon ve menajeri yine ROGON. Ali Koc bu adama acaba kac para yediriyor bu transferlerde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt