Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 318 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biz almayınca pafa gitti

D9RMIRRWsAAWHnz.jpg
Kupa maçımda o şansını kaybetti

Keita gittiğinde ne sövmüştüm be öyle böyle değil. İkiz dingil adnanların kulaklarını iyi çınlatmıştım
Tarihte keita gibi underrated oyuncu az bulunur değişik birşeydi hem kıvrak hen seri hem cabuk biriydi eksiği belki bitiricilik yada gole yakınlık denebilir ama öyle bir yetenek şuanda bile çok nadir bana sorsalar maneden daha yetenekli derim mesela

Keita suratli ve kuvvetli ancak dağınık bi kanatti, bize gelisini hatırlıyorum abim lyondaki keitayi aldik dedi oha m nasi aldik lan demistim bu işte bir yanlışlık olmaliydi!!

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Adnan Polat'ı hiç anlamadım zaten Keita olayı mesela hangi amaçla niye yapılmıştrı bugün bile anlayan varsa beri gelsin

Kar yapmadan satmıştık bir üstüne üstlük

Fenerli medyanın gazına gelip kendini yere atıyor diye oyuncu sattı ciddi ciddi bunu yaptı.Galatasaray kalitesine yakışmıyor diye açıklama yapmıştı

Elano transferinde keza satmayı beceremeyip şu kadar euro kar ettik diye açıklamışlardı o da ayrı bir rezillikti.Valla şuan ki yönetimin forvet falsosu dışında bu bakımdan kötülüğünü görmedik şükretmek gerek neler neler gördük

Kurdugumuz kadrolari ekonomik olarak tasiyamadik bence o dönem, üretilen de bahaneler tabi. Bundan tabi para harcadigimiz oyuncularin, bekleneni tam olarak veremedigi de var. Ve ciddi geri dönüsü olabilecek tek topcu almamistik.

Galatasaray kulübü içerisinden teyit edilerek alınan bilgiler doğrultusunda şunları paylaşmak istiyorum.

Ozonwafor
kesin olarak vazgeçildi.
Salomon Rondon için temas kuruldu. Oyuncunun Copa America'daki durumu yakinen takip ediliyor. Eğer şartlar oluşursa transfer gerçekleşecek.
Roma'dan Patrick Schik ismi kiralama olarak gündeme gelmiş durumda, Fatih Terim'in Schick kiralanması için şartların zorlanmasını istiyor. Roma'nın bu kiralamaya sıcak bakmayacağı kanaatini taşıyorum. Çok zor hatta İmkansız diyebilirim.

İki tane genç scout transferi düşünülüyor. Bu basında ismi hiç geçmeyen oyuncular, bir tanesi Belçika liginden, isim öğrenemedim. İsim öğrendiğim takdir de paylaşacağım.

Yerli transfer, Ankaragücü'nden Altay Bayındır düşünülüyor. Ama yüksek bedel istenmiş. 5 milyon avro yedek kaleciye verilmez. Gökhan Töre ismi artık gündemden düşmeli, zira sakatlık sorunu nedeni ile transfer edilmeyecek. Konyaspor'dan Serkan Kırıntılı için girişimimiz var. Şartlar olgunlaşırsa yedek kaleci olarak görebiliriz.

Levent hoca bence gizli isimleri paylaşma , basında yer alması Galatasaray’a zarar veriyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boca taraftarlarini sevdim. Adamlar Banegayi Galatasaray formasina sokmus. NEF reklamini bile unutmamislar kendi elleriyle onu da dizaynlamislar.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Günaydın nöbetçiler....

Yaklaşık 20 sayfa geriden gelip sabah çayımı içtim....

Ne okuduğumu anlamadım pek ama iyi eğlendim. Emeği geçenlere hürmetler.

Not; banega grlmesze fena hayal kırıklığı oluşacak. İnşallah gelir ki bukadar yoğun haber trafiğinde ciddi olmaması mümkün değildir herhalde. Yönetim çoktan yalanlamış olması gerekirdi aslı olmasaydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt