Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 495 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maç sinirim yeni geçti yazayim dedim;
Önde baski yapıp bizi cikarmadilar orada Fatih Hoca Khalkedon deplasmanında bu işi cok iyi yapan Seri eksikliğini belirtti; solda Saracchi olsaydı daha öne efektif oynardık Linnes defansif olarak kötü degildi ama ofansa destegi vasatti. Feghouli cok etkisiz Belhanda her febe macinda ki gibi kayıp olunca ve takimda da topu öne tasiyan hizli kanatın olmayınca pozisyonu da az bulduk. Falcao etkisiz di sadece bir ara pası atti hatta Diagne oynadığı az sürede bile daha efektif oldu.
Tek duzgun ortamız Omar-Arda koordinasyonuyla oldu o da kanatları da yeterli kullanamadigimizin göstergesi oldu.
Net olarak 2 adam lazım nasıl olacak bilemem ama olmalı...
Febe hucum anlamında cok zayıf bu arada onlar kapalı takimlara karşı daha cok zorlanacaklardir.

Hala belhanda satışı diyorsunuz. Bu takıma asıl ihanet eden feghoulidir. Bu sene belki düzelir diyordum daha da geriye gitmiş. Onun oynadığı her maç 1 kişi eksiğiz
Geçen sene boyunca ne oynadı ki bu sene oynasın Feghouli ?

Geldiğinden beri 2019 Mayıs'da futbolcu olduğu aklına geldi birtek

Sonuna kadar katılıyorum önce Feghouli'nin defolup gitmesi gerek, bakın satılması demiyorum defolup gitsin alacağını da vererlim defolsun...

Belhanda kadar istikrarsız bir oyuncu görmedim . Sezon başı gitsin diye dua ettik , son iki maç iyi oynadi satılmasın istedik . Bu akşam sahada yine ruh gibi dolaştı .

Demirkolu izliyorum. erol bulut boyle pozisyon vermicek ama pozisyonda zor bulacak. Fener yonetimi erol icin pr calismasi yapmali diyor. 😂 fb yerine biz boyle oynasak en iyi terimci ben fatih hocaya laf ederim boyle top mu oynanir diye. Bunlar egitilmez

..........................Fatih............................
Omar.. Luyindama.. Marcao.. Saracchi
..............Taylan.. Seri.. Etebo ................
......................... Emre...........................
...............Diagne....... Falcao...............

Belki bu sistemle oturtabiliriz oyunumuzu

Geçen sene boyunca ne oynadı ki bu sene oynasın Feghouli ?

Geldiğinden beri 2019 Mayıs'da futbolcu olduğu aklına geldi birtek

Sonuna kadar katılıyorum önce Feghouli'nin defolup gitmesi gerek, bakın satılması demiyorum defolup gitsin alacağını da vererlim defolsun...
Valla yollayamıyorlarsa da hocanın görmesi lazım artık. Koy yerli kanatlardan birini en azından adamını kovalar savunmaya yardımcı olur. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz. Yerlilere güvenmiyorsan koy omar-linnesi arkalı önlü en azından oramız savunmada sağlam olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt