Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..........................Fatih............................
Omar.. Luyindama.. Marcao.. Saracchi
..............Taylan.. Seri.. Etebo ................
......................... Emre...........................
...............Diagne....... Falcao...............

Belki bu sistemle oturtabiliriz oyunumuzu

Fegh ve arda ile zaten kanatsız oynuyoruz gibi bir şey

O yüzden bu taktik denenebilir en azından falcao ileride yalnız kalmaz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben hiç bir şey anlamadım. Oyunun bir bölümünde kontra atak oynadık.. hoşuma giden tek giden şey fener tehlikeli geldi fakat biz atak yaparken daha ciddi ataklar yaptık daha iyi geldik, sonuca gidemedik....

Galatasaray bize babadan miras anlamıyorum, ben Galatasaray da top oynamadım, tesislerine çalışmadım, liseli değilim ben bu takımı bu kadar seviyorum. Milyonlar alan topçuların mücadelesi gerçekten moralimi bozdu ya fener maçı döveceksiniz onları uzatmalar oynanıyor fenerbahçe cezasahasına gelmiş babel yürüyor koş be kardeşim koş ne var yahu gerçekten üzüldüm bu gece.

inşallah şampiyon biz oluruz ancak bu maçlar önemli herşeyini vermedi takım ben ona çok üzüldüm herşeyi yapsın yenilsinler canları sağolsun ama üzüldüm mücadele hoşuma gitmedi çok üzgünüm.

Madem sol kanada oyuncu almiyorlar, elinde dogru durust sans vermedigin Sekidika ve transferinden sonra henuz resmi bir macta oynamayan Kerem var, Arda, Feghouli ve Babel ile kapali defansa karsi kilidi acma sansin yok, fener maci bir baslangic sadece. Umarim bu maci iyi analiz eder.

EPLnin dibe batmışken zirveye tekrar çıkmasını sağlayan teknik direktör transferleriydi.

İspanya liginde ise yükselen Barcelona'ya Real ayak uydurmuş ve Avrupa uzun süre domine edilmişti.

Yani her şekilde rekabet başarıyı getirir, rakipler dibe batsın biz çıkalım dedikçe bizden bir cacıl olmaz.

yav adminim sçyleyince zannediyorlar ki sadece bizim hocaya takıyorum ama gerçekten bu ülkenin en az 10 tane yabancı hocaya ihtiyacı var

hem de iyi hocalara farklılık katacak hocalara

ülke futbol kabız oldu resmen

şu derbi bilmem kaç yıldır beraberliğe bağlanıyorsa bunun sebebi hocalar çünkü bundan memnunlar

yav adminim sçyleyince zannediyorlar ki sadece bizim hocaya takıyorum ama gerçekten bu ülkenin en az 10 tane yabancı hocaya ihtiyacı var

hem de iyi hocalara farklılık katacak hocalara

ülke futbol kabız oldu resmen

şu derbi bilmem kaç yıldır beraberliğe bağlanıyorsa bunun sebebi hocalar çünkü bundan memnunlar
Rekabet de önemli. Senin rekabet ettiğin takım Başakşehir olunca seviye düşünüyor illaki.

Gelişemiyoruz, yükselemiyoruz, adam satamıyoruz. Koca Galatasaray 1.5 m euro bütçeyle transfer mi yapar.

Karagümrük.

Borçsuz, alttan gelen İstanbul kulübü. Baskı yok. Başlarında az çok akıllı adam var hatta Başak'a göre daha iyi.

Hayvan gibi stat tahsis edildi 2 yıla yeni stat da yaparlar. İlk senesinden Biglia gibi world class adam getirebildiler.

3-4 yıla Avrupa yaparlar kesin, ne güzel ya milyarlarca borcu olan kulüplere güzel rakipler bunlar.
stat? olimpiyat stadı mı?

Rekabet de önemli. Senin rekabet ettiğin takım Başakşehir olunca seviye düşünüyor illaki.

Gelişemiyoruz, yükselemiyoruz, adam satamıyoruz. Koca Galatasaray 1.5 m euro bütçeyle transfer mi yapar.

kadrolar da kalite düştü de abi insan bir şey dener 3lü dener 5li dener çift santrafor dener

bu zaten bizim için de geçerli değil sadece okan da öyle erol da başkası da

okan diye abartılan adam bütün büyük maçlarda ortasahaya topal mahmut koyarak rezil maçlar çıkardı

herkes tahtaya 4-2-3-1 yazıp çıkıyor yani iyi oyuncular olsa da sadece bireysel performanslar farkedecek oyun değil ki

bugün mesela ömrümden 2 saat yine boşa giti yav ben ne izledim dedim bu iki saaatte

Lig suan tepside bize sunulmus durumda. bjk kotu ts kotu basak kotu. fenerle bas basayiz. Fenerin yaptigi transferlerin cogu vasat. babel ve belhanda gider 6 10 ve hizli kanat alirsak rahat sampiyonuz. Luyindama formulu ile kiralik zorunlu satin alma yapalim olsun bitsin. Gelecek adamlar marcao gibi potensiyel isimler olmali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt