Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Guilano orta saha değil yanlız alex tipi 2.forvet/10 numara karışımı aykut 1 aya kalmaz kadro dışı bırakır :d

soldado 10 milyon diyorlar biz versek kıyamet kopmuştu medyada.Başarılı olacağını zannetmiyorum düşüşte bir oyuncu.Ritmini bulması zaman alır.
Feghouli asamoah gelirse üst düzey kadromuz olur arda konusunda bilemiyorum gelmemesi daha iyi gibi sanki saha dışında çok fazla haber olur zarar verir takıma.

Feghouli ve Asamoh gelsin, sonra kim kimi istiyorsa alabilir. Hiç umrumda olmaz. Ama bu iki isim çok önemli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

soldado 10 milyon diyorlar biz versek kıyamet kopmuştu medyada.Başarılı olacağını zannetmiyorum düşüşte bir oyuncu.Ritmini bulması zaman alır.
Feghouli asamoah gelirse üst düzey kadromuz olur arda konusunda bilemiyorum gelmemesi daha iyi gibi sanki saha dışında çok fazla haber olur zarar verir takıma.

boş ver renktaş medya hiç konuşmasın hatta 1-2 program yapsınlar sırf soldado türkiyeye nasıl geldi diye sonra birkaç yorumcu çıksın desin ki bu kariyerde birini bu maliyete almak mucize. Sonuçta biz güleceğiz olan oldu deriz:asd22:

@pcoliinna
Folge ich
Mehr
Nani için valencia ile ufak pürüzler kalmış,Arda için de durum aynı..Hangisinin tercih edileceği oldukça merak konusu.

Kimdi bu arkadas?

Soldado yu valencia da izlediğim dönemlerde Raul gonzalezin 2 tık altıydı çok etkileyici performansı vardı..Heralde çok dipleri gördü ki yolu buraya düştü kolay kolay buralara gelecek bi oyuncu değildi şaşırdım

Soldado yu valencia da izlediğim dönemlerde Raul gonzalezin 2 tık altıydı çok etkileyici performansı vardı..Heralde çok dipleri gördü ki yolu buraya düştü kolay kolay buralara gelecek bi oyuncu değildi şaşırdım

malesef ingiltereye gitmesi kariyerini bitirdi.Adam ispanyol umut buluta döndü mücadele gücü yüksek ama bitiriciğilinden eser kalmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt