Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdar in kayseri macindaki perfonmansi stoper konusuna aciklik getirir . bugun iyi oynarsa stoper alacaklarini sanmiyorum .

bu sene asamoah alinir arda kiralanir . (yedek kaleci , yedek forvet )

seneye saglam bi stoper ve sol acik alinir

serdar in kayseri macindaki perfonmansi stoper konusuna aciklik getirir . bugun iyi oynarsa stoper alacaklarini sanmiyorum .

Serdarin sorunu iyi oynamak degil
cünkü zaten iyi oyniyor bunu herkes biliyor
ama 3 mac iyi oynar sonra 2 ay sakat olur yine...
o yüzden Serdara güvenip yola cikilmaz...

bu deneyerin nesini beğendiniz anlamıyorum bizde oynarken gelene gidene kafa vurduruyodu hiçbir stoper vasfı yok olsa zaten birileri alır kiralardı şimdiye kadar sağ bekte fena değildi ama orayada mariano alındı bize herşeyden önce sol bek ve sol ön oyuncusu lazım stoper alınacaksada sol ayaklı olması gerek ikide bir deneyer muabbeti geçiyo anlamak güç gerçekten

Son 5 senenin 5 inde cok uzun sakatliklarla sezonun en az yarisini duz kosu ile geciren Serdarin bu sene sakatlanmayacagini ongormek ve 1 kayseri maci performansi ile degerlendirmek nasil bir pollyannaciliktir ??

Yasin gibi futbolcularin ayagina bakma dönemi artik bitmistir. Milli takim oyuncu havuzuna bile giremeyen Yasin Galatasaray'da oynadigin dua etsin.

Ligde faydali olmustur oynadigi 3 sezonda da ama Sampiyonlar Ligi'nde 0 gol 0 asisti var.

Aldigi dakikalara bakarsak (kupa haric) 71 maca cikmis ve 34 kez skora etki etmis.

Bu da her 2 macta bir is yaptigini gösterir. Yanliz takimi tasiyan Yasin gibi oyuncular olunca 3 senede 1 sampiyonluk kazanirsin.

Bunu da tecrübe ettik. Ya kendine ceki düzen verip forma verildiginde is yapar yoksa gider.

Suan icin rotasyonun önemli isimlerinden biri diyebiliriz. Sezon sonu performansina bakilir ve ona göre sözlesme uzatilir veya ayrilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt