Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Tolga ya sallayanları da anlamıyorum gerçekten tamam kıçı başı ayrı oynamaya başladı son zamanlarda ama ölüsü Selçuk tan iyidir. Selçuk devri biteli çok oldu beyler uyanın artık

Eldeki kadroya 3-4 yabancı takviyesi yeter. Yabancı olacak ama kiralık da olur. İkisi tecrübeli, ikisi genç.

Müğdat gibi çok para verilip de yerli alınmasın. Emre Akbaba'yı da çok istiyorum ama o da çok istiyorsa seneye bonservissiz gelsin. Yerli hiç bir oyuncuya bonservis ya da imza parası bayılmayalım lütfen. Onun yerine yabancı genç oyuncu getirilsin u21'de oynatılsın.

çekdar orhan da katılsın antrenmanlara,çok yetenekli,gladbah altyapı çıkışlı.neyse seneye u21de yine oynar ,a takıma çıkar belki

İnşallah orta saha transferini yaptığımız nöbet olur

Artık öyle bir hale geldim ki Ndiaye 'de kiralanmayacaksa bari takasla Emre Akbaba 'yı alalım diyorum ...

Şuanda 12 yabancı futbolcumuz var 2 kontenjan bulunmakta kadroda muhtemel gidebilir oyuncu Carol olarak gözüküyor böyle olursa 3 yabancı hakkı olur ve defans 8 numara forvet oyuncusuna yer alına bilinir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt