Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 478 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiI7XyAW0AICT1G.jpg
Bizim altyapidan galiba. Adlari ne bunlarin?

çok güzel dörtlü ya.insan ayrım yapamıyo.ama şöyle olabilir.vitinho forvet -forvet arkasına evrildi.ahmed musa da tam bi kanat forvet.o yüzden belhandayı gönderip vitinhoyu,forvete de ahmet musayı almak gerek

Sergi Vitinhoyu tam bilmiyorum ben ama senin dediğine göre iyi bir oyuncu , Ahmed Musayı baya izledim kaliteli bir kanat forvet gelse baya iş yapar diye düşünüyorum , Fakat Onye ve Garry ikilisi tam bir roket olur o ikiliyi kesinlikle birlikte kullanmalıyız , Belhandayı da satmamalıyız bence üstad Feghouliden beklediğin patlamayı Belhanda da yapabilir

Sergi Vitinhoyu tam bilmiyorum ben ama senin dediğine göre iyi bir oyuncu , Ahmed Musayı baya izledim kaliteli bir kanat forvet gelse baya iş yapar diye düşünüyorum , Fakat Onye ve Garry ikilisi tam bir roket olur o ikiliyi kesinlikle birlikte kullanmalıyız , Belhandayı da satmamalıyız bence üstad Feghouliden beklediğin patlamayı Belhanda da yapabilir
yabancı sayısı 17 olsa,altyapıdan oyuncu bulundurma zorunlulugu da 6 olsa süper olurdu ya.

ismail çipeyi 94lülerle izlediğim dönemde gercekten iyiydi,övülüyordu.sonra performansı düştü nedense.özgüven sorunu da yaşadı tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt