Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınacak iki hakkınız olsa hangi isimleri tercih edersiniz ?
Erce Kardeşler
Glik
Badou Ndiaye
Miranda
Emre Akbaba
Ahmed Musa
Trezeguet
Nuri Şahin
Eric Botheim
Serdar Gürler
Denayer

erce kardesleri standart liege satmıs altınordu baskanı hatta yerine kaleci bile almıslar ama cocuk istememis transfer yatmıs

aklını yurt icinden bir kulüp celmis diyorlar,bizmiyiz acaba

Fatih hoca'nin sisteminde stoper ikilisinden en az birinin atletik olmasi gerekiyor

Hoca gecmis yillarda kendi oyun görüsüne ragmen Frank de boer,cris gibi hatalar da yapmisti

Beli dönmeyen stoperleri olmasina ragmen oyun düzeninden (defansi öne cikarmak) vaz gecmemisti

Fatih hoca hatalarindan Ders cikaran,her gecen gün kendini gelistiren bir Td oldugu icin beli dönmeyen stoper alip ta hata yapmaz

Ozan-sivri-yunus-sunday-celil-recep
Bunlardan en az ikisi kadroda olsun
Akbaba
Musa(kiralık) veya botheim
Erce
Denayer (kiralık)
Ndiaye (kiralık)

Gidenler:
Belhanda
Belhanda
Belhanda
Tolga
Tolga
Tolga

Amin.
Benim için kafi

Bize iyi bir stoper şart. Geçiyorum Ş.Ligi'ni, lig yarışında bile şart. Rakibimiz Bjk'de dünya çapında Pepe ve yanında da D.Kupası finalisti takımın gayet de başarılı stoperi Vida var. Fb'de yıllarca Premier League'de oynamış Skrtel var. Bizim yabancı stoperimiz ise Maicon.

Oynadığı en iyi takım Porto ve ordan da Brezilya'ya geri dönmüş. İyi niyetle mücadele eden ancak defoları olan bir oyuncu. Bize Rami, Miranda tarzı lider özellikli, savunmayı yönlendiren, yavaş dahi olsa pozisyon bilgisiyle açıkları kapayabilen, kısacası duruşuyla, karizmasıyla savunmanın lideri benim diyebilecek biri şart.

Kaldı ki iyi bir stoper S.Aziz'i de 1 seviye yukarı çıkartır

Komşunun tavuğu kaz misali övmüşsün de övmüşsün diğer takımdakileri pepe evet iyi stoper ama yaşı gelmiş 35'e bu saatten sonra ne verir ne vermez belli değil geçtiğimiz sezon ahım şahım top oynamadı hatta abartısız söylüyorum kırmızı kartlık çoğu girişlerinde faul bile çalınmadı pepe bizde olsa öyle oynasa en az 5 kırmızı yerdi, vidaya gelelim koca sezon top falan oynamadı yaptığı abuk sabuk hatalar vardı bizde olsa 500 sayfa sövülürdü öyle oynasa, skrtelde çok ağır maicon gibi birşey fb genelde topu rakibe verip oynadığından sırıtmıyor ama bizde olsa maicon ne yapıyorsa anca onu yapar.

Serdar aziz farklı 1 takımda şu performansı gösterse neler söylenir neler bizde diye neden gömüyoruz üst seviye değil ama yerli olarak gayette sağlam 1 stoper 14 yabancı sınırı varken de mecbur yerli topçu oynatmak zorundayız azizde o konuda 1.sıraya yazılır tartışmasız.

Stoper alınır yada alınmak alınmalı falana girmiyorum ama elimizde ki topçuları neden hep kötülüyoruz anlamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt