Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denayer gelirse seneye Serdar ile yan yana oynarlar. Maicon'un beli dönmüyor.

Orta sahaya Emre Akbaba'yı alırsak, 8 numara olarak kullanırsak şaşırmam. Ndiaye'den daha yetenekli oyuncu.

Erce, Berke denen kataktersizden çok çok daha iyi kalecidir. Sorun şu ki Berke 2.5 milyona sattıysa Altınordu, Erce onun üstünde satar . Kısaca alamayız

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bütce sorunumuz varken senede en fazla 5 mac oynayacak olan bir kaleciye milyon eurolar veremeyiz zaten. Berke ve Erce diye tutturanlari anlamak güc. Bütce olsa eyvallah alirsin en iyisini de öyle bir sansimiz yok. Ödeyebilecegimiz maksimum bedel 2 milyon lira kaleci icin. Malatya kalecisi bu sene ligde 10 macta gol yememis. Görece iyi bir kaleci, 1 milyon TL fesih bedeli varsa epey ucuz demektir. Bursaspor'un yedek kalecisi Muhammed bence ondan iyi ama ona da iyi fiyat cekerler. Yoksa onu isterim.

Şahsi kanatim bizim akbabaya ihtiyacimiz yok belhanda gitmeden bizim gerçek bir 8 numaraya ihtiyacımız var

Fernando tek ön libero önünde iki tane 8 Belhanda ve E.Akbaba nasıl olur renkdaşlar ...Özellikle içerideki maçlarda bu model iş yapar gibi ...

Fernando tek ön libero önünde iki tane 8 Belhanda ve E.Akbaba nasıl olur renkdaşlar ...Özellikle içerideki maçlarda bu model iş yapar gibi ...
kendi sahamizda derbiler dahil bizden kim oynarsa oynasin 17de17 yapmamiz lazim üstad. o 51 puani cebe koyduktan sonra zaten deplasmanlarda bu seneden daha iyi olacagimiz icin yine ipi gögüsleriz.

Komşunun tavuğu kaz misali övmüşsün de övmüşsün diğer takımdakileri pepe evet iyi stoper ama yaşı gelmiş 35'e bu saatten sonra ne verir ne vermez belli değil geçtiğimiz sezon ahım şahım top oynamadı hatta abartısız söylüyorum kırmızı kartlık çoğu girişlerinde faul bile çalınmadı pepe bizde olsa öyle oynasa en az 5 kırmızı yerdi, vidaya gelelim koca sezon top falan oynamadı yaptığı abuk sabuk hatalar vardı bizde olsa 500 sayfa sövülürdü öyle oynasa, skrtelde çok ağır maicon gibi birşey fb genelde topu rakibe verip oynadığından sırıtmıyor ama bizde olsa maicon ne yapıyorsa anca onu yapar.

Serdar aziz farklı 1 takımda şu performansı gösterse neler söylenir neler bizde diye neden gömüyoruz üst seviye değil ama yerli olarak gayette sağlam 1 stoper 14 yabancı sınırı varken de mecbur yerli topçu oynatmak zorundayız azizde o konuda 1.sıraya yazılır tartışmasız.

Stoper alınır yada alınmak alınmalı falana girmiyorum ama elimizde ki topçuları neden hep kötülüyoruz anlamıyorum.

Ben kimi yersiz yere övmüşüm? Pepe'nin kalitesi mi, Skrtel'in yıllarca Liverpool'da oynaması mı, yoksa günlerdir gözümüzle izlediğimiz Vida'nın performansı mı gereksiz övgü? Pepe ligin açık ara en kaliteli stoperi. Zaten 2 yıllık anlaşıldı. İlk yılında gayet iyidi. D.Kupası'nda da iyi oynadı. Bu sene de topunu oynar gider.
Tek bir soru soracağım sana. Pepe-Skrtel-Vida-Maicon bu dördü de Türkiye'ye gelmeden önce bize teklif edildi diyelim. Sen olsan hangi sıralamyla alırdın?

Ayrıca S.Aziz'e de kötü demedim. Ama geliştirilmeli dedim. Zaten onun için yanına usta bir stoper alınmalı diyorum. Şu Pepe, 2 sene S.Aziz'le oynasa S.Aziz'i en az 1 gömlek yukarı çıkarır.

Hepsini geçtim, Terim de Maicon'u oynatmak yerine Denayer ve S.Aziz gibi riskli tandemi seçti. E hadi ben Maicon'u kötülüyorum, Terim'de mi kötülüyor?

Son düzenleme:
Burda cok övüldü 2000 jenerasyonu o yuzden sordum

Fatih hoca hic bahsetmedi bu oyunculardan,mesela ozan kabak'la ilgili sakatligindan dolayi aramizda degil iyilestigi anda takimla birlikte olacak dedi

Sonuçta milli takımın omurgasını oluşturan oyuncular bu yüzden potansiyelli olarak gorulmeleri normal içlerinden 2 oyuncu falan çıksa iyidir

Arkadaş, sen S.Aziz'i ya da Maicon'u tutup da Pepe'den, Vida'dan, Skrtel'den iyi buluyorsan diyecek birşeyim yok. Pepe ligin açık ara en kaliteli stoperi. Zaten 2 yıllık anlaşıldı. İlk yılında gayet iyidi. D.Kupası'nda da iyi oynadı. Bu sene de topunu oynar gider.

Kaldı ki S.Aziz'e de kötü demedim. Ama geliştirilmeli dedim. Zaten onun için yanına usta bir stoper alınmalı diyorum. Şu Pepe, 2 sene S.Aziz'le oynasa S.Aziz'i en az 1 gömlek yukarı çıkarır.

Ben vidayı beğenmedim bjk'de, pepede abarttığın kadar iyi değil önce ki performanslarına değil ligdekine bakıyorum ben sen bakmıyorsan ne diyim ki.

Alt yapıdan iyi yetenekler var.
Galatasaray A takım seviyesine uygun mu olur orası çok başka bir konu.
Seviye sonuçta yüksek A takım için.

Ozan kabak ve Mustafa Cengiz kalite olarak A takımda ve Avrupa'da oynaya bilecek tek oyuncular bence. Ki onlar bile daha çok yol katetmek eri gerekir.

Sonuçta milli takımın omurgasını oluşturan oyuncular bu yüzden potansiyelli olarak gorulmeleri normal içlerinden 2 oyuncu falan çıksa iyidir

Fatih hoca abdussamed ve yunus akgun disinda bir potansiyel görememis ki kadroya almamis bana göre,birde 2 kaleciyi almis Muslera olmadigi icin

Ozan kabak'ta sakatligindan dolayi kadroda yok

Bu arada 2000 jenerasyonundan bahsediyorum

DiLED5fW0AAVIy5.jpg

...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt