Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şener Jimmy Ahmet Çalık o kadar maaş alıp sıfır katkı verdiler Babel nzonzi lemina seri emre mor ne verdi geçen sene yollayın kardeşim bu takımın buyuk sikintisi yollayamiyor
He hoca istesin uonetim almak için bir sürü emek versin oyuncular gelince fayda saglayama sonra yollayın bunları de.Milyon eurolar çöp olsun ayrıca sıfır katkı aldığın adamları kim ne yapsın.Yonetim bir şey dese haksız olacak da hocanın saçma transferlerine sesleriji çıkartmaları lazim

kimse gitmedigine göre kimse alinmaz= BEYIN YAKAN gercek.

gecen sene jimmy durmaz+babel+sener alinmasaydi bu sene fenerin aldigi bonservissiz türklerin hepsini biz alirdik

Mehmet Özcan isi ne oldu bu Eskişehir sikintida değil mi kiralayin gençleri Eskişehir kimi istiyor ise oynatma şartı koyun bir sezinda en az 20 maç lig+kupa diye maaşlarını da biz verelim hem gençler tecrübe kazanır hem de Mehmet ozcani almış alırsın zor mu bu işi yapmak

Mehmet ozcani hiç izlemedim ama kaydadeger bir adam olsa Avrupa'ya giderdi çoktan.. adını sanını duymadigimiz topculari 2.ligden alıyorlar direk bence bu çocukta pek iş yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt