Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesinlikle dogru degil ya dunyada kac futbolcu var, Feghouli'den iyisini 16m'den aza rahat bulursun maasi da yarisi falan olur
Mesela? Ben daha önce bir takıma bu kadar direk etki eden bir futbolcu görmedim hele ikinci yarı.. lukas moura var doğru oda etki etti bu sezon ama şampiyon yapamadı..yeri doldurulmadan takimin winner oyuncusu sarılsın diyen dünya üzerinde hiç bir taraftar grubu bulamazsinniz bu bizim ülkeye mahsus..muhasebe işlerini seviyoruz

Mesela? Ben daha önce bir takıma bu kadar direk etki eden bir futbolcu görmedim hele ikinci yarı.. lukas moura var doğru oda etki etti bu sezon ama şampiyon yapamadı..yeri doldurulmadan takimin winner oyuncusu sarılsın diyen dünya üzerinde hiç bir taraftar grubu bulamazsinniz bu bizim ülkeye mahsus..muhasebe işlerini seviyoruz

Illa satilsin demiyoruz ki 16m veren cikiyorsa satilsin diyoruz

Feghouli'den daha iyi olan sag kanat sadece Lucas Moura degil. Mesela Bebou var 8.5m'ye aldi Hoffenheim

Feghouli konusuna katılıyorum. 16 milyon Euro da verseler satılmayabilir ve belki de o fiyatlara takıma bu kadar katkı sağlayacak bir oyuncu daha bulamayabilirsin.

Ama Belhanda, Mariano, Fernando ve Diagne'ye ne dersin. Yerleri dolmayacak adamlar mı? 33 yaşındaki Gomis'i bile geri çağırsak Diagne'nin yerini çok rahat doldurur.

Illa satilsin demiyoruz ki 16m veren cikiyorsa satilsin diyoruz

Feghouli'den daha iyi olan sag kanat sadece Lucas Moura degil. Mesela Bebou var 8.5m'ye aldi Hoffenheim
Neye gore daha iyi renktaş..ben takımı sampiyobluga direk taşıyan oyuncu diyorum sen potensiyel oyuncu diyorsun..bak avrupada isler nesil olur söyleyeyim..potensiyel oyuncu alınır gidecek oyuncunun yerini yuzde 60 70 dolduracağına inebilir öyle takimin winner oyuncusu satılır

Satmayalım yerini dolduramayız yaklaşımı yanlış. Sürekli arayış ve geliştirme olmalı.
Yeni takım kuruyorsunuz ve elinizde kısıtlı bir bütçe var.
12ye Ozan Kabak mı yoksa 4e Marcao mı alırsınız?
Ya da 2milyon maaşla Serdar Aziz mi, aynı maaşa Marcao + Luyindama mı?
Yerini dolduramayız diyip bunun gibi adamları göndermeseydik daha iyilerini de bulamazdık.

Bence Belhanda ve Feghouli kesinlikle vazgeçilmez değil bizim takımda.
İyi teklif gelirse satılmalı.
Feghouli ne zamandır bizde ve ancak son yarım sezonda katkı verdi. Seneye aynı motivasyonu yakalar mı diye dua etmemiz gerekiyor. Profesyonellik sürekli aynı seviyede katkı vermektir.

Feghouli konusuna katılıyorum. 16 milyon Euro da verseler satılmayabilir ve belki de o fiyatlara takıma bu kadar katkı sağlayacak bir oyuncu daha bulamayabilirsin.

Ama Belhanda, Mariano, Fernando ve Diagne'ye ne dersin. Yerleri dolmayacak adamlar mı? 33 yaşındaki Gomis'i bile geri çağırsak Diagne'nin yerini çok rahat doldurur.
Diagne zaten konu dışı..ben belhanda içinde öyle düşünüyorum..belki skor katkısı az ama dünya üzerinde bu kadar fiziki mücadeleye giren 10 numara yok..ben belhandanin underrated olduğunu düşünüyorum..digerleri yes itibariyle zaten değişim sürecine girdiler

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt