TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu

bişey daha leo franco bugun 2 normal kurtarış yptı ama top gelrken korkuyo.böyle inceliyo.kartal gibi kollarını açması gererken dikkat edn.hele karşı karşıya kalmşsa oyuncu leo ile.leo kenslkle gol yicem diyo böyle yvş kıpırdamıyo.lütfen dikkat edin ben çok defa dkkat ettim.umutun kafa topnu çkardı ya çok şşaırdım hiç beklemiyodum ondan.trabzon yapabiliyo türk kaleci adapte ediyo takıma.seneye bizde ypmalıyız iyi veya kötü leo nun kurtardığı topları kurtarır orası garanti.boşna ybncı kntenjanı dolrmasın.seneye serveti m.topalı ayhanı leo yu gnderelm.2 ön libero alalım biri hamit olsun biri yabancı kaliteli olsun mümknse .yedekler de musa çağıran barış m.sarp olr.3.bi forvet adapte edelm takıma mustafa pektemek gibi.stopere ali turan gelecek transfere gerek yok.bu kdr başka bişey istemiyoruz .bunlar olur inşallah

Cevap: TSL 2009/10 26. Hafta | Trabzonspor 1-0 Galatasaray | 21 Mart | Maç Sonucu

emre güngör az barcelona maçı seyretse iyi olacak. Pique zannetti kendini herhalde.

kaybettik canımız sağlsun. ancak trabzonspor dikkar ettim de 3 yıldır trabzonda bize krşı inanılmaz iyi oynuyor. bugünde aynısı oldu kapasitelerinin üstüne çıktılar. fenere karşı maclarına bir bakın hepsini izledim son 3 yılda yemi ederim bu kadar arzulu olmuyorlar. olamıyorlar. beklediğimden iyi oynadı trabzonspor

kac kere yazdim ve yine yazacagim

bu takimda m.sarp a.akman b.özbek s.cetin in isi yok (bunlara ilave g.zan e.asik s.kurtulus vs. eklenbilir sezon son güle güle)

sisiteme ayak uyduramazlar

m.topal a bir yil daha sans verilsin ama kredisi bitmek üzere

görüldügü gibi ardasiz bu takimin ruhu yok

yabancilarimiz maalesef sadece ali sami yende oynuyorlar

kafalarinda sorun var galiba

deplasmanlarda tirsiyorlar

sosyete takimi gibi oynadilar

yeni sezonda adam gibi iki bek lazim

ve bir oyun kurucu

Lassana Diarra veya Obi Mikel olmaz mi?

eger sizlerden birisini kirmissam özür diliyorum, cok seviyorum arkadas bu takimi, zoruma gidiyor kendi elimizle sampiyonlugu veriyoruz, tekrarliyorum, olaki birinizin kalbini kirmissam kusuruma bakmayin macin heycanina kaptirmistim kendimi daha dogrusu yenilginin üzüntüsüne, ne diyelim artik, bu sene de böyle bitecek, icerde aslan disarda kuzu :(

7 metre bombaş kale dururken, güzelim pozisyonu harcayan barış özbek; bir işe yaradığın yok. seneye yallah... bu kadar amatörce maç verilmez. adamlara bak, mahvettiler güzelim takımımı..

Daha 8 mac var, su orta sahamiza nasil bir cözüm bulacak Rijkaard ve Neeskens cok merak ediyorum. Ayrica Neilin yanina Servet mi Emre güngör mü oynamali?

Birde Gökhan zana sans veriyorlarmis fb ye karsi )))

bana göre eğerki hocamız devre arasında Dos Santosu istiyeceğine bir orta saha isteseydi bu durumlara düşmezdik ankaragücünde çokmu iyiydik ikinci yarı hangi maçta iyiyiz kasımpaşa dışında

bir takımın en önemli mevkisi orta sahasıdır çünkü orta saha defans ile hücum hattı arasında köprüdür maalesef bizim takımın köprüsü m.sarp - barış ikilisi olunca köprü her zaman yıkılıyor ve köprünün altında biz taraftarlar kalıyoruz gidişat böyle olursa köprü yıkılmaya devam edecek ve üzülen yine bizler olacağız.....

7 metre bombaş kale dururken, güzelim pozisyonu harcayan barış özbek; bir işe yaradığın yok. seneye yallah... bu kadar amatörce maç verilmez. adamlara bak, mahvettiler güzelim takımımı..

Suc Rijkaardta, yönetimde.

Yahu adam Almanyada ne bileyim kacinci ligen gelmis, daha topu kontrol etmeyi, 2 metre sürmeyi bilmiyor. Bunu futboldan anlamyanlar bile tv basinda hemen farkedebiliyor. Neden tutrasin onu kadroda? Hadi tuttun, neden ilk 11 de oynatirsin?

Rijkaard bile sasirdi bu duruma ve Ayhan,Topal, Baris arasinda birini secmek zorunda kaldi ve tercihini Baristan yana kullandi.

Eger Ayhan yine sans bulursa, sezon sonuna kadar laf etmem adama. O hic degilse ayaga pas atabiliyor, sakin oynamayi beceriyor. Yasi ilerledigi icin defans anlaminda cok yetersiz kaliyor arasira ama ne farkeder ki, yasi genc olan ve at gibi kosan Topal, Baris gibi isimleri oynattigimiz zaman da gol yiyoruz, degisen birsey olmuyor. Bü yüzden ofansa daha cok katkisi olan Ayhani oynatsin artik Barisin yerine Rijkaard bence.

eyvallah kardeşim ya aynısını bende yazdım. ulan çek sağa tut rahatça vur yada tamam direkt vurmak istiyorsun köşeye sakince bırak ne diye abanıyorsun ki hayvan gibi.

eyvallah kardeşim ya aynısını bende yazdım. ulan çek sağa tut rahatça vur yada tamam direkt vurmak istiyorsun köşeye sakince bırak ne diye abanıyorsun ki hayvan gibi.

aynen öyle renktaş. futbolcu dediğin pozisyon kaçırabilir eyvallah ama önce kendisi doğru vuruşu yapıcak. onun yerine soğukkanlı bir futbolcu olsa, biz o maçı hayatta bırakmazdık. bildiğin yazık oldu. bu tarz pozisyonlar olmasa, yenildiğimize o kadar hayıflanmam..

Suc Rijkaardta, yönetimde.

Yahu adam Almanyada ne bileyim kacinci ligen gelmis, daha topu kontrol etmeyi, 2 metre sürmeyi bilmiyor. Bunu futboldan anlamyanlar bile tv basinda hemen farkedebiliyor. Neden tutrasin onu kadroda? Hadi tuttun, neden ilk 11 de oynatirsin?

Rijkaard bile sasirdi bu duruma ve Ayhan,Topal, Baris arasinda birini secmek zorunda kaldi ve tercihini Baristan yana kullandi.

Eger Ayhan yine sans bulursa, sezon sonuna kadar laf etmem adama. O hic degilse ayaga pas atabiliyor, sakin oynamayi beceriyor. Yasi ilerledigi icin defans anlaminda cok yetersiz kaliyor arasira ama ne farkeder ki, yasi genc olan ve at gibi kosan Topal, Baris gibi isimleri oynattigimiz zaman da gol yiyoruz, degisen birsey olmuyor. Bü yüzden ofansa daha cok katkisi olan Ayhani oynatsin artik Barisin yerine Rijkaard bence.

o kadar.. Ayhan'ı bunların alayına tercih eder duruma geldik. Barış'ı yeterince zeki bulmuyorum futbolculuk için. bir ortasaha alınmadı adam gibi. seneye artık. Rijkaard da napsın adam, elindeki malzeme bu.

Üst Alt