TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | 16 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | 16 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe - Trabzonspor | 16 Mayıs

azizle sadri eskiden beri kanka maçın sonucu belli

Maç için 2 tane bakış açısı var:

1- Şampiyon olduğu yıllarda sürekli fb ile çekişen ve kendine büyük bir rakip olarak gören Trabzonspor 1996 yılında avcundaki şampiyonluğu kaptırdığı takıma yatmaz, bu maça asılır.Kazanıp en azından berabere kalıp o günün intikamını almak ister.

2- Anadolu'dan şampiyon olabilen tek takım olan Trabzonspor bu maçı kaybederek Bursaspor'un şampiyonluğuna engel olur ve bu ünvanını sürdürür.

Bu 2 duygudan hangisi ağır basar bilemem. Özellikle yabancı futbolcular için 2'sinin de bir önemi yoktur açıkçası. Çıkarlar sahaya oynayabildikleri kadar oynarlar. Ancak kazanacak yada kaybedecek bir şeyi olmayan bir takım şampiyonluk maçına çıkmış bir takıma karşı ne kadar direnç gösterebilir, 50000 taraftarın baskısı altında nasıl normal futbolunu oynayabilir soru işareti. Gönlüm Tranzonsporun puan kazanmasından yana ama zannetmiyorum böyle bir şeyin olacağını. İş bu akşam bitti..

2. maddede bir de şöyle bir durum var şampiyon olan takım sayısı 5e yükselir ve bu da demek oluyorki para da 5e bölünür sizce ister mi _? ziraati aldığı an Ts için lig bitmiştir adamlar hala kutluyor

azizle sadri eskiden beri kanka maçın sonucu belli

yıldırım demirörenle bizim başkanda dost ona bakarsan,2006 da yemek yediler hatta bizim başkan bjk kupayı alsın biz şampiyon olalım dedi geldik besiktas maçına fblier tabi yatacak falan son dakikada hasanın mucizevi golu gelmese kadıköy karnaval alanına dönecekti..

yıldırım demirörenle bizim başkanda dost ona bakarsan,2006 da yemek yediler hatta bizim başkan bjk kupayı alsın biz şampiyon olalım dedi geldik besiktas maçına fblier tabi yatacak falan son dakikada hasanın mucizevi golu gelmese kadıköy karnaval alanına dönecekti..

aynı şartlar değil aynı anlama gelecek sözler değil çünkü kupa finali bjk ve fb arasındaydı ben genelde bu tip sözleri yanlış buluyorum aziz gücünü kullanıyor bu maçtada kullanacaktır hem trabzonun yatmasını istemiyorsak bu dostluğu sözleri gündeme taşımalıyızki kamuoyu oluşsun

herkez totem yapıyor heralde çaktırmayalımda uğuru bozulmasın :asd:

10 fark atar fener :D

bunyamiz gelmezse hakem olarak bende neyim

Beyler kusura bakmayın ama bitti bu iş.

BU gece ki maçtan önce de yazacaktım ama ne kimseden tepki almak istedim ne de kimsenin umudunu kırmak.

Bu senenin sonucu önceden yazıldı.Bizim fbye kaybettiğimiz gün.

Beyler kusura bakmayın ama bitti bu iş.

BU gece ki maçtan önce de yazacaktım ama ne kimseden tepki almak istedim ne de kimsenin umudunu kırmak.

Bu senenin sonucu önceden yazıldı.Bizim fbye kaybettiğimiz gün.

yalnış tespit,bursa ya çelme taktığımız an işi biz bitirdik.boşuns kimse çene çalmasın.

Bu maç zaten satıldı. Boşuna tartışmaya gerek yok. Şikebahçe şampiyon oldu.

yalnış tespit,bursa ya çelme taktığımız an işi biz bitirdik.boşuns kimse çene çalmasın.

Herkesin fikrini belirtmesi çene çalmaksa eğer, kimse girip buraya yazılanları okumak zorunda değil.

BUgün ki sorun, adamların herkesi iyi manipüle ettiği.Açıkçası biz çıktık topumuzu oynadık,belkide bu sezonun en gollü olmaya aday maçıda 0-0 bitti. O da şans meselesidir demek istiyorum ama o gün bünyamin gezerin maçı berabere bitirmek için yaptıkları aklıma geliyor.

Dediğim gibi bizden aldıkları galibiyetle her tarafa el attılar.

trabzonlu yöneticilerden açıklama bekliyoruz ona göre iddaa yapacağız(bknz:ankaragücü yöneticisi atalay:3-0)

Kupa macinda sergilenen futbol aynen tekrarlanacaktir. Sadece bu defa roller degisir.

vay anasını benim dışımda kimse fenerin puan kaybedeceğine inanmıyor demekki

şikeden kastınız hakemler yine işi bitirir anlamında diyorsanız finaldeki trabzon sahada olursa hakemlerde kurtaramaz feneri bundan emin olun ama trabzon maçı satar anlamındaysa birşey diyemem

Trabzonun şaibeli bir maçını hiç hatırlamıyorum heleki bizim kadar nefret ettikleri fenere karşı.

vay anasını benim dışımda kimse fenerin puan kaybedeceğine inanmıyor demekki

şikeden kastınız hakemler yine işi bitirir anlamında diyorsanız finaldeki trabzon sahada olursa hakemlerde kurtaramaz feneri bundan emin olun ama trabzon maçı satar anlamındaysa birşey diyemem

Trabzonun şaibeli bir maçını hiç hatırlamıyorum heleki bizim kadar nefret ettikleri fenere karşı.

Sadri Sener aciklamis bile. Fenerle süper kupa macimiz var daha, demis.

fb ligde bu seneki en rahat 2 maçına çıkar demiştim 1. 'si tuttu.

Trabzon maçı da bu senenin en kolay 2. maçı olur.

Üst Alt