TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | 16 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | 16 Mayıs | Maç Sonucu

Re: TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe - Trabzonspor | 16 Mayıs

olay savunmada ve savunma önünde bitiyor....fener 9 maçtır gol yemiyor...gol illa ki atılır karambole falan(ki hep öle atıyo bu kuş beyinliler) ama adamlar pozisyon bile vermiyor...biz hala leolara aykutlara canerlere sarplara topallara servetlere ayhanlara ELANOlara destek olalım...en dandik takım bile bize karşı net 3-4 pozisyon buluyo...pozisyona girince güven geliyo adamlara yükleniyolar...trabzon maçından kimse umutlu olmasın.fener bu senenin en rahat maçına çıkacak...tahminim 3-4 atarlar...eğer bi umut varsa o da onur un kalede devleşmesi...feneri tebrik ediyorum alem böyle mal olursa sen şampiyon olacaksın tabi tebrikler...sadece son dk golleriyle 8 puanımız falan gitti.rijkaarda kızıyorum kalitesiz dediği için ama sorun kalitede değil sorun beyinde...aptallıklarımızın cezasını çekiyoruz...kutlayın şimdi fenerlileri.çünkü siz çok büyük bi takımsınız bursaya karşı hayatanızın topunu oynadınız çünkü sizde yatış sizde maça asılmama olmaz siz süpersiniz...fenerbahçe bu sene son 10 yılda en hakettiği şampiyonluğunu alıyor.kimse bok atmasın.madem o kadar büyüğüz tebrik etmek de büyüklüktür...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe - Trabzonspor | 16 Mayıs

Onur da bu maçta hata veya hatalar yaparsa daha da bişey demem.

Ümitlenmeyin boşunaaa, fener şampiyon.

ziHz0.jpg

Bu resimden Trabzonspor maçı sattı gibi bir anlam çıkarmak nasıl bir düşünce gücü ve hayal dünyası gerektiriyor merak ettim.Sizinle yüzyüze futbol konuşmayı çok isterdim

sevgili trabzsonsporlu kardeşim maçtan önce sadri şenerin süper kupayıda fenerle oynayacağız cümlesine ne diyorsun peki? yanlış anlama ben ts nin maç satacagına kesinlikle ihtimal vermiyorum, çıkıp kazanmak için oynayacaklardır;) ama insanların kafasının karışmasıda normal

sevgili trabzsonsporlu kardeşim maçtan önce sadri şenerin süper kupayıda fenerle oynayacağız cümlesine ne diyorsun peki? yanlış anlama ben ts nin maç satacagına kesinlikle ihtimal vermiyorum, çıkıp kazanmak için oynayacaklardır;) ama insanların kafasının karışmasıda normal

Daha önce de yazmıştım Sadri Şener böyle bir adam yapacak birşey yok.Her konuda öyle saçma şeyler diyor ki.İlgisiz,alakasız,ağzı açık bırakacak şekilde..

Şunu söylerseniz katılırım.Böyle bir dönemde böyle bir açıklama yapıp insanların içine kurt düşürmemek gerekir.

Ama Trabzonspor maç satmaz satamaz.Ki karşısında ki Fenerbahçe.Bakın ben size içimdekini söyleyeyim açıkçası kazanacağımızı düşünmüyorum.Yenilir diye tahmin ediyorum.Ama inşallah şu yüce Rabbimden dileğim Fenerbahçeyi yeneriz.Bursayıda şamoiyon yaparız.Anadoludan ilk şampiyon olan ve diğer şampiyon takımı çıkaran takım olarak hafızalarda kalırız.

Öyle bir durumdayız ki anasını satayım iki ucu b... değnek.Ne kadar iyi oynarsak oynayalım uzay takımı olalım ama bunlara rağmen futbol bu ya yenilelim insanlar Trabzonspor'a maç sattı gözüyle bakacak.Yazık böyle düşünenlere..

İnşallah kazanacağız

Herkesce şike yaptığı bariz şekilde bilindiği halde yaptırım uygulanmayan, üzerine gidilmeyen bir takım dünya üzerinde sadece fener olur, o takımda Türkiye de oynar zaten..

Bu da o maçlardan biri..

Bide türk futbolu neden ilerlemiyo diyolar, al sana ilerler..

peki azizin trabzonlu futbolcuları gayet babacan, sevecen bir şekilde tebrik etmesi nasıl bir masumane kategorisine giriyo ?

peki azizin trabzonlu futbolcuları gayet babacan, sevecen bir şekilde tebrik etmesi nasıl bir masumane kategorisine giriyo ?

yalakalık olabilir renkdaş:D bu maç koydunuz aldınız kupayı bak, ligde kasmayın demek istiyor bence

yalakalık olabilir renkdaş:D bu maç koydunuz aldınız kupayı bak, ligde kasmayın demek istiyor bence

eee tipik fenerli taktiği :) bütün fenerliler lazyo lazyo diye dalga geçerken bi anda tşkler trabzon, tşkler sadri başkan sizler ne kadar centilmensiniz, zaten kupayı da hak ettiniz gibi söylemlere başladı ! Volkan bile dün maçtan sonra basın toplantısı yapıyo, trabzon çok iyi oynadı ve haketti diyo.. :) (ne alakaysa)

dün ali koçta yönetim olarak lig bittikten sonra ! gerekli açıklamaları yapacak dedi. Eee adamlar haklı, kimseyi kışkırtmak istemiyo, ayıya dayı meselesi ..

O kadar masraf yaptılar ,

aslında başarısızlar. Bütün sezon hakemleri satın aldılar, son 7-8 hafta kalecileri rakipleri satın aldılar ona rağmen son hafta şampiyonluğu kazanıyolar..

imkansiz cok zor ben hala bunlarin öyle bir tokat yiyecegine inaniyorum ama artik zor gibi

ama bide olursa varya 55 bin angutun aglmasini büyük bir zevkle izlerim :D

tek sevincim, evimin Beşiktaş'ın tam merkezi Ihlamurdere'de ve Kazan birahanesine sadece 100 metre yakınlıkta olması!

pazar günü ezik gürültüsü duymayacağım için çok mutluyum..

:)

tek sevincim, evimin Beşiktaş'ın tam merkezi Ihlamurdere'de ve Kazan birahanesine sadece 100 metre yakınlıkta olması!

pazar günü ezik gürültüsü duymayacağım için çok mutluyum..

gerçekten çok şanslı birisiniz :) zaten bjk'de 7-8 senedir 1 şampiyon oluyo. Onların da sesini duymuyosunuz denebilir. Biz olsak da ses gelmez, fener olsa da gelmez. Tamamiyle sizin orda şampiyonluk kutlaması nedir bilinmiyo :)

bikaç günlüğüne oraya mı göç etsek nedir ?

Biz Ankara'da maçta olacağız.Kesin çıkışta papaz var fenerlilerle.

gerçekten çok şanslı birisiniz :) zaten bjk'de 7-8 senedir 1 şampiyon oluyo. Onların da sesini duymuyosunuz denebilir. Biz olsak da ses gelmez, fener olsa da gelmez. Tamamiyle sizin orda şampiyonluk kutlaması nedir bilinmiyo :)

bikaç günlüğüne oraya mı göç etsek nedir ?

hahahahaha

tesbitlerin süper ve hepsi doğru üstad!

bekleriz tabe.. :D

Üst Alt