TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | 16 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | 16 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Fenerbahçe - Trabzonspor | 16 Mayıs

gerçekten çok şanslı birisiniz :) zaten bjk'de 7-8 senedir 1 şampiyon oluyo. Onların da sesini duymuyosunuz denebilir. Biz olsak da ses gelmez, fener olsa da gelmez. Tamamiyle sizin orda şampiyonluk kutlaması nedir bilinmiyo :)

bikaç günlüğüne oraya mı göç etsek nedir ?

hahahahaha

tesbitlerin süper ve hepsi doğru üstad! BJK de dediğin gibi 7-8 senede bir şampiyon oluyor. zaten doğma-büyüme bu semt çocuğu olduğum için dokunmuyor da bana. ve b.kunu çıkartmıyorlar eğlencenin. ilk kutlama gecesi saat en geç 2'de bitiyor olay!

ezikler gibi 40 gün 40 gece değil tabe..

bekleriz tabe, gelin.. :D

:)

Ümitlenmeyin boşunaaa, fener şampiyon.

ziHz0.jpg

Bu guzel resimden bile bu sonucu cikardiysan ben de sana sapka cikaririm RENK DAS. :tiphat:

Herkes komplo teoricisi olmuş.Mit'e falan başvurun,ajan yapalım sizleri.Harcanıyorsunuz burada.=)

Pazar akşamı kapatıcam kendimi hiç izlemicem evde lig tv olsa bile. En son böyle yaptıgımda Denizli faciası olmuştu :D

Pazar günü aksi bir sonuç düşünmek bile istemiyorum :(

Maç deplasmanda sanıyordum, kadıköyde Trabzon puan alamaz.

serkan_balci.jpg

tek korktuğum adam bu açıkcası

2.denizli olmaz trabzonlular ligi kafada bitirdiler bi kere,adamlar idmana çıkmayıp tesislerde sucuk ekmek partileri,kolbastı şenlikleriyle hala kupayı kutluyorlar.trabzon rahat gevşek çıkar maça,kesinlikle yatmazlar ama motive bir FB karşısında direnemezler kupa maçı gibi olmaz fb 2-0 alır

2.denizli olmaz trabzonlular ligi kafada bitirdiler bi kere,adamlar idmana çıkmayıp tesislerde sucuk ekmek partileri,kolbastı şenlikleriyle hala kupayı kutluyorlar.trabzon rahat gevşek çıkar maça,kesinlikle yatmazlar ama motive bir FB karşısında direnemezler kupa maçı gibi olmaz fb 2-0 alır

Dün gayet iyi oynadılar Denizli karşısında ve çatır çatır kazandılar. As oyuncuları da dinlendi. İzle pazar günü maçı ben totemden bakamicam.:sad007:

maç sonu kupayı biz aldık fenerde sampiyon olur umarım demiş galiba :rolleyes: birde eski fbli :D

Çıkan her habere inanıyorsunuz arkadaşlar.

Serkan Balcının resmi sitemize yaptığı açıklamayı ekliyorum şimdi umarım bu mesajımdan sonra Serkan Balcı konusu kapanır ..

--------------

Serkan Balcı’nın açıklamaları

4344-3M0Y2H3K.jpg

Oyuncumuz Serkan Balcı ulusal bir yayın organında Ziraat Türkiye Kupası’nın ardından Fenerbahçe’nin ligde şampiyon olması yönünde bir demeç verdiği şeklinde yer alan habere tepki gösterdi.

Hiçbir basın mensubuna böyle bir açıklamasının bulunmadığını vurgulayan Balcı, “Trabzonspor büyük kulüptür. Ve sadece kendi başarılarıyla ilgilenir. Bizlerde kupanın sevincini yaşarken farklı mesajlar verecek değiliz” ifadesini kullandı.

Söz konusu haberi yazan gazeteciyle görüştüğünü ve muhabirin aldığı bir duyum üzerine bu haberi yazdığını kendisine ilettiğini dile getiren Serkan, şöyle konuştu: “Benim maçtan sonra yaptığım açıklamalar tamamen kameralar tarafından kayıt edilmiştir. Buna yapılan bu haberi ve bu habercilik anlayışını kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Ancak ısrarla söylemek istediğim böyle bir demeç vermedim. Zaten benim kişiliğim böyle şeyleri kaldırmaz. Ben Trabzonspor dışında hiçbir takımın başarısıyla ilgilenmiyorum. Önümüzdeki ilk hedefte Türkiye kupasını kazanmamızın ardından İstanbul Olimpiyat Stadı’nda oynanacak Denizlispor maçında tribünleri dolduracak olan taraftarlarımıza görkemli bir şölen yaşatmak olacaktır. Benim ve tüm arkadaşlarımın beklentisi bu yöndedir”

https://trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=4344

yine biz yaparız eziklerin işini... trabzon berabere kalır febe ile, biz antalyaya yenildikten sonra 3.lük şansı doğan bejeke bursayı yener ezikler sayemizde alırlar kupayı... gençleri de yenebileceğimizi sanmıyorum bu havayla...

iyi de serkan o açıklaları yaptı diye maça asılcak diye bir kaide mi var ? O işini sinsi sinsi de yapar. Ayrıca çıkıpta medyaya fener şampiyon olsun diyecek kadar da mal değildir herhalde.. Ankaragücü kalecisine de sorsan benim bu olaylarla hiçbir ilgim yoktur, para almadım, kimseyle görüşmedim der. Ama yaptıkları ortada

iyi de serkan o açıklaları yaptı diye maça asılcak diye bir kaide mi var ? O işini sinsi sinsi de yapar. Ayrıca çıkıpta medyaya fener şampiyon olsun diyecek kadar da mal değildir herhalde.. Ankaragücü kalecisine de sorsan benim bu olaylarla hiçbir ilgim yoktur, para almadım, kimseyle görüşmedim der. Ama yaptıkları ortada

Galatasaraylılar öyle mi yapıyor

Üst Alt