Tv8 ve Exxen'i Boykot Etme Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tv8 ve Exxen'i Boykot Etme Başlığı

Boykot eden maçları izleyemeyecek. Kaç taraftar buna katlanabilir? Eğer derseniz ki, korsan yayın var, o zaman zaten boykot etmiş oluyorsunuz.

açık konuşayım EXXEN platformuna 3 kere aylık para verdim - nedenide GİBİ dizisiydi sadece.

önceki tur maçlarını bir şekilde izledim ama burnumdan da geldi. dedim lanet olsun en azından 1 tane eylül sonu grup maçı oluyor 1 ay içinde onuda yakalıyorum deyip verdim 1 aylık.

Lahmacun bile olmuş 50-55 lira - hiç bir şey ucuz ya da uygun değil ama karşılaştırma yapınca 1 kereliğine küfrü basıp aldık.

bir takım taraftarı bein + exxen paket yapsa aşağı yukarı 4000 tl para ayırması lazım. daha hazırlık maçlarıda bi ssport bi dsmart üyeliğine girmiyorum. insanların zaaflarının bu kadar sömürülmesi hosuma gitmiyor. gidip yayın haklarını almaktaki maliyeti falan öne sürmesinler. memleket şartları buna uygun değil.

Keşke tek platform hepsini birleştirse - gelen parayıda artık yatırımcısı kimse neyse kendi içlerinde bölseler. ama ülkede insanların günlük hayatına kolaylık sağlayacak mantalite yok.

özetle millet ayrı ayrı ödemekle zaten kıt kınaat kazandığını sağa sola vermek yerine tek bir yerle uğraşır. Çünkü günlük hayattaki en basit sinir stres x10 x15 kat dışarıya vuruyor artık maalesef

Bu akşamki maç için bir aylık abone olayım dedim.
220 lirasında değilim de....
Sözleşmeye madde eklemişler. İptal için yazılı başvuru yapmak gerekiyor diye.
Yıl olmuş 2023, her şey online oluyor (Exxene başvuru da online oluyor) sadece Exxeni iptal etmek için imzalı dilekçe verecekmişiz.
Kaç kişi üşenir de iptal etmezse kardır diye düşünüyorlar herhalde...

O zaman boykot!

Geçen maçtan 1 gün önce aylık paket aldım, ertesi gün aylık paketi kaldırıp yıllık paketi mecburi hale getirmişler. Bir gün farkla kurtardık şimdilik ama grup maçlarında bir çözüm bulacağız artık.

İğrenç bir düzen.

Bein, S Sport, D Smart, Exxen her platforma üye oldum Galatasaray için.
Yapacak bir şey yok. İzleyememe riskini göze alamam.

Maçı iyi ki 30 dakika öncesinde açmışım birçok insan maç başladığında açmaya çalışınca site çökmüş bir süre kaçırmış garip olansa maç 2-1 olduğunda tv 8.5'dan maç gösteriliyormuş onu öğrenip açar açmaz Kerem golü attı. :asd:

Ama diyeceğim şu devlet bu işe el atmalı internet platformu yerine televizyon alt yapılı olmalı yoksa her zaman bu sorunlar yaşanacak.

Maçı iyi ki 30 dakika öncesinde açmışım birçok insan maç başladığında açmaya çalışınca site çökmüş bir süre kaçırmış garip olansa maç 2-1 olduğunda tv 8.5'dan maç gösteriliyormuş onu öğrenip açar açmaz Kerem golü attı. :asd:

Ama diyeceğim şu devlet bu işe el atmalı internet platformu yerine televizyon alt yapılı olmalı yoksa her zaman bu sorunlar yaşanacak.
İpsiz sapsız platform kurup parasıyla rezil olanlar var demek. Şu saçma salak dijital medyaya ayar çekilmesi şart. Türksat'ta yer almayan oluşumların maç yayınlamaması lazım.

Üst Alt