Uluslar Ligi H:1 | Türkiye 1-2 Rusya | MS | 7 Eylül | TRT 1 - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslar Ligi H:1 | Türkiye 1-2 Rusya | MS | 7 Eylül | TRT 1

Sorunlarımızı filan geçin abi ilk defa bir milli takım hocasının bariz olarak işi önemsemediğini ekran başından anlıyorsunuz. Bunun bizim kronik sorunlarımızla alakası yok. Adam dalga geçiyor, sallıyor.

3 galibiyet,4 beraberlik ve 5 maglubiyet almis bir gereksizi savunmaya kalkmayin

Bu sonuclari aldigi ülkelerde brezilya fransa falan degil ha,karadag arnavutluk romanya rusya Tunus finlandiya ukranya

Diyelim herkesin istediği oldu Lucescu gitti. Yerine de Aykut Kocaman geldi. Her şey güllük-gülüstanlık mı olacak?

Daha 2.maçtan ona da bir sürü tepki gelecek. Benim bahsettiğim tam olarak bu. Almanya'nın başında Klopp,Tuchel gibi ülkenin en iyi isimleri yok. İspanya'da Guardiola yok. İtalya'da Allegri,Conte,Sarri vs. yok.

Teknik adam elbette önemlidir ama Milli takımda önemi çok azdır. Taktik çalışma olmaz,kondisyon yükleme olmaz,

Yapacağı sadece yılda 3-4 kere kadro seçmek ve o kadroya uygun pragmatik bir taktik belirlemek. Bunun için neden bir hocaya trilyonlar saçılıyor bizde anlam veremiyorum..

Milli takımın başında yerli hoca olur (Terim) yabancı oyuncu serbest olsun der
Milli takımın başında yabancı hoca olur (luce) yabancı kısıtlaması olsun der
Bu iki zıt fikirli adamdan sizce hangisi, ülke futbolunun durumunu ve gelişimini daha fazla düşünüyordur?
Ne Türk futbolunun hali, ne milli takımın durumu, ne futbolculatın gelişimi, ne yeniden yapılanma, ne 2020 vs. lucescunun bir gram umrumda değildir.
Nadem herşeyde milli ve yerli diyoruz, yayın ihalesini bike tl üzerinden anlaşmaya çalışıyoruz ( bence yalanın dik alası) o zaman bu yarı ölü adamında maaşını tl ye çavirelim. Ya da milliyetçi duygularımız o kadar körüklüyse neden ülke takımının kaderini bir rumene teslim ediyoruz. Yabancı td yasaklansın milli takım için ?
Milli takımın başında ihtiyar bir rumenin olması skandal yahu
Derwall yapılanması mı bekleniyor anlamıyorum ki. O zamanki şartlarla şimdiki şartlar bir mi? Artık futbolda bilinmeyen bişey yok. Tesisler, stadlar, antrenman metodları, taktiksel versiyonlar falan bunlar olmaz elinde ya da bir bilgin olmaz, o zaman getirirsin Almanya' İtalya'dan bir ağır abi bizi yönet dersin. Oysa şu an futbolla ilgili en ufak detaylar bile 10 yaşındaki çocuğun avucunun içinde.
Milli takımı şu halde görebilmek için Lucescuya gerek yok. Sadece işini düzgün yapmaya çalışan, ülke futboluna katkı verebileceğine inanılan bir yerli td seçilip arkasında durulmalı. Her gidilemeyen turnuva sonrası hoca değiştirmenin bir faydası yok. Biz zaten milli seviyede başarısız bir ülkeyiz. Ersun olur Avcı olur Aykut olur kim olur bilmem ama birine artık güvenmeliyiz ve arkasında durmalıyız.

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugun herkez gibi bende farkinda degildim milli mac oldugunu, kanallari oyle geziyordum bi anda baktim lan Mac var, kimin maci. Sonra anladim Turkiye ile rusya karsilasmasi ama macin rusyadami trabzonsporun macimi diye dusundum. Kardesim seyirci 1 tane bile milli forma giymemis, turk bayragi bile yok ve destek 0.

Milli maci orda oynatmacaksin, ya ic anadoluda yada izmirde olacak eger Istanbul disi dusunuyorsaniz.

Haa milli takim iyimi, hayir ama en kotu gunde bile insan milli takimi desteklemeli. Ama malesef bu ampulculer ve tupcu isbirligi ile insan da milli takim sevgisi birakti.

Eskiden ailece oturup milli maclari heyacanla izerledik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayrıca yabancı hocaya karşı olmakta saçma. Yunanistan Otto Rehhagel ile Avrupa şampiyonu oldu.

Madem sistem kurulmak isteniyor getirin Jurgen Klinsmann'ı bakalım. Dökecekseniz ona dökün parayı.

Bizde sistem çalışmaz, biz tutku ülkesiyiz deniyorsa getirin bir tane Güney Amerikalı hoca bakalım..

Şenol milli takıma gider.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence gitmez, nedeni ise demiroen ile calismaz. Trabzonun o 2011 sampiyonlugunu vermemek icin TFF baskani olmustu demiroren. Ama bi yandada hayat bize hep ders veriyor, zamaninda fatih hocada gitti. O zamanlarda bu tupcu ile buyuk sorularimiz vardi, play off falan kurmustu biz sampiyon olmayalim diye.

Bugun herkez gibi bende farkinda degildim milli mac oldugunu, kanallari oyle geziyordum bi anda baktim lan Mac var, kimin maci. Sonra anladim Turkiye ile rusya karsilasmasi ama macin rusyadami trabzonsporun macimi diye dusundum. Kardesim seyirci 1 tane bile milli forma giymemis, turk bayragi bile yok ve destek 0.

Zaten bu lazlar rus tohumu degilmi? Milli maci orda oynatmacaksin, ya ic anadoluda yada izmirde olacak eger Istanbul disi dusunuyorsaniz.

Haa milli takim iyimi, hayir ama en kotu gunde bile insan milli takimi desteklemeli. Ama malesef bu ampulculer ve tupcu isbirligi ile insan da milli takim sevgisi birakti.

Aga ayiptir rus tohumu fln

Bence gitmez, nedeni ise demiroen ile calismaz. Trabzonun o 2011 sampiyonlugunu vermemek icin TFF baskani olmustu demiroren. Ama bi yandada hayat bize hep ders veriyor, zamaninda fatih hocada gitti. O zamanlarda bu tupcu ile buyuk sorularimiz vardi, play off falan kurmustu biz sampiyon olmayalim diye.

Açıkcası hiç umrunda bile olmaz Demirören.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zaten bu lazlar rus tohumu degilmi? Milli maci orda oynatmacaksin, ya ic anadoluda yada izmirde olacak eger Istanbul disi dusunuyorsaniz.

Trabzon tercihini ben de düşündüm. Aklıma bari Alanya'da oynasaydınız fikri geldi. Suriyeyle maçımız olsa Hatay'da oynarız heralde.

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayrıca yabancı hocaya karşı olmakta saçma. Yunanistan Otto Rehhagel ile Avrupa şampiyonu oldu.

Madem sistem kurulmak isteniyor getirin Jurgen Klinsmann'ı bakalım. Dökecekseniz ona dökün parayı.

Bizde sistem çalışmaz, biz tutku ülkesiyiz deniyorsa getirin bir tane Güney Amerikalı hoca bakalım..

Sorun yabanci hocada oldugunu dusunmuyorum, elimizdeki oyuncular cok kotu. Kac tane iyi turk Forvetimiz var yada stoper? Rodrigues, onyekuru yada babel kadar bir tane kanat oyuncusu varmi.

O laz Yusuf denen hiyar kac tane ust duzey mac oynadi onu dunya yildizi yaptilar. 3 tane galatasaray maci var onun disinda ne oynadi.

Yusuf o orneklerden biri, en az 10 tane oyle kazma var ama bize Ronaldo diye sisiriyorlar bunlari.

Bakiyorum milli takima hepsi kuaforcu amk. Sac stilne verecegi vakti keske antremanlara verseler. Hepsi hanim kizi gibi, Futbolculara hic benzemiyorlar. Hepsi simarik itlerden olusmus.

Eskiden oylemiydi? Hasan SAS gibi deli, alper gibi kasap, rustu gibi manyak, Emre gibi psikopat ve bulent korkmaz gibi yurekli adamlar vardi.

Bizim oyunculara bakin formalari sahaya ciktiklari gibi, ama rusyadaki zuba denen adam olene kadar mucadele ediyor.

Yani hoca ile alakali degil, yabanci sinirlamasida degil. Sorun bu ulkeden Adam cikimiyor. 2 kurus gorunce cepleri, simariyorlar.

Üst Alt