Uluslar Ligi H:1 | Türkiye 1-2 Rusya | MS | 7 Eylül | TRT 1 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslar Ligi H:1 | Türkiye 1-2 Rusya | MS | 7 Eylül | TRT 1

Lucescu: "Rus futbolcuların hepsi hazır ve 90 dakika oynayabilecek oyuncular. Bizde Çağlar ve Okay sezonun ilk maçlarını oynadı. Serdar Aziz kendi kulübünde oynamıyor."

Lucescu: "Rusya bizden 6 km fazla koştu. Biz oyunu fiziksel olarak değil, teknik olarak oynuyoruz. Asıl problemimiz oyuncularımızın kendi kulüplerinde oynamıyor olması."

Lucescu kendisinin Dünyalığını geçtim, Romanya'daki akrabalarının Dünyalığını toplamaya gelmiş. Bari kalabalık olmasa sülalesi yoksa biz bu adama 10'dan aşağı tazminat vermeden kovamayız.

Lucescu: "Rus futbolcuların hepsi hazır ve 90 dakika oynayabilecek oyuncular. Bizde Çağlar ve Okay sezonun ilk maçlarını oynadı. Serdar Aziz kendi kulübünde oynamıyor."

Lucescu: "Rusya bizden 6 km fazla koştu. Biz oyunu fiziksel olarak değil, teknik olarak oynuyoruz. Asıl problemimiz oyuncularımızın kendi kulüplerinde oynamıyor olması."

Lan gerizekalı, Zeki Fransa'da ilk 11 oynuyor, Emre Akbaba oynuyor, Oğuzhan oynamaya başladı sen gidip Celta'da doğru düzgün süre alamayan Okay'ı ve Fener'de her an kesilmesi beklenen Topal'ı beraber koydun.

Demiroren, Besiktasi batirdiktan sonra Turk futboluna da batirmaya basardi. Hayatimda bukadar les bir yonetici gormedim, dursun haric,

Yalan söylüyor Rus futbolcuların hepsi hazır diye.

Sezon yeni başladı bir kere.

Alma ozaman ulan milli takima bu oyunculari, kendi takiminda yedek kalan oyuncuyu niye aliyorsun ozaman kadroya????
Abv lan senin, ne bicim insansin sen be??

Lucescu'ya verilen sansi Genc bir hocaya vermis olsaydik iddia ediyorum takim daha iyi durumda olurdu

Adam resmen dalga geciyor

Milli takım hocası oyuncularımın maç eksiği var diyorsa saçmalıyor demektir senin elindeki havuzdan en fazla oynayanları seç o zaman ...Bir buna bakıyorum birde sezona sadece Eren gibi bir forvetle giren Fatih hocanın inancına...

Bize saglam bir sol bek ve Okay'in yaninda oynayabilecek bir 8 numara lazim.

Aklima bir sol bek gelmiyor cunku ulkede sol bek yetismiyor ama 8 numara icin Suat Serdar olabilir. Hic izlemedim ama Schalke 10m odeyip aldigina gore saglam bir oyuncu belli, henuz Milli Takim tercihini de yapmamis.

Soru: "Çağlar, Okay ve Serdar Aziz'in maç eksiği olduğunu söylediniz. Yerine başka oynayabilecek oyuncu yok mu?"

Lucescu: "Yok."

Bursa'li genc stoper Ertugrul'u niye oynatmadin ozaman?

Ulannn asıl olay dursun bu luceyi baglamaya gitmisti romanyaya da ali durust erken davranip alinca FT ye kalmisti dursun!!

Ucurumun kenarindan donduk. Ilk defa dursunun beceriksizligi o zaman ise yaramisti ! :)

Hala sorunun teknik adamda olduğunu düşünüyoruz!!!

Son 15 senede gelmeyen hoca kalmadı be. Luce gidince sorunlar tamamen çözülecek mi sanıyorsunuz?

Üst Alt