Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal Futbol Gündemi'ne konuk oldu

bülent tulun futbolun içinde olacakmış...

polatın sezgini aysalın tulunu yaktı yakacak Galatasarayı..

kimse kusura bakmasın tulunun oldugu yerde profesyonel yapılanma falan lafları komik kalır...

başdan kayıp etmiş bu başkan...

"AMATÖR ŞUBELER

Kulağa ne derece hoş gelir bilmiyorum ama, amatör şubeleri bir araya getirip onları da bir ticari kuruluş altında geliştirmek. Ekipleri buna göre kurmak ve profesyonel şubeler kadar geliştirmeyi amaçlıyoruz"

anlayan varmı?

bence GS AMATÖR AŞ kurulacak tüm brannşlar tek çatı altına alınacak.

valla ben tulun ismini duyunca sayın aysalında işkembei kübradan konuşduğu kanaatine net vardım keza 10 yıdan beri rahmetli canaydın,polat hep bu söylemlerle gelip ortalığı yıkıp yakdılar ,aysalında onlardan zerre farkı yok,febe işin farkına varıp kayserinin menejerini araklama peşinde koşarken bizimkine bakın mr tulun, diatta,zapata,zikos,ragıp başdağ,laurent robert,heinz vs vs.. komik işler...

Magath ile 3 senelik anlaşma yapılsa harikulade olurdu, Magath ın sözleşme durumu nasıl? inşaallah sene sonu boştadır. O gelirse koşmayan, geri yardım etmeyen oyuncularla kadro kurmazdı.

Unal Aysal seni cekemeyenlerin suratina tukur. Korkunun ecele faydasi yok. Ne yazik ki kendi icimizde bile basarisiz olmamizi isteyenler var malum Unal Aysal'a hala karsi koyanlar var.

Millet takmis Bulent Tulun'e. Yahu Unal Aysal ne dedi? Futbol subesi diye birsey yok ve futbolu sadece bir kisi degil bir cok kisi yonetecek. Millet Anti-Bulent Tulunculeri duyanda sadece Bulent Tulun futbolu yonetecek sanacak. Yahu Unal Aysal gayet acik konusmus bu konu'da hala yok Bulent Tulun varsa profesyonellesmeden bahsetmesin Unal Aysal, yok Unal Aysal hikaye anlatiyor diyenler var, saka misiniz siz?

Ha birde Anti Bulent Tulunculerin cogu anti olmalarinin sebebi BASKALARINA BAKARAKTAN yorum yapmalarindandir yoksa kendileri bile bilmiyor neden Bulent Tulun'u istemediklerini. Oraya buraya bakaraktan yorum yapan cok. Madem x kisiyi istemiyorsunuz, adam gibi NEDENLERINI aciklayin, yok bunu yapamiyorsaniz bosuna karsi koymayin cekememezlik etmeyin.

Bu her yonetici/maasli calisan icin gecerlidir. Neyse dedigim gibi Unal baskan, seni cekemeyenlerin suratina tukur. Yuruyedur baskan ...

Yalçın dümer zorla seçimi iptal edecek::D takmış polata başka bişey demiyor:(

İrfan Aktar, Ntvspor canlı yayınında..

Başkan adayları ve listelerini okuyor.

Unal Aysal seni cekemeyenlerin suratina tukur. Korkunun ecele faydasi yok. Ne yazik ki kendi icimizde bile basarisiz olmamizi isteyenler var malum Unal Aysal'a hala karsi koyanlar var.

Millet takmis Bulent Tulun'e. Yahu Unal Aysal ne dedi? Futbol subesi diye birsey yok ve futbolu sadece bir kisi degil bir cok kisi yonetecek. Millet Anti-Bulent Tulunculeri duyanda sadece Bulent Tulun futbolu yonetecek sanacak. Yahu Unal Aysal gayet acik konusmus bu konu'da hala yok Bulent Tulun varsa profesyonellesmeden bahsetmesin Unal Aysal, yok Unal Aysal hikaye anlatiyor diyenler var, saka misiniz siz?

Ha birde Anti Bulent Tulunculerin cogu anti olmalarinin sebebi BASKALARINA BAKARAKTAN yorum yapmalarindandir yoksa kendileri bile bilmiyor neden Bulent Tulun'u istemediklerini. Oraya buraya bakaraktan yorum yapan cok. Madem x kisiyi istemiyorsunuz, adam gibi NEDENLERINI aciklayin, yok bunu yapamiyorsaniz bosuna karsi koymayin cekememezlik etmeyin.

Bu her yonetici/maasli calisan icin gecerlidir. Neyse dedigim gibi Unal baskan, seni cekemeyenlerin suratina tukur. Yuruyedur baskan ...

boş lakırdı ,tulununda sezgininde ne olduğunu cok iyi bilirim , yaşım senin neredeyse 2 katı , bu camiadakileri iyi tanırım ve ben kül yutmam,zamanı gelince dahası 1 transfer sezonu geride bırakılınca kimin ne oldugu ortaya cıkar ve herkese ettiği lafları hatırlatırım..

bir not daha : tiz zamanda ayhan akbinide aktif görevde göreceksiniz...

Mahkeme olğanüstü seçime gidilmeme kararını durdurmuş..Yönetim kendi isteği ile seçime gitti için,,Mahkeme kararı birşeyi etkilemiyor..Sakın heyecan yapmayın..

Genelde somut aciklama yapmadi.

Begendigim sözü: ben faydali olmak icin aday oldum. Kimseyi zorlamiyorum secin diye!

Begenmedigim: ben calisanimdan özür dilemem.

Son Dakika:Beyoğlu1.Asliye huhuk mahkemesi,kulübe olağanüstü seçime gidilmemesi kararını bildirdi.

Birşey olmayacak dont panic. :D

İrfan Aktar bu birşeyi etkilemez tarzında birşeyler dedi.

Hala Ntvspor ortalığı karıştırıyor..

Yönetim mali genel yüzünden mi seçime gitti,Yoksa kendi isteği ile mi gitti..diyorlar..

Divan kurulu başkanıda söyledi..Kendi istekleri ile seçime gittiler..Bu yüzden mahkeme seçimi etkilemez..Nedense hala bulandırıyorlar..

Üst Alt