Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Polat seçim kararını mali ibrasızlıktan dolayı almadı.Mahkemenin verdiği karar ibrasızlık üzerine verilmiş bir karar....Yani Polat eğer manevrasını ibrasızlık yüzünden seçime gittim şeklinde yapmışsa o zaman seçim iptal olur...

Polat hukukçularla toplantıya girmiş.Bugün belli olur durum...

abuk sabuk haberlere inanmayın yahu. mahkeme durdursa ne yazar iç tüzük buu. yönetim seçim tarihini kendi belirledi. hem yönetim dava açsaydı anlardım bunu..

ünal aysal başkan olur

ali dürüst 2.adam (geleceiğin başkanı)

a.albayrak- ali dürüst ve camianın büyük kısmı kendi evledı olan faith terimi getirir. ( bu dönemde gelmezse zaten bundan sonra gelmez herşey yeni, herşeyin iyi olması için olanaklar daha geniş)

7-8 yerli alınır (hamit-selçuk-cenk-sezer-volkan-serdar-volkan-mehmet ekici)

5-6 yabancı ( 2 orta saha-defans-kaleci-forvet-sol veya sağ bek)

arda kalır.

gidecekler:

barış-ayhan-m.sarp-g.zan-h.balta-aydın-aykut

kewell-zapata-pinto-neill-ınsua-cana

2011-2012 forma dizayn süper olur. hollandada düzenlencek özel turnavaya kadar takım oluşturulursa turnavada 2-3 maç iyi oynalırsa. sezon açılışıyla beraber çoşmaya hazır taraftarlarla birilik beraberlik içinde müthiş bir ruhla sezona başlarız.

neden fatih terim : taktik-disiplin-motivasyon-karakter-kariyer-güven bunları sıralarız hakkını vererek. 2. dönemdeki egosu ve hatalarını yapmasına izin verecek ne bir yönetim bulacaktır,ne de öyle bir rahatlık içinde bir durum. yerli veya yabancı futbolcuların alınmasında ismiyle, özellikle yerli oyuncuların alınmasında büyük etken olacaktır. herkes biliyorki fatih terimle çalışan yerli futbolcular başka bir hırsla oynuyor. kalitesi iyi olan yerlilerden ve yabancı takviyeleriyle gerekli adımlar gelecek için atılacaktır. diğer taknik adamların taktik-disiplin veya başarı anlamında nerede oldukları, neyi nasıl değiştirecekleride mechul bana sorarsanız.

Abi nerden uyduruyorsunuz bunu? Kafalarına göre liste mi değiştirilir? Adam canlı yayında asil, yedek diye ayırmadı. Neler sallıyorsunuz hemen.

Arda gitmek isterse her türlü gider kimse zorla tutamaz ama kalırsa seviniriz tabi.

kendi adıma bu dakikadan sonra Ünal aysala destek verip onun sözlerinin takipçisi olmalıyız diye düşünmekteyim;ama teknik direktör konusu biraz karmaşık ben biraz daha vizyonu geniş teknik direktörler yada taze kan taraftarıyım .. mesela ANDRé VİLLAS BOAS tam bu vizyona uygun olurdu..

Bu ABDURRAHİM ALBAYRAK konusunda daha detaylı bilgi verirmisiniz ? yazılanlar can sıkıcı...

Akıl yaşta değil, baştadır bosuna demiyoruz. Inanilmaz keyif aldim konusmasindan, nazar degmesin 40 yasinda delikanli gibi.

kendi adıma bu dakikadan sonra Ünal aysala destek verip onun sözlerinin takipçisi olmalıyız diye düşünmekteyim;ama teknik direktör konusu biraz karmaşık ben biraz daha vizyonu geniş teknik direktörler yada taze kan taraftarıyım .. mesela ANDRé VİLLAS BOAS tam bu vizyona uygun olurdu..

Bu ABDURRAHİM ALBAYRAK konusunda daha detaylı bilgi verirmisiniz ? yazılanlar can sıkıcı...

büyük ihtimalle a.albayrak yedek listede son dakikada girdi. buda demek oluyorki eskiden olduğu gibi futbolcularla ilgili floryada bir görev üstelenecek. yeni kan gelmeyecek f.terim-e.gerets veya m. lucescu teknik adam olacak.

büyük ihtimalle a.albayrak yedek listede son dakikada girdi. buda demek oluyorki eskiden olduğu gibi futbolcularla ilgili floryada bir görev üstelenecek. yeni kan gelmeyecek f.terim-e.gerets veya m. lucescu teknik adam olacak.

Ünal Aysal Asıl listede demişti ? ne ara değiştirildiki ?

teknik adamla ile ilgili grüşmeler bu hafta sonu başlayacaktır.

seçime kadar her 3 başkan adayıda - seçim konuşmasında anlaştıkları teknik adamı koz olarak kullancaktır.

alacakları futbolcu isimleri yansıtmadan yıldız filan geçiştireceklerdir.

ünal aysal -- fatih terim veya eric gerets

mehmet helvacı-- van gahlll

turgay kıran-- fransız bir teknik adamm

fatih terimi teknik adam yapan %25 oyunu artırır. çünkü geleceğe dönük nasıl futbol takımı vizyonu istediğini yansıtır

Üst Alt