Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

185 boyundayim 83 kilo. 78 e düsmeye cabaliyorum ben. bence ideal olaraki 76-82 arasidir

senin yasina göre iyidr ama bence orda bile 78 cok iyi degil bence kilon iyi.
kas antremani yap daha cok.
birde insandan insana degisiyor bazilarinda 80 kilo cubu gibi bazilarinda fazla görünüyor.
benim yasi hesap edecen zaten kemikler daha agir olur.
bence 88 - 87 kilo iyidr bende.
90 kilo bile olabilir.
neyse bi 6 - 7 kilo kaldi.
ondan sonra iyi sayilir heralde.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

kilo önemli de daha önemlisi yağ oranı/kas kütlesi yani 1,86 boyunda 90 kg olan iki insanın görüntüsü çok farklı olablir yani bunun bi ölçüsü yok bence
en önemli ölçüt aynadır bu işte görüntü memnun ediyosa kilo idealdir

aynen haklisin.
saglikli yemekte önemli,
eskiden ayni kilo vardi ama yagli görünüyordum.
artik 1 seneden beri et yag filan yemiyorum, saglikli yiyorum birde spor baya fark var.

Son düzenleme:
senin yasina göre iyidr ama bence orda bile 78 cok iyi degil bence kilon iyi.
kas antremani yap daha cok.
birde insandan insana degisiyor bazilarinda 80 kilo cubu gibi bazilarinda fazla görünüyor.
benim yasi hesap edecen zaten kemikler daha agir olur.
bence 88 - 87 kilo iyidr bende.
90 kilo bile olabilir.
neyse bi 6 - 7 kilo kaldi.
ondan sonra iyi sayilir heralde.

aynen haklisin.
saglikli yemekte önemli,
eskiden ayni kilo vardi ama yagli görünüyordum.
artik 1 seneden beri et yag filan yemiyorum, saglikli yiyorum birde spor baya fark var.

et tavuk balık bunlar ı yemen lazım abi
yağ yakarken carb ı düşürmek, protein den kısmamak lazım

et tavuk balık bunlar ı yemen lazım abi
yağ yakarken carb ı düşürmek, protein den kısmamak lazım

beyaz et önemli evet ama ben hic yememe karari verdim.
sadece patates salata siyah ekmek corba sebze meyve yiyorum.
kilom yerine gelsin o dedgin beyaz etlerdende yiyecem.
balik hindi tavuk bunlar iyidir.
menunum vucudumdan zaten eskiden cok spor yapiyordum hep futbol oynuyordum 35 e kadar vücut yapili yag vardi üstünde.
onuda erittik sayilir surda 5 ile 7 kilo arasi kaldi.

Son düzenleme:
177 /75 kg

Yag oranim % 8 falan cikmisti 2 sene once.

Sorun su ki kas yapim gelisime cok musait. 2 sinav cekeyim ertesi gun sisiyorum.

Fitness yaptigim zamanlarda 2 ayda adonis ve sirt bolgesi dahil komple vucut kaslarimi belirginlestirmistim. Egitmen bile bu duruma sasirip nadirde olsa boyle kas yapisina sahip insanlar var demisti.

Suan atletik gorunuyorum bel bolgesi ufaktan yag baglamaya basladi ama sorun yok 1 haftada yag eritebiliyorum. Sanirim bu konuda cok sansliyim.

Fazla abartiya kacmadan istedigimi yiyorum. Kesinlikle alkol tuketmiyorum bildigim kadariyla kana etki eden maddesi kas yapisini zayiflatiyor.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

177 /75 kg

Yag oranim % 8 falan cikmisti 2 sene once.

Sorun su ki kas yapim gelisime cok musait. 2 sinav cekeyim ertesi gun sisiyorum.

Fitness yaptigim zamanlarda 2 ayda adonis ve sirt bolgesi dahil komple vucut kaslarimi belirginlestirmistim. Egitmen bile bu duruma sasirip nadirde olsa boyle kas yapisina sahip insanlar var demisti.

Suan atletik gorunuyorum bel bolgesi ufaktan yag baglamaya basladi ama sorun yok 1 haftada yag eritebiliyorum. Sanirim bu konuda cok sansliyim.

Fazla abartiya kacmadan istedigimi yiyorum. Kesinlikle alkol tuketmiyorum bildigim kadariyla kana etki eden maddesi kas yapisini zayiflatiyor.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

en güzelide bu istedigini ye kilo alma :)

kilonun önemi yok önemli olan yağ oranın

öyle deme kulüpte antrenör 120 kilo filan benim boyumda hep kas.
ama sisik iste öylede olmak istemem.
asiri fazla,bodybuilderlerde fazla oluyor hep.
ama yagli olmaktan iyi tabiki.

Son düzenleme:
Belli bir noktaya kadar diyet programlarına uyabilirim ama neticede profesyonel vücut geliştiricisi değilim..Protein ağırlıklı beslenmeye dikkat ediyorum sporumu yapıyorum güzel sonuçlar da aldım ama gaza gelip de kendime program çıkarmadım zaten bu tarz şeylere uyma şansım sıfır.. pirinç lapası lor peyniri yulaf tavuk göğsü 10 yumurtayla ömür geçmez.. Zaten vücut epey topladı kendini biraz daha toparlayıp mevcut halimi koruma gayesindeyim ...

Üst Alt