Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Natural vucut geliştirme yapan adam powerlifteri dinlesin çünkü natural vucut geliştirmenin yapısı o stile uyuyor, Anabolik almayan bi adamın overload yapması lazım postürü düzgün koyması lazım. Zargana filan diye dalga geçiyolarda bi cocuk bu olayı aldı yabancılardan türklere iletiyo ağırsağlam oda.

Ben 6 yıl kadar natural vucut geliştirme ile ilgilendim bir tane salonda hoca demedi kardeşim ayda bir veya haftalık ağırlıklarını 1 kg de olsa artır. 3x12 3x15leri super set saçmalıklarını dayıyolar insanlara. Natural bi adamın kasa kan pompalama ile bi işi olmuyo malesef ağırlıklar düzenli artıcak bi sistemi olucak programın onun için powerlifting tarzı daha uygun.

Uzun süredir spor yapmamaktan hamladım yavaş yavaş vücudu nasıl alıştırmam gerek birde kondisyonu açmak için kaç metre koşmam lazım ilk hafta

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fazlası insanı geri zekalı yapıyormuş bu arada.

Herşeyin fazlası zararlı gerçi.

Kitap okuyarak da asıl önemli olan kası çalıştıra bilirsiniz.
Bunun da fazlası zararlı oluyor bu arada. Gözleri bozma ihtimali yüksek.
Fazlasının insanı geri zekalı yaptığıyla ilgili bilimsel bir çalışma görebilir miyim?
Test edilmiş bir durum yoksa bu şehir efsanesinden öte olmaz.
Yanlış anlamayın lütfen fakat çok fazla böyle "kitap okuyun beyin çalışsın" diyen insanlar türedi.
Bunu neden yapıyorsunuz? Yani insanın kitap okuyup okunmaması, veya diğer açıdan bakalım spor yapması neden bu kadar gerer insanları?
Size istinaden demiyorum fakat siz de böyle bir mesaj yazmışsınız.
Kendimden örnek vereyim hem çok okurum hem çok spor yaparım hem de çok sosyal aktivitede bulunurum..
Yani sporu da okumayı da sosyal hayatı da fazlasıyla yaşarım..
Bana göre de spor yapmayan vücuduna bakmayan insan "geri zekalı" bu görüşünüze göre...
Çünkü en iyi sermaye sağlıktır...
Umarım dediklerimi yanlış anlamazsınız sadece görüşünüze karşı görüş bildirdim

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fazlasının insanı geri zekalı yaptığıyla ilgili bilimsel bir çalışma görebilir miyim?
Test edilmiş bir durum yoksa bu şehir efsanesinden öte olmaz.
Yanlış anlamayın lütfen fakat çok fazla böyle "kitap okuyun beyin çalışsın" diyen insanlar türedi.
Bunu neden yapıyorsunuz? Yani insanın kitap okuyup okunmaması, veya diğer açıdan bakalım spor yapması neden bu kadar gerer insanları?
Size istinaden demiyorum fakat siz de böyle bir mesaj yazmışsınız.
Kendimden örnek vereyim hem çok okurum hem çok spor yaparım hem de çok sosyal aktivitede bulunurum..
Yani sporu da okumayı da sosyal hayatı da fazlasıyla yaşarım..
Bana göre de spor yapmayan vücuduna bakmayan insan "geri zekalı" bu görüşünüze göre...
Çünkü en iyi sermaye sağlıktır...
Umarım dediklerimi yanlış anlamazsınız sadece görüşünüze karşı görüş bildirdim

Buyur... Ama translate kunlan Almancan yoksa. Spor sağlıklı ve aslında beyin hücrelerini de aktive ediyor ama fazlası da ters etki yapıyormuş.

Extremsport macht dumm

Buyur... Ama translate kunlan Almancan yoksa. Spor sağlıklı ve aslında beyin hücrelerini de aktive ediyor ama fazlası da ters etki yapıyormuş.

Extremsport macht dumm
Aslında benim asıl takıldığım bu fazlasını yapmak değil..
Neden bir insan "spor yapmak yerine kitap okuyun beyin kasınız çalışsın" diye bir laf ortaya atar ve genelleme yapar bunu duymak istedim yalnızca...

Aslında benim asıl takıldığım bu fazlasını yapmak değil..
Neden bir insan "spor yapmak yerine kitap okuyun beyin kasınız çalışsın" diye bir laf ortaya atar ve genelleme yapar bunu duymak istedim yalnızca...

Sporun yerine diye cümle kurmadım ki ben.
Öyle anlaşıldığı ise pardon.

Spor çok önemli ama kitap okumakta Bir okadar önem taşıdığını anlatmaya çalıştım sadece.

Okadar yani.

tam parçalanmaya başlamıştım sağ omuz kasını yırttım ilaç kullandım 5 ay ağrısı geçti acaba tekrar dönsem nüksetme şansı var mı ve ya nüksettirmeden nasıl başlarım bilgisi olan varmı beyler

Üst Alt