Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Pt ile mi çalışıyorsun.

34ten 36ya hızlı çıkar ama sonrası zorlu kısım kolda

Göğüsle omuz vücut tipine bağlı

Bel de öyle

Kimisi naparsa yapsın baklava çıkaramaz mesela ya da omuzları genişletemez.
admirim pt yok da yakın arkadaşım 5 6 aydır gidiyor biraz bilgili onla beraber yapıyoruz onun faydasını alıyorum gibi. kol genetiğime iyi ddemişti onu geçtim kolda :asd: bakalım bu ay sonuçları bekliyoruz yazarım yine buraya

Yağ oranın

1481927542.jpg
yüzde 21 den 19 a düşürdüm onu da

admirim pt yok da yakın arkadaşım 5 6 aydır gidiyor biraz bilgili onla beraber yapıyoruz onun faydasını alıyorum gibi. kol genetiğime iyi ddemişti onu geçtim kolda :asd: bakalım bu ay sonuçları bekliyoruz yazarım yine buraya
Benim bir arkadaş da öyleydi ya herif 1 ay çalışsa göğüsle kol fırlıyordu ama bir noktada gelişmek zorlaşıyor bayağı.

Ben de benzer duruma geldim ama yıllar içinde, default modumda belli bir hacme sahibim artık, bırakınca da o korunuyor.

Squat da yapıyor musun

Bence bu her vücut tipinde geçerli değil, %12 gördüm ama 15e benziyordu.

O parçalanma seviyesi 10-12de kolay değil her vücut tipinde
Genel olarak %10-15 seviyeleri hafif parçalanma moduna giriyor

Kişinin yapısıyla da ilgili olabilir. Benim şu an %20 durum ve resimde ki ile aynı gibi. Ben hem yiyorum hemde mideyi aktif tutmaya çalışıyorum bulk dönemine girdim çünkü.

Yürümek zaten sorun değil her gün 10 bin adıma rahatlıkla ulaşıyorum. Bugünün rakamı düşük telefon ile akıllı saati evde bıraktığım için.

Biraz motivasyon eksikliği biraz da dizimin sorun olması ile koşuyu fazla yapamıyorum artık, eskiden haftada en az 2 kere koşardım.

Ekli dosyayı görüntüle 155169
Bu zıkkımın dibi diz büyük sorun. Doktor bana sporcu değilsin çok gerek yok ameliyata dedi. Ama istersen yaparız diye ekledi. Bazen düşünüyorum yapsam mı diye.

Genel olarak %10-15 seviyeleri hafif parçalanma moduna giriyor

Kişinin yapısıyla da ilgili olabilir. Benim şu an %20 durum ve resimde ki ile aynı gibi. Ben hem yiyorum hemde mideyi aktif tutmaya çalışıyorum bulk dönemine girdim çünkü.
Bölgesel olarak bakmak lazım aslında ben napsam karın kasları belirginleşmiyor ama kol, omuz ve sırt çok hızlı parçalanıyor.

Tabii genetik ve küçük yaşlardan gelen alışkanlıklar da etkili bunda mesela bacaklarda yağ birikmez kolay kolay, ağırlık hep göbekte oluyor kilo alınca.

Bölgesel olarak bakmak lazım aslında ben napsam karın kasları belirginleşmiyor ama kol, omuz ve sırt çok hızlı parçalanıyor.

Tabii genetik ve küçük yaşlardan gelen alışkanlıklar da etkili bunda mesela bacaklarda yağ birikmez kolay kolay, ağırlık hep göbekte oluyor kilo alınca.
Senin boy kaçtı

1.80 üzeri bütün kasları çıkartmak için ekstra çaba sarf ediyor. Vücut olayında bir gerçek var hakikaten 1.65 - 1.75 boy bu sporda avantaj

Senin boy kaçtı

1.80 üzeri bütün kasları çıkartmak için ekstra çaba sarf ediyor. Vücut olayında bir gerçek var hakikaten 1.65 - 1.75 boy bu sporda avantaj
186

Lisede alt dönemimde bir çocuk vardı, üni dönemi ortalama üstü çalışmayla %7-8leri görmüştü, paramparçaydı çocuk. Basketçiydi, boyu da dediğin seviyelerdeydi tamamen uygundu adam vücut geliştirme için :asd:

186

Lisede alt dönemimde bir çocuk vardı, üni dönemi ortalama üstü çalışmayla %7-8leri görmüştü, paramparçaydı çocuk. Basketçiydi, boyu da dediğin seviyelerdeydi tamamen uygundu adam vücut geliştirme için :asd:
Benim çevremde ne kadar uzun adam varsa kaslarım istediğim şekilde gelişmiyor diye isyan modundalar :asd

Ben bunu kendi çapımda istatistik olarak gördüm, forumlarda açılan başlıklarda boy nedeniyle kısa bir insanın 6 ayda ulaşacağı vücuda uzun adamlar 1 senede ulaşmışlar.

İstisnalar her zaman olur bana göre de, sporcu kişiliği olur cocukken devamlı bedeninde ki kasları aktif etmiş olabilir. Diyorum ya senin genetiğin hayat tarzın diğer insanınki ile çok farklı olabiliyor.

Benim çevremde ne kadar uzun adam varsa kaslarım istediğim şekilde gelişmiyor diye isyan modundalar :asd

Ben bunu kendi çapımda istatistik olarak gördüm, forumlarda açılan başlıklarda boy nedeniyle kısa bir insanın 6 ayda ulaşacağı vücuda uzun adamlar 1 senede ulaşmışlar.

İstisnalar her zaman olur bana göre de, sporcu kişiliği olur cocukken devamlı bedeninde ki kasları aktif etmiş olabilir. Diyorum ya senin genetiğin hayat tarzın diğer insanınki ile çok farklı olabiliyor.
kıçı yere yakından korkacaksın derler admirim

Üst Alt