Yasin’in Menajeri: ''Galatasaray sevdasından 500 bin Euro cebinden para ödedi'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin’in Menajeri: ''Galatasaray sevdasından 500 bin Euro cebinden para ödedi''

kimse kusura bakmasın ben kendimi yasinin yerine koyuyorum.Eğer sabri dingili benden çok para alıp hiç yüzünü görmediğimiz bilal ile jpk bana yakın para alıyorsa bende yakınırım arkadaş.Herif sürekli çalışsın en azından iyi yada kötü maçlarda oynasın diğerleri yatarak para alsın.Bu durumda olupta yakınmayacak adam gerizekalının dik alasıdır.

Tarık Çamdal
Garanti para: 1.2 milyon euro

Semih Kaya

Garanti para: 1.5 milyon euro
Maç başı aldığı para: 15 bin euro

Olcan Adın
Garanti para: 1.6 milyon euro

Umut

Garanti para: 1.8 milyon euro

Selçuk

Garanti para: 2 milyon 750 bin euro
Maç başı aldığı para: 25 bin euro

Hamit

yasin ise maç başılarla beraber yaklaşık 1.2 milyon euro alıyor şu tabloyu görüpte yasin iyileştirme istiyor diye kızanları anlamıyorum.Ya yukarıdaki maaşları hak etmeyen oyunculara vermiceksin.Ya da bir oyuncu çıkıpta iyileştirme istiyorum dediğinde kızmıcaksın.

kimse kusura bakmasın ben kendimi yasinin yerine koyuyorum.Eğer sabri dingili benden çok para alıp hiç yüzünü görmediğimiz bilal ile jpk bana yakın para alıyorsa bende yakınırım arkadaş.Herif sürekli çalışsın en azından iyi yada kötü maçlarda oynasın diğerleri yatarak para alsın.Bu durumda olupta yakınmayacak adam gerizekalının dik alasıdır.

bilale filan gelme , hamit 3,5 milyon euro aliyor her sene maca cikmadan , dedigin gibi sabri 2 , umut 2 , selcuk 4 , sneijder 5 , pandev 2,4 aldi adam ligde oynamadan ,cemali bir o kadar

onu gectim , yasini unutalim bir an , selcuk 3,5 muslera da 3,5 ... bu ne simdi ?

çöplere deli para bayıldığımız ortada ama bu bir çöpün diğer çöpler kadar para kazanmak istemesini haklı çıkartmaz amaç tüm çöplerden kurtulmak olmalı

takıma katkı olarak en üst düzeyde olan oyuncu şu anda yasin bunu kimse inkar edemez ancak en çok hedef olanda kendisi birçok oyuncudan istatistik olarak daha üstün ama aldığı para ya 1/3'ü yada yarısı yasini eleştirmek daha kolay geliyor insanlara anlaşılan.

takıma katkı olarak en üst düzeyde olan oyuncu şu anda yasin bunu kimse inkar edemez ancak en çok hedef olanda kendisi birçok oyuncudan istatistik olarak daha üstün ama aldığı para ya 1/3'ü yada yarısı yasini eleştirmek daha kolay geliyor insanlara anlaşılan.

Ben yasine kiziyorum , yonetime daha cok kiziyorum ama foruma da kiziyorum .. Yahu biz degil miyiz sabri umut olcan gibiler diye yakinan , e adamlar 2 milyon aliyorlar yasin 1 .

o zaman yasin de ister abi kizamazsin .. cikar yonetimin karsisina ,onlara 1 bana da 1 verirken tamamdim , ama sen onlari gittin 2 ye cikardin , ben ne olacagim der

bugun sabriyi 1 e indirebiliyorsan yasin de afedersin esek gibi susar , indir o zaman digerlerini de

Yasinin konusunda gidip sabriyi mi eleştirelim yani onu mu istiyorsunuz anlamıyorum yasin kendi kendine gündem yaratıyo saha içinde , saha dışında neler yaptığı ortada serefsizin önde gideni sabriden bile antipatik bir oyuncu.

Ben yasine kiziyorum , yonetime daha cok kiziyorum ama foruma da kiziyorum .. Yahu biz degil miyiz sabri umut olcan gibiler diye yakinan , e adamlar 2 milyon aliyorlar yasin 1 .

o zaman yasin de ister abi kizamazsin .. cikar yonetimin karsisina ,onlara 1 bana da 1 verirken tamamdim , ama sen onlari gittin 2 ye cikardin , ben ne olacagim der

bugun sabriyi 1 e indirebiliyorsan yasin de afedersin esek gibi susar , indir o zaman digerlerini de

Yav hayır bu takım yasin kötü oynadığı içinmi bu halde adamı cadı ilan etmişler herkes yok zam istedi yok pas vermedi diye eleştiriyor daha takımda pas atmayı bilmeyip bunun aldığının 2 katını alanlar var herkes bu adamın üzerine yükleniyor evlat değil ya akrasıda yok anlaşılan birileri bazılarının üzerinden şimşekleri çekmek için yasin gibileri ortaya atıyor işte bizde sazan gibi dalıyoruz.

Resmen bizi yağlı kapı görüyorlar.
Adam akıllı bir yönetim gelse de ücretini 4/3 oranında düşürmeyen çöplerin hepsini kadro dışı bırakıp,noter huzurunda günde 3 idmana mahrum bırakıp köpek gibi çalışmalarını yada defolmalarını sağlamalı.
Takımdaki yerliler arasında en fazla parayı alacak kişi taş çatlasa 500 bin euro almalı.

Tarık Çamdal
Garanti para: 1.2 milyon euro

Semih Kaya

Garanti para: 1.5 milyon euro

Olcan Adın
Garanti para: 1.6 milyon euro

Umut

Garanti para: 1.8 milyon euro

Selçuk

Hamit

yasin ise maç başılarla beraber yaklaşık 1.2 milyon euro alıyor şu tabloyu görüpte yasin iyileştirme istiyor diye kızanları anlamıyorum.Ya yukarıdaki maaşları hak etmeyen oyunculara vermiceksin.Ya da bir oyuncu çıkıpta iyileştirme istiyorum dediğinde kızmıcaksın.

iyi de maaşları yukarı çekerek düzeltemezsin bu işi. komple düzenleme getirilmeli. Yasin evet diğerlerinden az kazanıyor. Fiyat performansa bakarsak bedava oynuyor. Ama aslında Yasinin aldığı ücret normal. Diğerlerininki çok yüksek.

Resmen bizi yağlı kapı görüyorlar.
Adam akıllı bir yönetim gelse de ücretini 4/3 oranında düşürmeyen çöplerin hepsini kadro dışı bırakıp,noter huzurunda günde 3 idmana mahrum bırakıp köpek gibi çalışmalarını yada defolmalarını sağlamalı.
Takımdaki yerliler arasında en fazla parayı alacak kişi taş çatlasa 500 bin euro almalı.

500 bin euro bile fazla hiçbir yerli oyuncuya 250 binden fazlasını vermeyeceksin zaten cozutuyorlar yada klüp olarak olarak transfer şartlarında maddelerin olacak yerli oyuncuya 500 bin euro üzerinde para ödenecek ise bunu yöneticiler kendi cebinden yapacaklardır gibisinden.Bak bakalım o zaman alıyormı çöpleri takıma.

Klüp kasası referanslı yabancı oyuncu transferi için kullanılmalı.

Tesbit dogru , digerleri yuksek , ama azaltamiyorsun imzalar var .. simdi yasinin daha koskoca 2 sene imzasi var , gonderemezsin , 1 verirsen de bu kadar oynar , ya oynatmaz bosa verirsin o parayi , ya da verirsin

iki ucu tatli degnek yani

Maaşı fazla bile.

Öbürü 500 bin euro fazla alıyor buna da verelim, aman tadımız kaçmasın diğeri de topunu oynasın dediğimiz için zaten kulüp bu halde.

bu adamin maasi artmazsa 2 sene hic bir sey oynamaz yatar .. kizamiyorum cunku suc yonetimde , buradaki elestiriler yuzde yuz hakli fakat boyle de bir realite de var

Burağın yaşadığı durumu yaşıyor. Belki katkı veriyor sayısal olarak ama takım oyununda kötü olduğu için verdiği katkı da boş geliyor. Menajeri de Sneijder'le kıyaslamış, yazık.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt