Yasin’in Menajeri: ''Galatasaray sevdasından 500 bin Euro cebinden para ödedi'' - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin’in Menajeri: ''Galatasaray sevdasından 500 bin Euro cebinden para ödedi''

Yasini savunmuyorum ki , bir oyuncunun , is ahlaki geregi kendi imza attigi sozlesmeye arttirim talep etme hakki ,ya da bu yapilmazsa bilerek tafra ve performans dusuklugu gosterme haddi yoktur

Fakat etrafinda gordugu uygulamalardan sikayet etme hakki vardir .. Selcuk ve Burakla tam olarak hangi tarihte sozlesme uzatildigini hatirlamiyorum , ama muhtemelen o an yasin yoktu takimda , fakat beraber calistigi bazi kisilere sozlesmeleri daha bitmeden zamli sekilde uzatma yapilirsa

veya hayrinin dedigi gibi sozlesmesi bittigi takdirde yapilan uzatmalarda ciddi zam verilirse , yasine ise "sana yok" denirse o da performansini zorlamaz

savunmuyorum , fakat olacagi budur diyorum

Ne kadar yanlış bir sözleşme olsada burak ve selçukun ki yabancı sınırı vardı o dönemde ki burak gitti bile yasin kendini kıyaslıyacaksa anca sabriyle kıyaslıyabilir sabri gibi sözleşmesi bitince oda zam isteyebilir burakı ne kadar beğenmesemde cl de gol falan attı gol kralı oldu yasin sadece yarım sezon iyi oynadı zam istemeye nasıl yüzü var o bile ilginç böyle yol geçen hanı olursan borç 1.5 milyar değil 10 milyar bile olur yönetim oyuncuya yani çalışanına söz geçiremiyo komediye gel.

yasin burada satranctaki acmaz sistemini uyguluyor , ya zam verirsiniz ona buna yaptiginiz gibi , ya da 2,2 milyon euroyu alir yatarim diyor

ben oyle anliyorum konusmalari ve tutumundan

Trabzonda 175 bin euro maaşı olan zübbeye 1 milyondan kapıya açarsan ahanda böyle olur tabi ama başlangıç için hiç de fena 1 isim değil tekmeyi yemeli ve diğer oyuncular için ibret olmalı.

o da baska bir yol acar ama, derler ki uzun sozlesmesi olan oyuncular "ben bir zam isteme tiyatrosu yapayim , verilmezse oynamayim , sinirlenip bana kalan ucretimi odeyip kovsunlar"

sonra o kovuldugum 2 senelik ucretime ek olarak bir yerde 200-300 bin daha alir keyfine top oynarim

Göt korkusu diye bişey var hiç bir halt yapamazlar şuan rahatlar nede olsa kimse bişey demiyo ama 1 2 tekme yiyen oyuncu görseler hepsi süt dökmüş kediye döner hemde performansları artar.

Göt korkusu diye bişey var hiç bir halt yapamazlar şuan rahatlar nede olsa kimse bişey demiyo ama 1 2 tekme yiyen oyuncu görseler hepsi süt dökmüş kediye döner hemde performansları artar.

ibrahim yas ile de alakali , mesela 23 yasindaki bir oyuncu bir buyuk klup deneyiminin kovularak ve para alarak sonlanmasini istemez ,cunku para disinda oyun da oynamak ister , td ler icin de boyle

mancini mesela, teklif aldi tazminat almadi , prandelli , calismasam da olur dedi 2 senedir yattigi yerden para aliyor bizden

selcuk baska sinan gumus baska dusunur mesela

böyle futbol taraftarına böyle futbolcu böyle futbolcuya böyle menajer yakışır. futbolda istatistiğin çok bi önemi yoktur yasin veya burak çok gol attı diye iyi futbolcu olamazlar ve olmayacaklar. oynanan futbolun niteliği önemli yasin 20 gol bile atsa takıma faydadan çok zararı olan futbol zekası olmayan bencil bi adamdır. tam türk futbolcu kafa yapısı golünü at sonrasında yat nasıl olsa taraftarın çoğu futbol cahili attığım gollere bi şekilde kanacaktır.

Memnun degilse gidebilir zorlami tutuyoruz kardesim, kulup krizle bogusuyo buda zamda zam diye tutturdu
Tarık Çamdal
Garanti para: 1.2 milyon euro

Semih Kaya

Garanti para: 1.5 milyon euro
Maç başı aldığı para: 15 bin euro

Olcan Adın
Garanti para: 1.6 milyon euro

Umut

Garanti para: 1.8 milyon euro

Selçuk

Garanti para: 2 milyon 750 bin euro
Maç başı aldığı para: 25 bin euro

Hamit

Garanti para: 2 milyon 750 bin euro
Maç başı aldığı para: 25 bin euro

yasin ise maç başılarla beraber yaklaşık 1.2 milyon euro alıyor şu tabloyu görüpte yasin iyileştirme istiyor diye kızanları anlamıyorum.Ya yukarıdaki maaşları hak etmeyen oyunculara vermiceksin.Ya da bir oyuncu çıkıpta iyileştirme istiyorum dediğinde kızmıcaksın.

Bu kulübün kimseye zam yapacak imkanları yok, hele ki böyle bir sezonun ardından. Maaşını beğenmeyen kulüp bulup def olabilir. Bulunmaz hint kumaşı mı zannediyor kendini, sıradan anadolu futbolcusu.

Üst Alt