ZTK 13/14 4.Tur | Galatasaray (6)2-2(5) Gaziantep BBSK | 3 Aralık | M.S. | ATV - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 4.Tur | Galatasaray (6)2-2(5) Gaziantep BBSK | 3 Aralık | M.S. | ATV

iyi günde herkes taraftarın olur sevinmek için sana gelir ama bu zor gününde de peşindeyiz GALATASARAY ım.seni kimselere yedirtmeyiz. taraftar diye görünüp seyirci olanlar r gibi yuhlamayız.

Bold'lu kısım hariç hepsine imza atılır . Fatih Terim yollandığında başarısız mıydı ? Ne yapması lazımdı ki? Başarısız olarak değerlendirilen , takım planlamasıysa ona da katılmıyorum, her antrenör kendine göre bi kadro belirler onu kullanır, Terim'de böyle yaptı , nağmağlup bi takım ve sene başında 2 kupayla bırakmıştı takımı.

Bu dönemden bahsetmemisti arkadas. 2002-03 senesi galiba, 2. dönemi. 6. oldugumuz sene.

O yüzden "Birakin da bir dönem basarisiz olsun" dedim.

Bu dönem tabiki basariliydi, aksini kim iddia edebilir?

Transfer mransfer tamam da, istedigimizi aldik sonucta 2 senedir.

Neyse, olay yine Fatih Terim savasina dönmeden kapatalim konuyu. Yazik oldu Galatasaray´a sadece.

Üzülmemek mümkün degil. Tercihim herzaman Senol Günes´ti.

Keske müthis yöneticilerimiz akil edebilseydi.

Kusura bakmayın sözüm size değil genel bir söz bu tip tartışmalarda dikkatimi çeken temel bir nokta az önce Facebook da idim şimdi yavaş yavaş burada ki mesajlara bakıyorum, genel anlamda bu tip tartışmaları bu noktaya getiren nokta kötü oynanan veya kaybedilen her maç sonrası Mancini için yapılan eleştiriler de hep bir Fatih Hoca kıyaslaması oluyor ve bu eleştirilerde de aynı düşünce de olmayan kişiler de cevap haklarını kullanırken yine bu kıyaslama üzerinden cevap vermeye mecbur kalıyorlar.

Halbuki Mancini veya teknik ekip ile ilgili eleştiriler bu tip kıyaslamalara bu kadar çok girmeden de yapılabilir.

Keşke bu tip durumlarda yapılan eleştiriler de bu kadar çok kıyaslama yapılmasa tartışmalar da belki bu noktalara varmaz.

Neyse, olay yine Fatih Terim savasina dönmeden kapatalim konuyu. Yazik oldu Galatasaray´a sadece.

Üzülmemek mümkün degil. Tercihim herzaman Senol Günes´ti.

Keske müthis yöneticilerimiz akil edebilseydi.

Johan-Elmander-008.jpg

Sanirim benim mucadele ruhumu ozlediniz ahbaplar !!

Ahh formda bi Elmander....

----Elmander---

-------Drogba---

cok iyi ikili olurdu.

Yazik oliyor Mancini'ye...icim gidiyor...adam öyle cok cool fln degil, ici ciz edioyr resmen.

hadi biz türk oyuncular, sabri, aydin, ve geleneksel GS problemlerini biliyrouz...ama Mancini yavas yavas neyin ne ve kimin ne oldunu anliyor :D

Bu oyuncuları zaten Mancini aldırdı.. Tüm suç onun.. İkinci lig seviyesinde tonla adam var kadroda. Tek sevindirici detay Ufuk'un iyi performansı. Eray'dan falan iyidir..

Gesendet von meinem GT-S5830i mit Tapatalk 2

Vallahi Planlama fln anlamam...pamuk eller cebe artik.

A ) IYI türk oyuncular alinmali. Yabanci liglerde oyniyan kalbur üstü oyuncular ve iyi gurbetciler.

B ) 2,3 Amrabat Danny Oyuncu alacama 1 tane banko katki verebilecek gercek yildiz alinsin. Az ama ÖZ yabanci alinsin.

Bu gidişle Facebook hesabımı askıya alacağım Mancini için yapılan o kadar alakasız eleştiriler var ki, neredeyse penaltı kaçıran adamların bile penaltı kaçırması Mancini yüzünden gibi Facebook da hem sayfa hemde listemde iyi bir temizliğe gitmeye mecbur kaldım yoksa sinir hastası edecekler.

-------------MUSLERA(S.Bolat)---------------

SAĞBEK---TERRY------ÖMER---SOLBEK

--------SELÇUK/X--------Inler----------

SAĞAÇIK-------SNEİJDER--------BRUMA

----------------FORVET---------------

yabanci kontenjana sokim.

gitmez ise...baska secenek yok Inler, Ömer fln alinmali derhal, parasi ne ise..

Maça baktığımızda rezil bir maçtı 2-0 olduktan sonra takım iyice yaymaya başladı ve bunun sonunda bu köy takımından bile 2 gol yedik ben penaltılarda bile alacağımıza inanmadım çünkü maçı hiç haketmedik sonunda turu geçtik buradan şu sonuçlar net olarak çıktı:

1-takımın yerli ve yedek kadrosunun ne kadar berbat olduğu enginden başka 11i zorlayacak yerli olmaması

2-bazı oyuncuların takımı sabote ettiği aynısı rijkaarda olmuştu

Sent from my iPhone using Tapatalk

İçler acısı bir takım oldu galatasaray gerçekten 2-2 den sonra ne ruh var ne de kazanma hırsı

Ceyhun

Balta

Zan

Yekta

Aydın

Aykut

Amrabat

Riera

Dany

Chedjou bu oyuncuların kulüpte 1 dakka bile durmaması lazım birde

Sabri artık yeter

Sent from my iPhone using Tapatalk