# Zurab Khizanishvili - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Zurab Khizanishvili

Cevap: # Zurab Khizanishvili

Umarım alınırsa en azından Edu yada gönderdiğimiz Thomas kadar çıkar.

Yanlız bana garip gelen Rijkaard'ın Tugay'ın tavsiyesiyle iş yapması. Eminim adı sanı bilinmeyen isimsiz bir futbolcu alınacaksa Rijkaard'ın listesinde Hollanda'dan çok kaliteli ve sudan ucuz gençler vardır. Madem riske giriliyor neden bu..? Sanırım yalan haber yada Galatasaray'ın hedef saptırması. Her transferde el altından bitti gözüyle bakılan bir iki isim atılıyor çünkü yönetimimiz tarafından ortaya. Umarım bu da onlardan biridir.

Bence Tamburacı bu transferin olmadığını biliyor, Üstünel'e rahat çalışma ortamı sağlamak için böyle yalan bir haber uydurdu.

Arkadaslar son yillarda yapilan transferlere bakin.

Isimlere bakin ...

Oyalama hareketi bunlar...

ya haberlerde bu oyuncunun antalyada tatil yaptığını bu hafta içindede gelip sözleşme imzalayacaği söyleniyor inş doğru değildir adam 30 maçta 5 maç görev alımış bu 5 maça göre mi değerlendirip alıolar bu adamı tek özelliğide hava topu başka bir dalgası yok.

Best FM’de yayınlanan “Özkan Öztürk ile Futbol Vadisi” programına katılan Trabzonspor’un eski futbolcularından Arçil Arveleadze, Zurab Khizanishvili ile iyi arkadaş olduğunu belirterek, “Zurab ile iki gün önce konuştum. Şu an Türkiye’de. Bana görüşmelerde sona yaklaştıklarını söyledi. Yakında net bir açıklama yapılır. Kesinlikle Galatasaray için iyi bir transfer olur” dedi.

Khizanishvili’nin zeki bir savunma oyuncusu olduğunu söyleyen Arçil, “5 senedir İngiltere Premier Ligi’nde oynuyor. Zaten Tugay da kendisini çok iyi tanıyor. Hem havadan hem yerden çok etkili. Uzun yıllardır da Milli Takım’da oynuyor. Artık 28 yaşında ve tecrübe de kazandı, inşallah olur” şeklinde konuştu.

Birçok maçını izlemiş olduğum bir isim Khizanishvili.Oyun kurmasını bilen,mücadeleci ve teknik özellikleri üst düzey olan bir stoper.Biraz hız olarak sorun yaşayabilir,Lugano'dan biraz daha hızlı olduğunu söyleyebilirim.

Bu adam son 3 yilda toplam 36 mac oynamis Blackburn'de, gecen sene de sadece 5 lig macina cikmis. Bir süre gündemi isgal etsin diye ortaya atildigini düsünüyorum. Zira son yillarini yedek kulübesinde gecirmis bir yabanciyi, eger yildiz statüsünde degilse, almak pek mantikli gelmiyor.

Birçok maçını izlemiş olduğum bir isim Khizanishvili.Oyun kurmasını bilen,mücadeleci ve teknik özellikleri üst düzey olan bir stoper.Biraz hız olarak sorun yaşayabilir,Lugano'dan biraz daha hızlı olduğunu söyleyebilirim.

insallah haklisindir, zaten yönetim takima kötu oyuncu getirmez , 007 Haldun bilir isini

Galatasaray’ın transfer gündeminde olan Blackburn Rovers’ın 28 yaşındaki Gürcü savunma oyuncusu Zurab Khizanishvili'nin transfer görüşmeleri için Türkiye’ye geldiği öğrenildi !..

Best FM’de yayınlanan “Özkan Öztürk ile Futbol Vadisi” programına katılan Trabzonspor’un eski futbolcularından Arçil Arveleadze, Zurab Khizanishvili ile iyi arkadaş olduğunu belirterek, “Zurab ile iki gün önce konuştum. Şu an Türkiye’de. Bana görüşmelerde sona yaklaştıklarını söyledi. Yakında net bir açıklama yapılır. Kesinlikle Galatasaray için iyi bir transfer olur” dedi.

Khizanishvili’nin zeki bir savunma oyuncusu olduğunu söyleyen Arçil, “5 senedir İngiltere Premier Ligi’nde oynuyor. Zaten Tugay da kendisini çok iyi tanıyor. Hem havadan hem yerden çok etkili. Uzun yıllardır da Milli Takım’da oynuyor. Artık 28 yaşında ve tecrübe de kazandı, inşallah olur” şeklinde konuştu.

adamın oynadığı maç sayısına bakın,kalitesini zaten belli ediyor:(

2001–2003 Dundee 43 (0)

2003–2006 Rangers 42 (0)

2005–2006 Blackburn Rovers (loan) 26 (1)

2006– Blackburn Rovers 36 (0)

son üç sezon da sadece 36 maç şaka gibi

Biri bunun şaka olduğunu söylesin lütfen :( Blackburnde sadece 5 maç oynayabilmiş bir adam bize ne kadar yarar sağlar, hiç izlemedim peşin hükümlü olmak da istemem ama, bu iş bende kocaman bir soru işareti :confused:

Üst Alt