Ali Koç: "Ali Maçalan, üstüne basarak söylüyorum, Şansalan değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Koç: "Hepsinin kökü temizlenecek. Sakin olun. İnsanoğlu her zaman hata yapar, ama bu şekilde değil."

"Bir gün Ali Maçalan, ertesi gün Ahmet, sonraki gün Mehmet... Medya size söylüyorum bu konuda hiç kılınızı kıpırdattınız mı? Futbolun değeri 500M'dan 250M'a düştü. Farkında mısınız siz?"

"Bu adamlar ne yapmaya çalışıyor? Teknoloji geldikten sonra hakem performansı geriye giden tek ülke herhalde biziz. "

"Ali Maçalan, üstüne basarak söylüyorum, Şansalan değil, Maçalan. Bizden geçen sezonki Konyaspor maçını da almıştı."

Bizim maçla ilgili söyledikleri doğru, onların bize attığı gol de net faul var, Diagnenin golün de Halil net faul yaptı. Maç 8 + 4 dk uzatıldı. üst üst e kornerlerden Rize atsa biz ortalığı ayağa kaldıracaktık. Biz attık onlar ortalığı ayağa kaldırdı. 2 takımın lehine değil ama ortalığı karıştırmak için iş yaptılar diyor. Nihat ve tayfasına MHK ya giydiriyor aslında.

Ne zırladı be, bi halt oynadıkları yok kaç sezondur. Üstüne bizim ve jimnastikcilerin bütçesinin toplamı hatta daha fazlası para döken Koç, hiç mi utanma yok sende. Rezil herif, bu kafada devam edin bir 7 sezon daha şampiyonluk görmezsiniz

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Bizim maçla ilgili söyledikleri doğru, onların bize attığı gol de net faul var, Diagnenin golün de Halil net faul yaptı. Maç 8 + 4 dk uzatıldı. üst üst e kornerlerden Rize atsa biz ortalığı ayağa kaldıracaktık. Biz attık onlar ortalığı ayağa kaldırdı. 2 takımın lehine değil ama ortalığı karıştırmak için iş yaptılar diyor. Nihat ve tayfasına MHK ya giydiriyor aslında.
Halil orda topa dokunuyor

Üst Alt