Ali Koç: "Ali Maçalan, üstüne basarak söylüyorum, Şansalan değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Halil orda topa dokunuyor

Renktaş ben o pozisyon da faul olduğu kanısındayım. Yani aynı gol ü biz yesek inanıyorum ki buradaki bir çok kardeşimiz de isyan ederdi. Ama Diagnenin 2 pozsyonu da net tertemiz. Sonuçta ora da vurguladığı konu ya hak verdim. Amaç ortalığı karıştırmaktı diyor. Yani GS ye ya da Rize ye çalıştılar demiyor. Malum ortam da gergindi ezik rize başkanının açıklamaları filan (y)

Renktaş ben o pozisyon da faul olduğu kanısındayım. Yani aynı gol ü biz yesek inanıyorum ki buradaki bir çok kardeşimiz de isyan ederdi. Ama Diagnenin 2 pozsyonu da net tertemiz. Sonuçta ora da vurguladığı konu ya hak verdim. Amaç ortalığı karıştırmaktı diyor. Yani GS ye ya da Rize ye çalıştılar demiyor. Malum ortam da gergindi ezik rize başkanının açıklamaları filan (y)
Faul ile alakasi yok, cok net topa dokunuyor orda halil

2 - 3 sezon önce 3 kulüp anlaşarak bize karşı yapılan NET hakem hataları için, "hakemde insandır, hata yapar" diye bildiri yayinlamadilar mı? Şimdi çıkmış agliyor, ki bugün hakem kararları dogruydu.
Kadeşim haklısın da yıllarca bu yüzden Türk futbolu gelişmedi. Yani premier lig maçı izliyoruz sonra burada maç izliyoruz futboldan soğuyoruz. Nihat Özdemir, Serdar Tatlı gibi adamların alayı kökten temizlenmeli bu Türk futbolundan. Güney Kıbrıs bile bizi geçti sıralamada. Artık bir şeyler değişmeli.

Fener bu sene bütün pislikleri yaparak şampiyon olma gayretinde işin kötüsü rakipleride yok şu maçta ağlanacak birşey yok ama ilerki maçlarda bunun meyvesini alacaklar

Üst Alt