Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaptanımızı bekliyoruz. Türkiye'nin en başarılı kariyere sahip futbolcusu Galatasaray'on özbe öz evladı takımına tekrar hoş geldin.

Bunu getiren bunu isteyende en az bunun kadar rezil dir. Gelecek indirecek 3-4 milyon euro yedekte oturcak cünkü oyniyacak hali kalmamis basaksehirde bile varlik göstermedi. Sonra ilerde medyada rezillikleri ortaya cikacak takimi karistiracak bizde mal mal bakacagiz, yazik günah. Sirf buna yer acmak icin belki zamaninda basaksehir sampiyonlukdan oldu. Eger cidden bunu getiriyorlarsa ozamanda birzahmet iki üc tane yabanci star oyuncu getirmeye da mecburlar.

Galiba Arda foruma girmiş olumlu post kasıyor. Geçmişinden bihaber şekilde sevinen üyelere ise diyecek söz bulamıyorum. Bir insanın futbolun kendisini terk ettiği çeteci Arda'yı takımımızda görmek istemesi en kibar ifadeyle şuursuzluktur.

türkiyenin en çirkef futbolcusunu fenerbahçe ve fenerliler tekrar bağrına bastı.
Arda onun çeyreğini bile yapmamışken bizim taraftardaki bu haller çok tuhaf.bunu bir türlü anlayamadım.

Anlatalım o zaman: Emre'nin karakteri için pek çok şey söylenebilir fakat profesyonelliği için söylenemez. Gözü göbeği salmaz 40 yaşına merdiven dayasa da 20 yaş kondisyonuyla oynamaya çalışır. Oynadığı takımı sabote etmez, takımına değer katar, arkadaşlarını birleştirir, yerli futbolcularla birlik olup takım içinde takım kurmaya kalkmaz, yabancı futbolculara uygun pozisyonda bile pas atmayıp dışlamaya ders vermeye çalışmaz, kendine biat etmeyen takım arkadaşlarını idmanlarda yumruklamaz, silahlarla mafyacılık oynamaz, çetecilik yapmaz, ben buraların horozuyum burlar benden sorulur saçmalıklarına girip kendini kulübünün ve takımının başarısının üstünde görmez. Emre pekçok şeydir ama kendisini takımının başarısı için odaklar ve yırtınır egosunun tatmini için değil.

Emre mor en geç pazartesi günü kap'a bildirilecek deniyor, menejeriyle ilgili bir sorun var, önce menejerini görevlendirip daha sonra transferi kendi bitirmeye çalışmış,

Bizde ve Atl. Madrid'te oynarken ne kadar sevdiysem, şimdi o kadar sevmiyorum.. daha doğrusu sevemiyorum. Kendinden bıktırdı tiksindirdi.. Bizim kuşlar gibi, emreyi buraki kabul ettikleri kadar miğdemiz geniş değil. Onlar yerini bulmuş olabilir ama Arda asla bir daha giremez bu taraftarın kalbine..
Geldiği gibi de gider, boşa zamanımızı bununla harcamayız inşallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt